Opinie o Euro Providus w Øby

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy Euro Providus. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Euro Providus o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Euro Providus w Øby

Abaddon Nowy wpis

Miałem niestety "przyjemność" uczestniczyć w procesie "rekrutacji" - napisać słabo to jakby nic nie napisać:) Wszystkim, którzy starają się o pracę w tej upadającej firemce odradzam - szkoda czasu....

Jacek Nowy wpis
@Abaddon

Możesz napisać coś więcej? Na jakie stanowisko? Jaki region? I wiesz może jak firma teraz prosperuje?

Karol Nowy wpis

Firma żenada... Naciąganie kasy od osob pożyczajacych a RRSO niewiarygodnie wysokie . Najbezpieczniej iśc do profesjonalnego banku niż do nich ...

Eryk

Nie zawsze wszystko idzie dobrze, są czasami gorsze momenty ale takie wróżenie to żadna opinia.

Xxx
@Eryk

Niestety Jans ma racje. Jestem pracownikiem i to że firma jest u skraju wytrzymałości to prawda.

Xxx
@Xxx

Ale ma stare informacje co do Prezesa. Pan Sz. Już nim nie jest.

UJUWPWAGHPGUś
@Xxx

Pan Sz. Od sierpnia nie pracuje. Teraz firma stawia na młode osoby które dają sobą pomiatać i wchodzić władzy bez waleziny w 4 litery. Szkoda tylko kl którzy są robieni w bambuko i płacą za pakiety z których korzystać nie mogą. Inwestują w samochody dla liderów Menager ów zamiast w szkolenia z których się coś wynosi, zaległości owe czy sprzedażowe bo jeśli nie jesteś z branży to nikt cie tego nie nauczy a nie tylko stertę makulatury i k.... Czas się ewakuować

Jack
@UJUWPWAGHPGUś

W tej firmie nigdy nie inwestowano w pracownika mam na myśli szkolenia. A to duży błąd bo to w pracownikach na dole jest potencjał. Prezes inwestuje w siebie co można zauważyć na ig... po firmie chodzą tylko zdjęcia między pracownikami z portalu prezesa, prezentuje swoje życie , rodziny , luksusy w których mieszka, nagrywa filmy gadając o bzdurach. Żenada człowiek na stanowisku i taki cyrk

Mohito
@UJUWPWAGHPGUś

Świetne podsumowanie

Mohito Nowy wpis
@Jack

Super,szczera prawda

Marzena

Po opiniach widzę, że w firmie sporo się dzieje, w ciągu ostatnich lat, kilkukrotnie zmieniał się zarząd. Napiszcie, jak ta sytuacja odbiła się na pracownikach? Zastanawiam się, czy zakaz konkurencji to pomysł najnowszego zarządu, czy poprzedników. Szczerze mnie on zaniepokoił, czy oznacza to, że pracownik przez pół roku nie może pracować w zawodzie czy tylko w jakichś konkretnych firmach?

Czy brałeś udział w spotkaniu rekrutacyjnym w firmie Euro Providus? Czy rekruter weryfikował w jakiś sposób Twoje umiejętności? Jak oceniasz stosunek wymogów podanych w ogłoszeniu do rzeczywistych? Czy była to dla Ciebie łatwa, a może trudna rozmowa?
Bin

Mam pytanie dlaczego skoro jest tak źle nie zmieniliście firmy? Ulubione zajęcie to marudzenie? Mamy dobrego pracodawcę więc szanujmy go

Zon
@Bin

Jak dlaczego? Każdy ma 6 miesięczny zakaz pracy w konkurencji. Wiec raczej mało kto może zostać bez pracy przez pół roku.

Jonas

Aktualnie według mnie trwa „reanimacja” firmy Euro Providus, Prezes K. uciekł bo dobrze wie co się tam święci... aktualnie Prezesem jest Sz. A Dyrektor działu administracji chyba już sam nie wie co robić żeby zarobić jak firma upadnie: nagrywa piosenki, pisze książki i próbuje zostać influencerem. Nie polecam tej firmy jeśli ktoś chce wiązać z nią dłuższa przyszłość.

Haha
@Jonas

Też widziałem te cyrki Pana influencera na instagramie ????

damek

firma jest ok jak ktos nie wykonuje podstawowych zadan to nic dziwnego ze ktos sie upomina. ja pracuje jestem zadowolony. pieniadze sa wieksze premie konkursy itp.a konsultanci moga miec 8 % za zbiurke jak dobrze pracuja.

Zyczliwy
@damek

Tajemnicza mam szczerą rację!!!!!!!!!

G.

Ciekawe z którego regionu jesteś?A może ze Słowacji?Powiedz mi proszę gdzie trudno dostać się do pracy w EP?Wszędzie pełno ogłoszeń na nabór na KS i konsultantów a Ty piszesz o trudnościach z dostaniem się do pracy...

Xxx...
@G.

Siedzicie na tyłku... Prowidebt to anioł w porównaniu do providusa... Cała firma to (usunięte przez administratora) Katowice... Częstochowa... Zależe to dno...

