Gliwicki Zakład Usług Górniczych Sp. z o.o.

Opinie o Gliwicki Zakład Usług Górniczych Sp. z o.o.

Tadek

Jak wyplaty ??? Zadowoleni?....

Joe

Wyplaty dostali i sie ferment skonczyl...ale najpierw tezeba laboedzic jak przekupki i szukac sensacji

Ello1320

Ludzie znów szukacie sensacji??? Przelewy już poszły i wszyscy dostaną pieniądze na konto. Dzisiaj jest 9 a wg KP kasa powinna być do 10. Tak więc jutro jest 10 i jutro wszyscy będziemy mieli kasę na swoich kontach. Przestańcie "fermencić" a jak komuś brakuje to niestety jutro będzie wydawać kasę i brać UŻeta.

Sso
@Ello1320

Ja mam juz wyplate . Od lutego gzug zmienil konto z ing na bos .

Mlody

wyplat nie ma bo przeciez podwyzki byly hehe,czternastki nie ma bo tez podwyzki byly

@Mlody

Dokladnie.14 dostaliśmy to co marudzicie jeden dzien w to czy w to

Górnik

za dwa tygodnie mam dzwonic chce prace na ,,kwk boleslaw smialy,,

gdzie pracowalem ,

Dostaliście już wypłaty na konto?

jorgus
@Tomek

jeszcze nie a co???? zas niespodzianke cacanke szykuja

Balo
@jorgus

Bo powinny już iść przelewy 09.04...i cisza...dziwne???

@Balo

o 13 wyplat jeszcze nie bylo............????????? dziwne zawsze o tej godzinie juz byly

@arek

Spokojnie dzis na pewno przelewaja nie siejcie paniki...mam konto ing i zawsze w dzien w ktorym robia przelew mam o 15 a inne banki przelew beda miec pewnie jutro.

Hhhhi
@Tomek

09.04 i godz.13.32 a przelewu zero??? Do 10 każdego miesiąca wszyscy muszą mieć kasę na koncie...a żadnego przelewu nie ma...

@Joe

nieprawda, ja mam konto w Alior bank i zawsze do 12 kasa byla...... a dzis?? nima

@arek

Bo bedziesz mial jutro kase .Gzug ma konto w ing i jesli dzis wysla to ng bedzie miec dzis reszta jutro...

@Hhhhi

10 jest jutro i jutro musi byc kasa dzis jest 9...

@Joe

pieprzysz farmazony, 10 lat robie i kasa byla przed 10 niezaleznie w ktorym banku mosz konto i tyle w temacie

Z przodka
@Joe

Kasa żeby dotarła do wszystkich 10 musi być przelana 9 danego miesiąca. Kodeks Pracy mówi jasno, że: "Wypłaty wynagrodzenia za pracę dokonuje się co najmniej raz w miesiącu, w stałym i ustalonym z góry terminie (art. 85 § 1 k.p.). Nie można go określić później niż na 10. dzień miesiąca następującego po tym, za który dokonywana jest płatność." Kasa ma być na koncie do dyspozycji pracownika!!! Poczekamy bo jest jeszcze czas...

@arek

To dobra masz pamiec juteo nie zie to mozna zaczac marudzic ale poki co panikujecie ... Dodam ze byl weekend na pewno dzis przelewy robili...tyle w temacie..

Zszokowany
@Tomek

Juz po 15 godzinie i pieniedzy dalej nie ma, jeszcze mi sie to nie zdarzylo, dodam tylko jeszcze ze posiadam konto w ing

Arek
@Joe

Widac ze jestes rzecznikiem biura nikt nie panikuje tylko stwierdza fakty.

Joe- vel Krystyna
@Arek

Tak jestem Krystyna ksiegowa rozszyfrowales mnie Sherlocku!!

Górnik

Bez paniki wszystkie przelewy poszly dzisiaj po godz.12.00. Proszę nie panikować. Wszystko jest ok!!!

bulon
@Górnik

nie sciemniaj

Gzugowieeeec

Chopie bony na świeta 600 ZŁ SODEXO juz były wiela to Tych bonów chcecie teraz czas na 14 a potym na 15 w Maju na Majówke tak powiedział Sobota czy jak mu tam idzie

Roni
@Gzugowieeeec

Gdzie mogę je odebrać bo byłem na urlopie? Po ile były te bony? Czy na oddziale czy w gliwicach?

@Roni

Nie bylo zadnych bonow!

@Gzugowieeeec

I tak do końca roku bedzi i 18 ale na drodze .

Adwokat Tomikris

Proszę o kontakt osoby poszkodowane przez forum.

@Adwokat Tomikris

Kogo szukaja poszkodowanych tu tak delikatne pisanie zjechać trza na dół tam to sie dopiero jedzie.A jedyny poszkodowany to firma a i to nie bo piszą tu sama ale to sama prowda.Jo poszkodowany bo podwyżka widoczna 1 miesiąc a 14 to tylko w gadaniu w 2017 byla.A wy co boicie sie pisac prowda ?ze tak cicho siedzicie?

