MATEX Sp. z .o.o.

Opinie o MATEX Sp. z .o.o.

Dzień dobry, możecie opisać w jaki sposób są teraz zorganizowane stanowiska pracy Krawcowych? Jak oceniacie ogólny komfort? Planuje wstępnie się przenieść gdyż w moim zakładzie atmosfera niestety nie jest zbyt sprzyjająca

Zainteresowany Nowy wpis

Witam firma obecnie poszukuje pracowników produkcyjnych jak wygląda wynagrodzenie za pracę i proces rekrutacji

Alex Nowy wpis

Do teraz kwestia dojazdów nie została rozwiązana? W zasadzie nie widzę niczego o nich w opisie ofert. opowiecie o procesie rekrutacyjnym do samego biura? jest oferta dla osoby ze znajomością niemieckiego. Chyba się zgłoszę. Jaka panuje przy niej atmosfera? i ogólnie już podczas pracy? to jakiś open space?

Szakpek@ Nowy wpis

Czy dowozi autobus z Gniezna do pracy do matex??

Tapicer

Nie ma żadnych wymagań byle byś miał siły do roboty ,Kaziu o nic szczególnego nie pyta.Jest miły na rozmowie a jak już się tam dostaniesz to wtedy ci pokaże swoje prawdziwe oblicze,lepiej go omijać szerokim łukiem,trzeba uważać bo jest wszędzie i podsłuchuje i cię zaskoczy,

Nie ma szczególnych pytań.

Szakpek@

Czy z Gniezna dowozi autobus do pracy?

Szakpek@

Czy firma waca kasę za dojazd własny autem?

Szakpek@

Czy wracają kasę za dojazd swoim autem?

Karolka

Ja to na produkcje pewnie i tak się nie nadam, możecie wiec opisać pracę w biurze? jest teraz oferta dla osoby z językiem niemieckim. piszą tylko o bardzo dobrej jego znajomości, czy wkracza się przy tym na poziom C1? Jak podczas rozmowy zostanie to sprawdzone? I czy opiszecie mi już od razu sama atmosferę w biurze? jeszcze z rok temu wspominano o tym, że jest miła

Czy z Wrześni jeździ jakiś bus pracowniczy?

Kandydatka

Czy na produkcję przyjmują drobne kobiety? Praca jest ciężka fizycznie(noszenie ciężkich rzeczy)? Mam zdolności manualne, jestem szybka ale drobna z dźwiganiem kiepsko niestety.

Tutaj to ilu tych menadżerów od eksportu w praktyce potrzeba? Przyszedłem pytać o ofertę, bo widziałem właśnie ze jest wystawiona, lecz po spojrzeniu na ostatnie komentarze widzę, także ze jedna Pani w czerwcu zadawala pytanie odnośnie tej pracy. to rotacja czy po prostu zespół się powiększa?

Rena

Witam, jak kształtują się zarobki na stanowisku krawcowej? Jestem zainteresowana pracą. Pozdrawiam

Urszula

Ktoś na forum już zwracał uwagę na fakt, że poszukiwany jest export manager, z opisu w ofercie wynika, ze chodzi o rynek niemiecki. Opiszecie warunki? Jakie narzędzia do pracy zostają udostępniona? I o jakim rozwoju jest mowa w opisie, jakie są perspektywy na późniejsze awanse?

nowy

witam , na jakie zarobki moze liczyc tapicer zawodowy ?

Obecnie MATEX Sp. z .o.o. do swojego zespołu szuka osoby do pracy jako Export Manager. Na GoWork.pl dodano ogłoszenie 4 maja.

Monter

Bardzo polecam firmę, miła atmosfera ze strony pracowników czy biurowych lub fizycznych. Gdy jakiś błąd się popepłni to nie ma wysmiewania tylko odrazu rozwiązanie problemu . Bardzo polecam tylko dla osób co lubią i chcą pracować.

Czy w MATEX Sp. z .o.o. zaszły jakieś zmiany od momentu pojawienia się ostatnich opinii?

Wanda

A coś więcej odnośnie tych wspomnianych zamiarów? To źle, że chcą z siebie zrobić większą markę? Jakieś konkretne plany są teraz do wdrożenia? Jak odbiją się na warunkach pracy?

Wanda

cześć, krawcowa faktycznie wciągnie tutaj na spokojnie 5 tys brutto? Pytam, bo widziałam tak w jednym z dawniejszych ogłoszeń i się zastanawiam. szukają jeszcze?

Aniela
@Wanda

No pewnie ze są w stanie tyle zarobic Ale trzeba pracować.

@Aniela

No pracować to jasne ale jak konkretnie? Teraz od nowego roku polepszyły się tu może warunki finansowe? Za jaki miesiąc pracy 5 tys się wyciągnie?

Pb

Jak wygląda praca na stanowisku pracownika biurowego? Czy pracownicy komunikują się z przełożonymi po języku niemieckim? Jak wygląda rozmowa kwalifikacyjna? W jakich godzinach odbywa się praca na ww stanowisku?

Kamila

A może chodzi o niezgodność z regulaminem? ;) A co cię o pracy interesuje?

Zostaw merytoryczną opinię o MATEX Sp. z .o.o. - Starczanowo

• Jak się pracuje w MATEX Sp. z .o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy MATEX Sp. z .o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 25.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w MATEX Sp. z .o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 7, z czego 3 to opinie pozytywne, 0 to opinie negatywne, a 4 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy MATEX Sp. z .o.o.?

Kandydaci do pracy w MATEX Sp. z .o.o. napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

MATEX Sp. z .o.o.