Gliwicki Zakład Usług Górniczych Sp. z o.o.

Opinie o Gliwicki Zakład Usług Górniczych Sp. z o.o.

Górnik

"Pracownik nie jest winien swemu pracodawcy służalczości i posłuszeństwa. Jest mu jedynie winien usługę, za którą otrzymuje zapłatę, będącą nie łaską, lecz zasłużonym wynagrodzeniem". Czasy wyzysku już dawno minęły i każdy ma swoją godność i jest poprostu człowiekiem. Sztygar nie jest "bogiem" i panem na dole, żeby zasłużyć sobie na szacunek i poważanie powinien szanować innych a nie traktować ludzi jak coś gorszego Panie Krzysztofie. Swoim zachowaniem i głupimi tekstami oraz wyzwiskami nie zajedzie pan daleko. Proszę pamiętać, że "plecy" to nie wszystko i nad panem też są przełożeni, którzy w końcu przestaną tolerować takie zachowanie.

Pan Tadeusz

Na kombajnie siedzi leń nic nie robi cały dzień. Jak to ja nic nie robię? Przecież przodek Cały skrobię. Ubek kroi ubek siedzi a buduje człowiek z miedzi. Kto ubeka dobrze pozna ten olśnienia wreszcie dozna. Że pracować nie chce mu sie I nazywają go lamusem. Zmiany zero on nie lubi wtedy w przodku szybko się gubi. Seata ma nawet fajnego tylko szukaj silnika kolego. I rezerwa na nim napisz I co się tak kolego gapisz? :)

Oo
@Pan Tadeusz

Weź ty się sosenka za robotę plotkaro jedna...

@Pan Tadeusz

Seba wymyśl coś innego już jesteś nudny. Może napiszesz coś o sobie to się pośmiejemy trochę. Napisz wiersz o swoim weselu w tygodniu bo było taniej.

Oo
@Pan Tadeusz

Sosenka Seba tylko dużo szczeka pokazał pazura na karczmie jeden szczał i po sebie a potem szukał obrońcy daremny leń

Poeeeta
@Pan Tadeusz

Seba w kieszeni grosza dusi bo tu już żenić się musi Wesele w tygodniu zrobił I się na niego za bardzo nie narobił Na weselu było cudnie bo był ubrany schludnie Wszyscy się dobrze bawili i kieliszki do gardeł walili Zespół był bardzo udany Seba robił szalone tany tany Po wesleu się wszyscy zebrali i seba znów na kopalnie wali Małżeństwo sebie służy Żona w podruży a seba na forum tomkowi przyszłość wróży Z każdego by się śmiał lecz na siebie nie patrzy ten miał seba to jest niezły leń i weslele zrobił aż jeden dzień W karczmie był niezły szał bo seba robił już miał miał ;)

Niezły z Ciebie poeta szkoda że taki robotny wczoraj nie byłeś tak jak di te wiersze wychodzą ubeku swietłano ciamajdo czy jak ci tam gadają...

Ze tez taki robotny wczoraj nie byłeś jak ci te wiersze wychodzą swietłano ciamajdo ubeku czy jak ci tam gadają bo już się czlowiej gubi hahahahaha

Olimp

Koledzy i koleżanki przez ostatnich 8 lat Polacy .... Ogarnij cię się przecież jakie to ma znaczenie czy napiszą 336 zł za węgiel, ryż czy za masło ??? Jeśli masz dostac 2500 zł a ja napiszę 336 zł za węgiel to nie zmienia znaczenia na pasku mogą napisać 336 zł węgiel 1000 zł praca 1000 zł dodatek masło reszta dodatek ryż i tak wyjdzie 2500 można napisać wiele na pasku. Węgiel powinien być wypłacany raz do roku a miesięcznie czy on będzie napisany węgiel czy nie i tak będzie 2500 zł na koniec miesiąca

przodowy

Po co te wpisy na forum w sprawie podwyżek? Zobaczymy wszyscy w dzień wypłaty paski i tyle. I tak się nikt tego nie doliczy jak zwykle. Ogarnijcie się.