Mlody

macie wasze zwiazki zamiast czternastek zalatwily minus 3 punkty procentowe premii za urlop na zadanie i l-4 a te tchorze z s80 pisaly dupne posty o rozmowach a juz odwagi nie maja o ich wyniku poinformowac

Bogu
@Mlody

Czy ty naprawdę jesteś taki ograniczony umysłowo czy tylko udajesz głupiego??? Ten nowy system premiowania bo ograniczyć "samowolę" kierowników podczas premiowania. Nie wg tego, że jednemu za 2 dni l4 zabierzę premię w takiej ilości co temu co wziął 7dni...itd. A co do l4 za dużo jest osob biorących l4 jak urlopy. Nie chorujesz to zarabiasz...proste??? PROSTE!!! Chociaż dla ciebie niezrozumiałe i lepiej narzekać siać ferment. A co do nicku to już nie jesteś taki mlody Krzysiu ale narzekanie masz we krwi.

Górnik

Czy coś, ktoś i kiedy wie...czy jakieś bony będą czy premie zamiast 14stek??? I za ile???

Prokurator

Co z tymi 14 pensjami? Bo zamówiłem na allegro szyby za pobraniem.

Z przodka
@Prokurator

Widzicie gdyby nie PIS to by nie było podwyżek pensji. Oni dbają o górników. Oby rządzili jak najdłużej bo wtedy górnictwo będzie się rozwijało i będą miejsca pracy.

@Prokurator

to musisz odmowic kolego,dzwonilismy do pana soboty i powiedzial ze nie maja pieniedzy

jorguś
@ja

to dziwne co piszesz jo zech tyz dzis z nim godool i mi pedziol co innego

gall anonim
@jorguś

A co drogi kolego pan Sobota ci odpowiedzial na zadane pytanie co z tymi premiami ?

Braveheart
@gall anonim

Wypisywaćsię masowo ze związków nie ma 14 stki niema wypłaty !!!

Przodowyyyy

Jak nie bydzie 14tkiii jak dziś kasa fajno wpłynęła na konto a jak u Was????

Robol
@Przodowyyyy

Po co zajs piszesz ku.. Te du.... I ludzi nakrycosz dzieciaku

Spokojny
@Przodowyyyy

Spokojnie panowie po co się nakręcacie...poczekajmy i dajmy czas...rozmowy trwają.

@Spokojny

z kim te rozmowy,dzwonilismy do solidarnosci i pan sobota powiedzial ze pieniedzy nie ma i ze dopiero splacili dlugi za tamten rok,chyba wie co gada i nie wspomnial zeby jeszcze rozmowy jakies mialy nadal trwac,tak nam powiedzial

Razem
@ja

Podwyżki pensji były? Były! To trzeba teraz zapracować na 14 pensję. Nic za darmo nie ma. Panowie to nie komuna "czy się stoi czy się leży" te czasy minęły. Obudźcie się wreszcie...dajmy z siebie wszystko aby móc zbierać owoce naszej pracy. Narazie to tylko słychać narzekanie i marudzenie. Jak nie na dole to na forum. Ja osobiście jestem zadowolony z pensji i podwyżek. Czas pokaże co będzie dalej. Więc zamiast marudzić weźmy się do pracy. Każdy z Nas jest ważny. Nie ma gorszych i lepszych na dole. Jesteśmy Jedną Wielką Górniczą Rodziną!!!

Nieróbstwa
@Razem

Walnij se baranka ...możesz zapie... Moze nastepna 14 bedzie dla Ciebie hehe

Razem
@Nieróbstwa

Jak jesteś taki odważny to chętnię zapraszam w realu...paciuloku jeden. Chyba że panienka woli ukrywać się pod nickiem.

Miodek
@Razem

Nie wiem, czy zauważyłeś, ale sam ukrywasz się pod nickiem, smerfie odważniaku.

chętny

Są przyjęcia jako nowiciusz chodzi mnie jako pomoc doława.

Górnik

Święta i po świętach i do roboty na popołudniu trzeba iść a tu słoneczko na niebie świeci a tam ciemno i ponuro. Kocham Górnictwo.

Darek

Lubię ploty i to czuję I karzdegp obgaduję Taki ze mnie zimny drań Pochodzę z Karbia Mówię wam

Sławek
@Darek

Jak będą płacić ta 14 to zainwestuj w słownik. Pewnie masz 3 klasy skończone podstawówki. Kopalnia Ci (usunięte przez administratora) uratowała hahahaha

Arek
@Sławek

Ja pierdzielę gorzej niż baby na odpuście w Janikowie. Kolego to jest Śląsk a nie jakaś wiocha. Dorwałeś kompa i flaszkę i znów masz wena? Cieszę się, że już z wami nie robię bo na Pokoju są normalni ludzie a nie jakieś przygłupy z wiochy którzy gdyby nie kopalnia paśli by teraz krowy w swoich wioskach. Wszędzie kapusie...i do ciebie piszę najlepszy kombajnisto w historii gzugu. Mam nadzieję, że odmarzniesz bo wiosna idzie. Komu jeszcze tylka nie obrobiłeś? Chyba tylko sobie. Do zobaczenia na Pokoju.

