Anda Dystrybucja Sp Z o.o.

Opinie o Anda Dystrybucja Sp Z o.o.

admin 2015-06-15 10:37:55
Uważasz, że opinie w internecie na temat firmy Anda Dystrybucja Sp Z o.o. mijają się z prawdą? W takim razie wypowiedz się i pokaż światu prawdę.
Olek 2016-05-25 18:30:30
Witam. Czy warto pracować w tej firmie? Ile godzin się pracuje? Jakie zarobki? Pozdrawiam.
Marta 2017-01-07 00:51:31
Pracowałam w tej firmie kilka lat temu jako średni personel kierowniczy. Właściciele - małżeństwo doskonale zgranych psychopatów. Ich hobby to gnojenie pracowników i udowadnianie za wszelką cenę, że nikt o niczym nie ma pojęcia poza nimi. Zero merytorycznej rozmowy, każda próba przedstawienia swojego stanowiska kończy się krzykiem: "proszę mi nie dominować!". Ciekawe, wg jakich kryteriów otrzymało to tytuł "gazeli biznesu", bo moim zdaniem "gnida biznesu" byłaby szczytem. Jedyny plus to zarobki, chociaż i tu można by mieć pewne zastrzeżenia, zwłaszcza co do podziału na część "oskładkowaną" i "podstołową". Mam nadzieję, że ktoś się kiedyś państwu M. do d... dobierze.
Zostaw swoją opinię o Anda Dystrybucja Sp Z o.o. - Warszawa
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Anda Dystrybucja Sp Z o.o.