Gliwicki Zakład Usług Górniczych Sp. z o.o.

Opinie o Gliwicki Zakład Usług Górniczych Sp. z o.o.

Kyts

...ty zee śliońska ja ze śliońska ooba myy gooroolee...

Deggial

Napiszcie lepiej czy z wyplat jestescie zadowoleni

marcel
@Deggial

troche gorzej niz w zeszlym miesiacu ale jest ok

@marcel

Wracamy do rzeczywistości z przed "podwyżek"

Mirek D.
@Braveheart

To sie k*rwa do roboty trzeba wziąść !!!

@Mirek D.

To się weź !!!

Mirek D.

A pewnie i mam kasę :)

@Mirek D.

Ile dla ciebie to jest kasa :)

świr

4 z przodu

@świr

Bez czerwonych :) ???

świr

Trzy czerwone

Rysiu

Na których rybnickich kopalniach pracuje Gzug? Ew jakies numery na dane punkty?

Deggial

Na marcelu ludzie zadowoleni nie narzekaja na nic oczywoscie ci co na prawde pracuja:)

Górnik

za dwa tygodnie mam dzwonic chce prace na ,,kwk boleslaw smialy,,

gdzie pracowalem ,

Ciekaw

Mam pytanie... czy oplaca sie pracowac w firmie gzug?? Pozdrawiam

Krzysiek
@Ciekaw

Nie jestem pewien ale ktoś miał do sprzedaży na Bobrku auto marki fiat palio weekend kolor niebieski z bagażnikiem na dachu. Serwisowany, zadbany i pachnący.

Swieta
@Krzysiek

Ja nie mam składaka po wypadku...szyby inny rocznik a blacharka inny rocznik a rok produkcji auta jeszcze inny. No i marka porządna. Składak po wypadku na czterech kołach.

Deggial

Mlody a masz juz oficjalna informacje na temat 14stki? Wiec nie siej fermentow ani domyslow.

Jim
@Deggial

A czy jest w ogole szqnsa na 14stki?

darek
@Jim

Tak jak jest szansa na śnieg w lipcu.

Daniell12

Siemka, sa przyjmowane mlode osoby bez doswiadczenia ?

Napisz
@Daniell12

Jedz do gzugu do Gliwic... I zapytaj złóż cv z tego co słyszałem to gzug w radiu 90 się ogłasza

wędkarz
@Napisz

Dokładnie. Ja jak chciałem się przyjąć to jechałem i złożyłem cv itd. Tak jak powinno się to robić. Co za ludzie.

Mlody

nie ma o czym pisac,jeden miesiac oddzialy nie zrobily planu i juz krach i wyplat nie bedzie i czternastki ani nic i wszystkiemu winne podwyzki oczywiscie jakbysmy nagle zarabiali po piec kola hehe.moze i cos sie zmienilo na lepsze ale mentalnosc kierownikow i nadsztygarow do zastraszania i siania propagandy zostala bez zmian

Witam. Panowie gdzie skladac podanie do pgg ?sa jakies przyjecia? Pytanie na jaka stawke moge liczyc w gzugu bez sobot. Mlodszy gornik 2 lata dołu ?

@Marek

Hallooo może ktoś coś napisać ??

ZŁY

Z zarobkami trochę lepiej ale szału nie ma mogło by być jeszcze lepiej KWAKU prosi się o kopa na ryj za te (usunięte przez administratora) NA MARCELU ROBOTA SUPER TYLKO PRZEZ (usunięte przez administratora) SZYGARA WAWOKA WIECZNIE SIE PRZYBIERA I U TEGO (usunięte przez administratora) TO NORMALNE (usunięte przez administratora) GEJ

Marcel c2
@ZŁY

Dokładnie wawok to najgorszy sztygar, leber nic nie robi tylko lampą świeci a ludzi goni. To jest prymityw bez szacunku dla innych już dawno powinni go wyje bać

Biedronka

Pod koniec roku o wyższych pensjach poinformował największy konkurent Lidla – Biedronka. Portugalska firma zdecydowała się także na zmianę systemu wynagrodzeń. Od stycznia zarobki w sklepach w Warszawie wzrosły do 3550 zł brutto (3000 zł pensja, 550 zł – bonus frekwencyjny). Na taką pensję mogą liczyć pracownicy z co najmniej trzyletnim stażem i 100-procentową frekwencją w pracy.

kolo
@Biedronka

to co za problem pzyjac sie do biedronki?