@Arek

Raczej się nie spotkamy ale spoko Kolego leń Cię poinformuje co i jak

Skąd ta informacja o bonach na święta? Kiedy mają niby wypłacać? 14 tka miała być i nie ma. Na nic już nie czekam bo później jest wielkie rozczarowanie.

HAJER
@Nowy

CO TY (usunięte przez administratora).ZADZWON ZAPYTAJ WSZYSCY WIEDZA ZE KASA BEDZIE JA JUZ NA KONCIE MAM JAK I BONY BEDA 600 ZL JUTRO- TAK MI POWIEDZIELI

Kristobalon
@Nowy

Bony już są do odbioru po 600zeta sadexo.

HAJER
@Kristobalon

GODOLECH ZE SA DO ODBIORU WESOLYCH SWIAT NA BOZENARODZENIE MO BYC 800 ZL SODEXO

Kolo

Znow fake news z bonami

Elo
@Nowy

Narazie do odbioru są po 12 jaj kurzych i po jednym zającu polnym dzikim (szaraku).

Tooommeek
@Elo

I po kilo boczku...

tadko
@Elo

Mogę załatwić mięso z zająca. Perfumy sephora. Mięso z bycunia. Jak macie jakieś wycieki w aucie usunę. Jajka mleko wszystko swojskie zapraszam. Zalatwie wcześniejszy wyjazd i wolne poniedziałki i piątki.

Bąbelek
@tadko

Tadko a umisz załatwić szychtę z przodka gdy jest przebudowa? Bo hrywny muszę posłać do Doniecka.

Prawda
@Bąbelek

A umiesz napisać swoje dane czy za monitorem będziesz się schował bohaterze.Za male jaja co?

Prawda
@Nowy

Se nowe szyby kup najlepiej zaciemniane...

Napisz ktoś ty porozmawiamy

Pan
@Darek

Nie pogadamy Panie kolego. Idę na pokój i będę mieć z wami święty spokój :)

TomKrzy

Zaprawdę powiadam wam niedowiarki moje już lada dzieñ nastąpi tak długo oczekiwana chwila, że na wasze konta bankowe przelana zostanie niemała kwota a wtedy wszelakie dysputy ustąpią a żale odejdą w niepamięć. Krzyśki i Tomki i inne plotkary nadworne umilkną a zaprzestaną wpisów haniebnych na postach umieszczać na siebie nawzajem. Jedni do doniecka słać będą pieniądze a drudzy szyby wymieniać w swych autach na roczniki mlodsze. Ale dopoki tak się nie stanie podjudzać się będą nawzajem.

kozdr
@TomKrzy

Amen.

Dziadek
@kozdr

Fajnie napisałeś Darek

Brawo hejjjjj napisz więcej

Golota

Witam są może jakieś przyjęcia i co oferują

Lidl

Wchodząc do polskich sklepów Lidla, może natknąć się na plakat głoszący: "Zarabiaj 4050 zł brutto". Firma od marca 2018 r. oficjalnie podniosła stawki dla swoich pracowników o 9,3 proc. w stosunku do kwot z 2017 r. Oprócz tego Lidl obiecuje swoim pracownikom: przynajmniej roczne umowy, brak okresu próbnego, opiekę medyczną, ubezpieczenie na życie, kartę MultiSport oraz inne dodatkowe świadczenia.

@Lidl

ja tam wchodzac do lidla patrze na promocje piwa hehe ale lidl jest ok,teraz bedzie nowy na przeciwko netto na terenie po juz prawie bylej kopalni centrum,to tak dla zainteresowanych z okolic centrum bytomia

kajżeśboł...

Wesołych Świąt i obfitego Dyngusa...

jorgus
@kajżeśboł...

Zdrowych i Spokojnych Swiat dla braci gornikow. Na stronie sierpnia 80 pojawilo sie info ze we wtorek druga tura rozmow, piszcie komentarze niech wiedza co ludzie o nich mysla........... zenada kase niby mieli juz w zeszlym roku a ludzi w ci...la robia

Gzugol
@kajżeśboł...

JO JUZ BONY SODEXO 600 ZŁ ODEBROŁ A WY?

adam
@Gzugol

i co lepiej ci jak piszesz takie bzdury dej se na luz

Zostaw merytoryczną opinię o Gliwicki Zakład Usług Górniczych Sp. z o.o. - Gliwice

• Jak się pracuje w Gliwicki Zakład Usług Górniczych Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Gliwicki Zakład Usług Górniczych Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 177.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Gliwicki Zakład Usług Górniczych Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 139, z czego 31 to opinie pozytywne, 30 to opinie negatywne, a 78 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Gliwicki Zakład Usług Górniczych Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Gliwicki Zakład Usług Górniczych Sp. z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Gliwicki Zakład Usług Górniczych Sp. z o.o.