Dorota

@Ttttttt, obrażanie osób trzecich i używanie słów niecenzuralnych nie jest zgodne z regulaminem forum GoWork.pl natomiast groźby karalne nie są zgodne z polskim prawem. Wszelkie groźby, mimo, że pisane na forum mogą mieć swoje konsekwencje w świecie realnym. Zachowanie kultury na forum publicznym jest podstawą komunikacji. Zaakceptowałeś regulamin zatem masz obowiązek go przestrzegać wypowiadając się na forum. Wulgarne opinie mogą zostać usunięte przez administratorów serwisu. https://www.gowork.pl/regulamin

Waldi

Konkurencji nie chce się lepiej pracować? Takie bzdury wypisywać, !

trampek

to sa wyudzacze jezdza po domach i strasza starszych ludzi a ludzie niewiedza i daja kase to oszusci z daleka od nich

Znajomek

Wynagrodzenie kierownicze niestety nie jest atrakcyjne. Przeciętne, takie, jak powinien mieć normalny pracownik. Podstawa bardzo niska, prowizja niewiele wyższa i nie zawsze jest. Brak zaplecza socjalnego. Plus za atmosferę.

Kajtulek

Zostałam oszukana czy ktoś zna p.Glapińską?Pracującą w Euro Providus,?

Przykre. Wczoraj wpadli pod pozorem "szkolenia" do Kłodzka i Wałbrzycha i WSZYSTKIM PRACOWNIKOM wręczyli wypowiedzenia. Zamykają oba oddziały. Zawijają się, a my na BRUK. "Nowoczesna" rozwijająca się firma. Żenada:(

Wojtek

Widzę, że szukają KS w Kaliszu, proszę o info czy warto. Pozdrawiam.

Robben

Z powyższych wpisów widzę, że na stanowisku lidera i konsultanta wygląda to dość nieciekawie. Prosiłbym o informację, jak wygląda praca na stanowisku kierownika sekcji, mam tu na myśli, zakres obowiązków oraz czas pracy (ilość godzin na dobę/sb/nd rówież?). Jak wygląda kwestia samochodu służbowego?

mundial

gdzie się podziały wszystkie wpisy? przecież tego było mnóstwo stron. Przedawniły się, czy co?

m4

To bardzo skomplikowany temat. Jakoś skrótowo się postaram. Dyspozycyjność 24h/d. Poza godzinami pracy telefony od przełożonych i składanie raportów. Notorycznie sms, że mało i mało. Musisz "zaliczyć" klientów, zrobić raportówki, bonusy, wypisać kilometrówki, wspierać swoich konsultantów, jeździć z nimi w teren, ogarnąć klientów zaległościowych. Brak rozwiązań strukturalnych jeśli chodzi o prawdziwą windykację należności, zatwardziali dłużnicy się z nas śmieją albo mówią wprost, że możemy ich w d.. pocałować. Brak narzędzi pracy, brak wsparcia merytorycznego i w terenie od przełożonych. Nieważne czy pracujesz na zlecenie (lider) czy umowę o pracę (kierownik). Godziny rozliczeń zmieniają się na ostatnią chwilę. Miałeś przyjechać do biura z pakietami np. na 19 w piątek a potrafią zadzwonić po 18, że jednak nie będzie rozliczenia bo im się kwota nie podoba i w sobotę za darmo oczywiście masz iść do pracy a rozliczenie albo w sobotę albo w poniedziałek. Tego też się dowiadujesz na ostatnią chwilę. Nie ma stabilizacji godzin pracy i nie możesz sobie niczego prywatnie zaplanować bo plany przełożonego ciągle się zmieniają. Cele są na takim poziomie, że nie dostajesz premii oddziałowej w ogóle a sekcyjną udaje ci się średnio raz na pół roku. Zostajesz z gołą podstawą, z której jeszcze dokładasz do firmowego baku. Finansowo lepiej wyjdziesz na stanowisku lidera bo chodź podstawy na rękę wychodzi 700 zł to masz procent ze zbiórki i za podpisane umowy płacą, kierownikowi nie (ok 2000-2500 na rękę).To są sumy bez premii. Kierownik ma stałą pensję - godzin pracy i tak nie przestrzegają, natomiast lider może wypracować więcej ale nigdy nie wie na ile może liczyć. Oceń sam. Jak o czymś zapomniałem niech reszta osób się wypowie.

m4

chyba w to nie wierzycie? ta firma to wampir energetyczny. wyssie z was wszystkie siły a potem kopnie w 4 litery jak przestaniecie być potrzebni. zero szacunku do pracownika. praca w piątek, świątek i niedzielę. kasa marna, oczekiwania kosmiczne.

chyżo

Zapoznaliście się już z nową ofertą pracy firmy EURO PROVIDUS S.A.? Akurat szukam pracy i wydaje się strzałem w dziesiątkę. Ktoś skomentuje sprawę? Konsultant Finansowy Miejsce pracy: Częstochowa i okolice, Gorzów Śląski, Praszka, Lubliniec Czym będziesz si... http://www.gowork.pl/praca_podglad,5718664?keywords=&region=

Zostaw merytoryczną opinię o Euro Providus - Øby

• Jak się pracuje w Euro Providus?

Zobacz opinie na temat firmy Euro Providus tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Euro Providus?

Euro Providus