Marzyciel
@przodowy

Co jak co ale powinniśmy walczyć o swoje... Skoro węgiel kosztuje 740 zł za tonę dlaczego my dalej mamy dostawać po 320 zł co miesiąc... Wiec albo niech nam węgiel dźwignią albo niech dają deputat węglowy raz w roku na 8t... A skoro firmy nie stać na takie coś to niech nie blokuje przejść pod kopalnie bo to żenada... Czlowiek musi robić za grosze bo ci maja umowę i kopalnia nie może nas przyjąć... Jak są tacy to niech nam dają też ZARABIAĆ godziwe!!!

@Marzyciel

zgadzam sie w zueplnosci, przeciez juz kilka lat temu bylo przeprowadzone referendum w sprawie wegla i co cisza.......... to nasza wina ze tak jest bo gdyby byla jednosc wsrod zalogi to nasza sytuacja wygladalaby zupelnie inaczej.

przodowy
@Marzyciel

Panie kolego. W tej firmie nic nie wywalczysz. Nie ma związków. Nie ma komu walczyć. Zobaczymy po podwyżkach co będzie. A jak nie to zmiana firmy.

Sebastianus górnicus najlepszu
@przodowy

Gdzie na Bobrku GRP X była namierzana temperatura oba przodki 5 i 4 temperatura jest 6h a ludzie du...pią na 7,5h!!! Dozór siedzi cicho a kiero ma wyj....liczą się metry. Ja rozumiem płacą nam za metry czyli wykon ale bez przesady gdzie ludzkie warunki pracy przecież mamy XXIwiek???? Ja rozumiem, że przodowi dostają kasę ale nie mają poprostu jaj by się postawić!!!! Dozór to poprostu żenada oprocz kristusa i zlotego koryta. Kondon jest bo jest bo mu mama kazała iść do roboty o reszcie nie piszę. Kuźwa jak tam będzie wypadek to bekną i nasrają w gacie. I wy chcecie walczyć o podwyżki jak nie umiecie wywalczyć sobie godnych warunków pracy?! $miech na sali....anton tupnie kopytkiem i wszyscy pochowacie się za ringolami!!!!

Emeryt
@Sebastianus górnicus najlepszu

Mosz racja ale ja mam już wyje....emeryturka już nie długo a te rękawniki kierownika niech dalej siedzą cicho....ciepnie im parę zlociszy i będą jak te panie z roksy ciągnąć za free.

cienko
@przodowy

Sierpuch pisze o podwyżkach na wnp.gornictwo.pl

@cienko

Sierpuchy to ino dużo szumią i lubią zbierać laury za innych. Janusz załatwił? On ino dużo gada a gadka ma (usunięte przez administratora) Cwaniak.

@Sebastianus górnicus najlepszu

jakby miało byc po 6 h to sam dyspozytor by ich juz kapnal ze robie po 7,5 w rejonie po 6 i co ty gadasz za glupoty wiegiel ci licza w cenie wydobycia wegla przez kopalnie a nie sprzedazy ... same downy

Były gzugol
@nie wiesz

Żeby było na 6h to trzeba najpierw namierzyć i to uczciwie. A druga sprawa to zamiast kasy niech dadzą węgiel. Dziwne, że kopalnioki mają inne ceny a my inne. To tyle mądry kolego!!!

