POLWENA firma transportowa

Jastrzębie-Zdrój

Opinie o POLWENA firma transportowa

Spyczek 2015-02-07 01:11:39
Polwena jest dosyć niewielką firmą pełniącą usługi transportowe. Pochodzą z Jastrzębia - Zdrój, więc podejrzewam, że najwięcej kursów wykonuje się po konurbacji śląskiej - czy mam rację? Poza tym ponad rok temu ktoś napisał, że można naprawdę niezłe pieniądze u nich zarobić. Zastanawiam się czy coś obecnie w tym temacie się zmieniło..
Robi 2015-04-21 15:56:44
Co tu dużo pisać jak nastał "młody " to już nie ta firma . Ktoś napisał ,że za wszystko się płaci to niestety prawda [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] mają się bardzo dobrze a pozostali są od czarnej robot .Zarobki - to temat tabu ale lepiej nie wspominać - z robotą ciężko więc szukam , atmosfera w pracy szkoda gadać i ten wiecznie nie zadowolony młody .
Młody 2015-04-30 20:12:49
Ucinają oczywiście ręce. Czasami także nogi. Za co? Za nic! Jaka pensja? Przecież tu się dopłaca! Starzy kierowcy? Jacy starzy? Przecież wszyscy się zwalniają. W dodatku parami! Parami? Nie! Dwudziestkami. Można napisać wszystko bo jest się anonimowym. Słoń ma skrzydła a żaba szczeka. Konkurencja dopisze, że jest kierowcą i skrytykuje. Rozżalony kierowca się wypłacze i wyżyje. Taki to jest polski portal. Dla każdego żałosnego linijka tekstu wymyślonego. Piszcie! Piszcie!!! Boki zrywać. Od kiedy Marcin ma ksywę Robi?
Staromłody 2015-04-30 20:14:13
Na tapczanie siedzi leń. Nic ...
Młodostary 2015-04-30 20:22:46
Abra kadabra dwa kije. Kto się nie schowa ten? Dobra. Teraz TY! Pisz! nie piszesz? No pisz! Piłeś? Nie jedź. Nie piłeś? Jedź! Cieniasy z WAS!!!
Średniomłodypewniestary 2015-04-30 20:31:27
Czyście już zrozumieli tępaki, że to wszystko to bzdury, które każdy może napisać? Strona służy ujawnianiu polskich skłonności. Jako Marcinomłodostarosredniomłody piszę, że później dzwonią żeby sprzedać właścicielowi wykasowanie tego wszystkiego!

Tu na razie jest ściernisko, ale będzie polwenisko ...
alabama 2015-04-30 21:26:29
Ja tam wolę popatrzeć na ten złom:( usunięte przez administratora )
kierowca 2015-05-13 06:43:57
Firma ma zasady ,musisz je pojąć .Płaca z minimalnej wedle uznania szefostwa.Jak powie tak ściągnie z wypłaty .Zarobki ogólnie niskie .Pozdrowienia .
friendly 2015-05-15 18:28:43
Pracować trzeba wszędzie , ale lepiej zamiatać ulice niż pracować u tego furiata.
zarobki niskie ,nie niskie głodowe .Parę wpisów wyżej młodego poniosło .
Tomek daj na luz i pomyśl dlaczego kiedyś to była normalna firma.
kasia 2016-05-12 19:54:09
Wiesz co, no nikt nie odchodzi, bo to z niskimi zarobkami to po pierwsze jest kwestia tego jak się cenisz, a po drugie ściemaMak
Zostaw swoją opinię o POLWENA firma transportowa - Jastrzębie-Zdrój
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie POLWENA firma transportowa