Opok
@kolo

I tu jest problem bo do Biedronki czy też Lidla trzeba mieć troszeczkę szkoły i IQ. Wiem bo tam pracuję a z tego co czytam to raczej poziom wypowiedzi nie wskazuje, że spełniacie tych warunków.

@Opok

Chyba nie zrozumiałeś wpisu dotyczącego biedronek i lidla . Kolega chciał porównać zarobki obu branź . Zarobki w górnictwie nie odzwierciedlają trudu pracy i ryzyka wypadku i w najgirszym razie utrary źycia . Nie ubliźaj braci górniczej , źe brakuje inteligencji i ma niskie iq czytaj posty ze zrozumienim i wyciągaj odpowiednie wnioski. Nikt z górników nie będzie pracował w bidronce poniewaz jego miejsce jest na dole w kopalnii.

@Szt. Zm.

Brawo :) jeden co czyta że zrozumieniem :) takich ludzi w GZUG brakuje !

@Biedronka

Jeźeli lekarz podpisze zdolność po wypadku i świdczeniu a gzug będzie zainteresowany moim zatrudnieniem to dołączę do brakującej załogi.

edek
@Szt. Zm.

Zapraszamy

Biedronka

Nie licząc tej z 2018 roku.

Biedronka

właściciel sieci Biedronka, podniósł wynagrodzenia pracowników zatrudnionych w sklepach oraz centrach dystrybucyjnych już od stycznia 2018 roku o kwotę od 200 zł do 550 zł brutto, w zależności od lokalizacji, stażu pracy i konkretnego stanowiska. Była to już czwarta podwyżka pensji w Biedronce w ciągu dwóch lat. W sumie podwyżkami tymi objęto ponad 60 tys. osób zatrudnionych w JMP, co wskazuje na ich niespotykaną skalę. GZUG - podwyżka raz na kilka lat, prawdopodobnie ostatnia była 2010 r.

jestem Bogiem

Jojek idzie na spacerek sweter ubrał dzisiaj w serek nigdy godzin on nie mierzy przez to nikt mu już nie wierzy. Zawsze mówi "kwestia tego" steka jeka mój kolego. Jojek strzela slepakami dzieci nie ma jesteśmy sami. Kierownikiem teraz będzie co to będzie co to będzie?

Balon
@jestem Bogiem

Panowie może pośmiejecie się tak z siebie dla odmiany? Fajnie nabijać się z innych ale są pewne granice, które nie należy przekraczać. Kwestia kultury i wychowania. A ten wierszyk pokazuje, że brak ci i jednego i drugiego!!! Ukrywanie się pod wymyślonym nickiem pokazuje jeszcze jedno, że jesteś śmierdzący tchórz pełen kompleksów a swoje niespełnienie wyrzucasz na forum.

Z przodka
@jestem Bogiem

Może bardzie pasuje "jestem debilem"?

pumar
@Z przodka

Dla Ciebie pewnie tak.

kwaku

O Panowie za co wam mają więcej płacić. 80% z was nie robi prawie nic, patrzy tylko by być pierwszym na szybie do wyjazdu, a reszte ma (usunięte przez administratora) czy zrobiliście robote czy nie. 20% w tej firmie musi zarobić na reszte nierobów. A w takim Lidlu pracuje każdy. Za taka pracę powinniście dostawać minimum i flapsy i się cieszyć, że robote ciągle macie.