Górnik

za dwa tygodnie mam dzwonic chce prace na ,,kwk boleslaw smialy,,

gdzie pracowalem ,

O

Sosenka to cicha plotkara co usłyszy to pisze ogólnie na każdego łocznie i na kierownika szkoda że na karczmie tak mało dostał leń robi tylko jak mandala widzi a na ziarnach odjeżdża leń (usunięte przez administratora)

@O

Dziub dziub puka noskiem seba Bo weekendy robić trzeba Czynasz za mieszkania pobrany Ale wciąż brakuje kasy o rany Wysłał żonkę do roboty By koncie były większe kwoty Zrób mnie grzesiu przodowym A do roboty będę gotowym Tu posłucham tam podsłucham I ploteczkę nową rozdmucham Bo ze mnie taka plotkara A ode mnie proszę wara Na karczmie cicho siedziałem Bo darmowe żarcie zjadałem Chciałem trochę wziąć do domu Ale tego nie powiedziałem nikomu Bo ze mnie taka mała wsza Tu usłyszę i podam tam

Hhhhi
@O

Może Seba dużo mówi ale ploty roznoszą te dwie psiapsiółki hanysy z wolca najlepszy strzałowy czerwony pępek i jego koleżanka swietłana. A co do śmiania się z innych to oni są pierwsze.

bogu
@Hhhhi

Za robotę byście się wzięli a nie żale wylewać na forum

Z przodka
@bogu

Bogu żal Ci że o tobie niepiszą? Ty lepiej zapier...bo ci 500plus zabrali. A co do roboty to ty najlepiej wiesz jak ją spier...robotę mistrzu.

bogu
@Z przodka

Naucz się roboty synku Bo Ci do mnie dużo brakuje.

Seba
@bogu

Boguś co cię wkurza? Zaś jakiś gornik?

sopel

Jakie ziarna?

Grzesiu

Ani słowa o 14 pensji. Nic. Zero?

Kolo

Stawka za węgiel pozostaje bez zmian czyli dalej dostajemy deputat mulowy a nie weglowy a te podwyżki to 100 do 200 zl na rękę więcej i to są te ku.. podwyzki.

@Kolo

To jest tylko kosmetyka i nic więcej. Zobaczycie 10.02 że to poprostu ściema i nasze zarobki to poprostu żarty.

Młody

Na jakiej stronie pisze o tych już ustalonych podwyżkach?

@Młody

mialo byc napisane na facebooku na stronie gzug sierpien 80 ale jak narazie cisza panowie ze zwiazku nabrali wody w usta. Zobaczymy czy do jtra cs napisza

dd

juz jest info

@dd

Jest wkasa - a teraz do solidnej pracy metry metry metry.

@dd

To podaj stronę. Chętnie przeczytam.

Ddd

Na fejsbuku sierpien 80

bazzy

Co z podwyżkami podobno mają być aż 20% ? A strajkować to możecie za bramą na urlopie albo na L4 :) a referendum możecie robić w sprawie zniesienia wolnych sobót i niedziel :)

@bazzy

jeszcze nie ale jak nie zostanom stare zmiany na piascie to polecom wypowiedzenia

@niko

Ludzi brakuje i będą wypowiedzenia?

@niko

tlko do sądu pracy sgłosimy i zobaczymy czy pracujemy w oboźie pracy dlaczego nikt z kierownictwa nie uzgadniał z ludzmi na piaście o prześciu zalogi na 4 zmiany ludzie chcom referendum może ktoś z firmy podnieśie cztery litery i niech coś zrobi dobrego

Kleszcz

Co tam słychać u Wyrwipępka? Robi jeszcze czy znów jest na L4? Dawno go nie widziałem. Zawsze te dwie psiapsiólki chodziły razem na zmianę....

niko

nie ale oga....... wielki zwjązkowiec bez wiedzyludzi zrobil nam bardzo źle bekni.....

Nooooo

Piast strajkuje?

@Nooooo

W dzisiejszych czasach do strajku się nie posunie . Lata osiemdziesiąte dawno minęły

Szt. Zm.

Jakie szanse są na zatrudnienie w firmie --szt. zm. Jakie zarobki.

Młody

Witam czy już wiadomo coś o tych podwyżkach? Bo taka cisza nastała.

kolo
@Młody

cisza nikt nic nie wie, mialo byc tak pieknie a pewnie znowu to byla sciema

@Młody

no wlasnie cisza.............. pisalem do zwiazkow ale nic nie odpowiedzieli. Jak zwykle fermentu narobili i nic z tego ni ma

Tt
@Młody

No niestety nie dostaniemy podwyzek.... standard

@jorguś

A kto powiedział że nie będzie podwyżek? Nie siejcie fermentu proszę.

