Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Goetz w Wrocław

Myślałem, że będą mieć w zakładce praca konkretne wakaty. A zamiast tego mogłem sobie poczytać, że jako nowoczesna firma rodzinna, Grupa Götz gwarantuje swoim pracownikom perspektywiczną pracę w rodzinnej atmosferze. Hmm. Brzmi intrygująco. Napiszcie, jak w praktyce z tą rodzinną atmosferą? I jak dalej można się rozwijać zaczynając tu pracę na produkcji?

Ktos Nowy wpis

Ta firma to porażka totalna. Nie równe traktowanie pracowników,jedni z brygadzistka popijają kawkę inni harują w pocie czoła a itak cięgle coś nie pasuje. Niedługo to będzie wiecej ,,brygadzistka" niż pracowników. Brak słów totalny. Kierownik nie wie połowy a nawet i więcej co dzieje się na hali. Jeden wielki śmiech na sali a dokładniej na hali.nie polecam.

Łysy Nowy wpis
@Ktos

To jest prawda w volkswagenie w bialezycach tak właśnie jest a na dodatek firma dała 100zł na karpia, wstydu nie mają za grosz, najgorsze są te tzw.brygadzistki...

Antosia Nowy wpis

Firma zapewnia, że ma szeroki wachlarz wakatów i w sumie zainteresowałam się czymś w dziale handlowym. Jakie etaty są aktualnie wolne? Można się czegoś dowiedzieć kontaktując się telefonicznie? Czy docelowo firma zatrudnia na stałe?

Pxr

Czy ktoś wie ile dają na h za nocki?

Masz już za sobą rozmowę kwalifikacyjną w firmie Goetz? Zostaw komentarz z opisem swoich doświadczeń. Jakich wskazówek mógłbyś udzielić osobie, która wybiera się na rozmowę w tym miejscu?
logo firmy Pracownik w Dziale Technicznym ds. technicznych
Zakład Gospodarowania Nieruchomościami w Dzielnicy Włochy m.st. Warszawy
logo firmy Agent nieruchomości - oddział Gdynia
Partnerzy Nieruchomości
logo firmy Portier - Dozorca
Bełchatów
PPHU Batis Sp. z o.o.

Lekceważenie osób starających się o pracę. Dzisiaj słyszysz, że od poniedziałku pracujesz a jutro okazuje się, że jednak nie bo mała pomyłka. Wyjaśnimy i zadzwonimy. Niestety telefon milczał. Mało profesjonalne

Pracuję tam od kwietnia w VW Poznań, panuje tutaj zła atmosfera i nierówne traktowanie! Sprzątam dokładnie i starannie bo nie umiem byle jak. Na zachętę przy pierwszej wypłacie dostałem premię 300zł. Praca ponad siły w hałasie, szkodliwych oparach i stresie za najniższą stawkę! Kierownik krzyczy i wzywa pracowników za byle co, dodatkowo pracownicy ochrony Delta na wejściu i wyjściu przez rogatki lub na patrolu zaczepiają, prowokują, obrażają, poniżają i wyśmiewają z pracowników niepełnosprawnych śmiecąc przy tym gdzie się da! Szczególnie na nocnej zmianie! Sprzęt do pracy w miarę OK. Żałuję że się zatrudniłem... do końca umowy jakoś to będzie :/

Czy rozmowa kwalifikacyjna odbywa się w siedzibie firmy Goetz?

Przemula

znam osobe ,ktòra zatrudnia mogę się podzielić info prosze o kontakt

Marcin87
@Przemula

Czy ma pan informacje jak płacą w tej firmie, czy płacą na czas? Jaka jest atmosfera i ludzie?dziekuje z góry

Nieznana

Wygrali przetarg w Antoninku na sprzątanie, ale po opiniach czytając tutaj rzycze tey firmie powodzenia że dadzą radę

Wykopek
@Nieznana

Dokładnie, proponuję zainwestować w słownik ortograficzny;)

Henryk

Czy zmieniło się coś w pracy w związku z panująca pandemią?

Tak mozesz dostac nawet 1560 zl netto

Iga

Może podpowiecie jaka jest atmosfera w firmie? Czy można liczyć na godziwe wynagrodzenie?

Wynagrodzenie brutto:))

o znów się ogłaszają ludzie walcie tam sprzątanie obiektu, biur, hal produkcyjnych toalet na terenie VW, obsługa maszyn sprzątających, praca na dwie zmiany od 2 100 PLN prze spotkaniem dzwonić i umówić się:))

Franek

Dużo można pokazać i powiedzieć o sobie pracując. Pracodawca wie jak ocenić pracownika!

a w tej firmie co można pokazac jak się myjka jedzi czy jak kible sprzata

Na start to w każdej firmie tak się zarabia!! Pokaż co potrafisz a będzie lepiej!!

i oczywiście w tej firmie pracuje się za najnizsza krajowa

Agata

@palec bozy, dziękuję za odpowiedź. Długo już pracujesz w Goetz? Czy sytuacje z umowami, o których piszesz, często mają miejsce w tej firmie? Jaka atmosfera panuje w Goetz we Wrocławiu? Polecilibyście aplikować do pracy w tej firmie osobom młodym, bez większego doświadczenia zawodowego?

palec bozy

Oczywiscie ze moge podac przykład CO TO ZA firma która odzieży ochronnej nie potrafi za gwarantować pracownikom wychodzi pan kierownik i mowi w czym pan przyjdzie w tym pan będzie robil pan kierownik Jakub S kłamie na każdym kroku co do umów na zleceniowkach można pracować i pracować oczywiście daje tez umowy na określony i tak co pol roku wala ludzi

Agata

Dawno nie pisaliście nic konkretnego na temat pracy w Goetz - czym spowodowany jest ten brak Waszej aktywności? Może jednak ktoś z Was zechciałby podzielić się z nami swoją opinią na temat pracy w tej firmie? @Czarek, a czy Ty pracujesz w Goetz? @palec bozy, pracowałeś w Goetz? Dlaczego masz takie zdanie na temat pracy w tym miejscu? Możesz podać jakieś przykłady?

Zostaw merytoryczną opinię o Goetz - Wrocław

• Jak się pracuje w Goetz?

Zobacz opinie na temat firmy Goetz tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Goetz?

Goetz