Lelo
@kwaku

Kwaku cieszę się, że chociaż Ty jeden jesteś taki robotny. Oceniać innych ewentualnie krytykować albo ośmieszać w oczach innych to tak łatwo wychodzi. Zamiast tego warto spojrzeć na swoje zaangażowanie w pracy. Jak tak czytam te wypowiedzi albo słyszę rozmowy "na dole" to mam wrażenie, że każdy jest lepszy od innego (w swoim mniemaniu). Gorzej niż te przekupki na bazarze...a ten to...a ten tamto...a temu się nie chciało...a nasza zmiana to za wszystkich robi robotę...a oni nic nie robią...a my musimy po nich poprawiać etc etc etc. Jak to się słucha to aż uszy bolą a tego obrabiania tyłka. A prawda jest taka, ze każdy kombinuje byle tylko szychtę przetrwać. Więc panowie niech każdy pilnuje siebie i swojej roboty a będzie ok. Pozdrawiam i do zobaczenia w poniedziałek...jutro wolne.

@kwaku

Jeźeli masz taką wiedzę o pracy na dole to widocznie z własnego doświadczenia . Pochwal się w jakiej firmie liznąłeś górnictwa. Teraz pracujesz sumiennie , uczciwie i mam rozumieć cięźko w lidlu. Jestem pełen szacunku dla Ciebie za tak odwaźną decyzję podjęcia tak cięzkiej i bardzo odpowiedzialnej pracy, mam nadzieje ze badania psychologiczne takźe są w tak powaznej firmie obowiązkowe.

Edzio
@kwaku

Wypite masz i wielce piszesz?

koper
@kwaku

Masz rację. Nikt nic nie robi. Maszyny same jeżdżą. Wszystko idzie do przodu powoli. Ludzie nie są potrzebni. Zwolnić!!!

Yhy

Czy 14 beda??? A o ile beda to dostana ja wszyscy czy trzeba miec przerobiony caly rok,??

kwaku

Pod koniec stycznia centrale związkowe działające w Polskiej Grupie Górniczej wystosowały pismo do zarządu spółki w celu podjęcia rozmów odnośnie wynagrodzeń na 2018 rok. W najbliższy czwartek lub piątek ma się odbyć spotkanie w tej sprawie - dowiedział się portal WNP.PL. Wtedy ma właśnie zostać poruszona kwestia płac w Polskiej Grupie Górniczej. Pracownicy Polskiej Grupy Górniczej otrzymali już 30 proc. tzw. czternastej pensji za 2017 rok. Pracodawca wywiązał się tym samym z podjętego w listopadzie ub. roku zobowiązania wobec górników. W listopadzie ub. roku w trakcie rozmów z udziałem ministra energii Krzysztofa Tchórzewskiego i wiceministra energii Grzegorza Tobiszowskiego uznano, że poprawiające się wyniki spółki i spodziewany zysk dają podstawę do wypłaty 30 proc. czternastki za 2017 rok w terminie do 15 lutego. I wypłatę zrealizowano w terminie. Teraz zadam pytanie...czy GZUG jest w PGG???

Jo
@Zainteresowany

Od 29 czerwca 2017 roku GZUG funkcjonuje w strukturach Holdingu KW Sp. z o.o. (Holding KW, w ramach którego działa teraz GZUG, objął wszystkie udziały w spółkach, których wspólnikiem była Kompania. Wśród kilkunastu spółek z grupy Kompanii są m.in. Gliwicki Zakład Usług Górniczych, firma transportowa Trakt, spółka ubezpieczeniowa GSU SA, Haldex SA, czy też Konsorcjum Ochrony Kopalń).

Lidl

Z informacji, do których dotarliśmy wynika, że pracownicy Lidla będą zarabiać od 2800 zł do 3550 zł brutto czyli o 250 zł więcej niż przed rokiem. Taką pensję dostaną już przy podpisywaniu pierwszej umowy. Po roku zatrudnienia niemiecki pracodawca gwarantuje wzrost płacy do poziomu 2950-3750 zł brutto, a po dwóch latach od 3150 do 4050 zł brutto.

Zostaw merytoryczną opinię o Gliwicki Zakład Usług Górniczych Sp. z o.o. - Gliwice

• Jak się pracuje w Gliwicki Zakład Usług Górniczych Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Gliwicki Zakład Usług Górniczych Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 177.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Gliwicki Zakład Usług Górniczych Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 139, z czego 31 to opinie pozytywne, 30 to opinie negatywne, a 78 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Gliwicki Zakład Usług Górniczych Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Gliwicki Zakład Usług Górniczych Sp. z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Gliwicki Zakład Usług Górniczych Sp. z o.o.