@Balon

czy ja napisolem ze nie bedzie podwyzek- czytej ze zrozumieniem. Panowie ze zwiazkow nabrali wody w ustach i tyle w temacie.

@Młody

co dzieje sie na piascie

@jorguś

podobno od jutra wchodzi nowa firma na przebudowena piasta

zaloga na piascie chce refendum nie chce pracowac na 4 zmiany w koło

@Młody

Przestańcie siać ferment. Podwyżki będą.

@niko

jeśl trzeba pójdziemy oddamy to sądu pracy i wyjdom brudy dopiero

@anonymous

załoga z piasta chce referendum co do 4 zmian w koło

niko piast
@Młody

firma ma ludzi za nic ale to my pracujemy

Filtr

Panowie jakie sa wyplaty na jankowicach?

nie wiesz

KTOŚ coś wie o jakiś niby podwyżkach ? ile zarobi elektryk w przodku?

przodowy Krzysiu
@nie wiesz

Elektryki nic nie robią to nie powinni mieć podwyżki. Tylko sam przodek powinien mieć więcej.

kalkulator
@przodowy Krzysiu

JANIC nie robię! Nie interesują mnie wasze ringi!

Dziadek
@kalkulator

A po co wam podwyżka,za waszą robotę,jak wy nic nie robicie.

@przodowy Krzysiu

Sam przodek powinien mieć więcej... Gadasz głupoty :) Zastanów się co mówisz a ci ludzie z transportu nie zasługują na więcej albo ci z konserwacji?! Dostajemy po 2200 zł cały czas nocki z konserwacja czy to jest normalne... Bo chyba nie niecałe 150 zł więcej od tych co cały miesiąc siedzą na taśmach... Wiec chyba nam się też należą podwyżki!! Niech każdego placa sprawiedliwe!! Za robotę a nie za znajomości :),

@Dziadek

Sa tacy ludzie co nic nie robią to wola cały czas chodzić z tym sztygarem co im nic nie powie nie zwróci uwagi bo ma to gdzieś... I tacy ludzie przeżyją... A ty szarpiesz się za 2300 a taki na taśmie ma 2250 niecałe... Gdzie tu sens i logika.... Jeśli mówisz że się nie nadrobimy zapraszam na konserwację!!

@nie wiesz

Nie ważne czy ktoś jest w transporcie, taśmie czy łopacie należą mu się takie same pieniądze jak tym niezastąpionym w przodku (sarkazm!). Czy ci w przodku są inni, lepsi i doskonalsi??? Nie!!! Niech zrozumią wreszcie, że gdyby nie tyły to nie byłoby metrów!!! Gdyby nie zaangażowanie całej załogi to nie zrobiliby ani metra. Tacy są najlepsi??? Nie!!!

Tylko z taśmy operator...
@nie wiesz

Geniusze z przodka....najlepsi z najlepszych a przedewszyskim kapusie i plotkary. Oczywiście nie wszyscy. Na szczególną pochwałę w kwestii kapowania i roznoszenia plot zasługuje Krzysiu Swietłana i jego koleżanka Tomcio Wyrwipępek Śmiedzące Onuce. Reszta w przodkach jest ok!!! Za kasę zrobią wszystko a niech biały wpisze im szychtę nie z przodka to pourywają mu rękawy!!! Tego drugiego nie odkleisz od siedzenia a jakbyś mu dał łopatę to się nią zabije. A Krzysiu tylko umi tylko płakać i narzekać. Jestem nowy ale miałem już okazję z nimi robić i nie łatwo ich rozgryść. Jeszcze jedno jak chcesz coś rozpowiedzieć to powiedz jednemu albo drugiemu szybko puszczą plotę. O innych wiedzą wszystko ale o sobie to złego nie powiedzą.

@Balo

Ok masz rację tylko pytanie dlaczego Ci co chodzą na konserwację całymi miesiącami mają mieć 100 zł więcej od tych co cały miesiąc chodzą na taśmy ... Zaznaczam na konerwacji i nocka ! to masz w tym dodatek nocny dlaczego to tylko różni się 100 zł !!! o to mi chodzi + dajemy zawsze po 7 koryt + szyny do jazdy... odpylacza... ?

Przodkowiec
@przodowy Krzysiu

I strzałowi Krzysiu...ten z dziada pradziada...

operator
@Tylko z taśmy operator...

I nie rozgryziesz ale oni ciebie Tak uwierz mi wiem co piszę

@Dziadek

a to ze dziala to sie same zrobilo? pomozesz cos z awari jak ty pewnie nie masz pojecia czym sie rozni napiecie od pradu szkoda byla dla wszystkich i uprawnienia do zrobienia a nie leciec w ch... i teraz budowac ringi

nie wiesz

ta elektyk nic nie robi ale ile sie musial (usunięte przez administratora) zeby to wszystko plynnie chodzilo a jak jest awaria pomozesz mu? w jakis sposob w przodku sa tylko silni i glupi co nosza ringi ten co mial troche oleju w glowie i ambicje poszedl wyzej niz (usunięte przez administratora) jak osiol masz szkole uprawnienia wiedze to nie musisz nosic ringow ...

Kuśmier

Kto lubi kupsko w kieszeni? Pissać w komentażah. Papatki

tomek
@Kuśmier

Najpierw se kup słownik ortograficzny.

Mopaf

Panowie jak 14nastka jest czy nie ma?

Mlody

kierownik musiol come back na halembe,please come back,

Jorg
@Mlody

Brakuje najlepszego kierownika i najlepszego nadsztygara? Hahaha

Jorg

Był taki co palce stracił , moźe przyjdzie i będzie komplet wesoły.

Kriss

Panowie mam pytanie co w tym roku jest na topie jeżeli chodzi o ubiór...macie jakieś info? Jakieś propozycje czy niusy od Jacykowa.

do ciamajdy...

Lecz się chłopie.

@Kriss

na halembie jest moda chodzic w jednej koszulce z big stara po trzy tygodnie hehehe

@Kriss

A na Bobrku hiciolem 2018 spodnie dresowe z paskami po bokach wzór 1997 rok oczywiście nie prane i kurtka ręcznie zszywana wzór kontener PCK.

Kris
@Kriss

Czarna kurtka czarne spodnie Kaczym chodem chodzę godnie Człapię w butach 10 lat Obchodziłem z nimi cały świat Tylko białe paski są po bokach I z daleka poznasz mnie po krokach A gdy ciemno nic nie widać To oczami lubię migać Bo oczęta mam tak słodkie I w biedronce kupuję w piątek Z wózkiem między regałami buszuję Co mi w rękę wpadnie to kupuję A gdy w sklepie stoję CCC Każdy fotkę ze mną chce Więc koledzy bracia moi Róbcię fotkę gdy....stoi!!!

Z przodka

A gdzie można taką dostać? I jakie są rozmiary?

@Kris

Weź ty ubek odczep sie od mnie, ja tobie do szafy nie patrzę. Pilnuj swojej Swjetłany. Teraz widzę jak nie wchodzisz na forum (usunięte przez administratora)

Zostaw merytoryczną opinię o Gliwicki Zakład Usług Górniczych Sp. z o.o. - Gliwice

• Jak się pracuje w Gliwicki Zakład Usług Górniczych Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Gliwicki Zakład Usług Górniczych Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 177.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Gliwicki Zakład Usług Górniczych Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 139, z czego 31 to opinie pozytywne, 30 to opinie negatywne, a 78 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Gliwicki Zakład Usług Górniczych Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Gliwicki Zakład Usług Górniczych Sp. z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Gliwicki Zakład Usług Górniczych Sp. z o.o.