Gliwicki Zakład Usług Górniczych Sp. z o.o.

Opinie o Gliwicki Zakład Usług Górniczych Sp. z o.o.

Swieżak

Witam wszystkich jak wygląda sytuacja z badaniami i psychotestami płaci sie coś za to i pozniej pieniadze są zwracane czy jest to bezpłatne

Jan
@Swieżak

Nic nie płacisz. Firma kieruje cię na badania i pokrywa wszystkie koszty. Okulista, neurolog, ekg, słuch, testy psychologiczne. 1 dzień badań

Fedrujemy ja

A jak wygląda praca na PIASCIE ?

Takisobie

Mam takie wrażenie,że GZUG,niezła firma leci po równi pochyłej,ale tylko w dół.Popatrzmy chociażby na Halembę.Do biura się nie wciśniesz,jest tylu bogów od zarządzania ludżmi,ale umowy na nową robotę nie ma.Konkurencyjne firmy fedrują w najlepsze,a jaki jest pomysł w GZUG-u,urlopować ludzi,bo nie mamy umowy.Alpex doskrobuje swoje metry,a jaki jest pomysł w GZUG-u?-Urlopować ludzi ich kodeksowym urlopem.Brawo!Kto jest (usunięte przez administratora) ten się na to złapie.Ja się zawijam Panowie,a szkoda bo pracuje tu dosyć fajna grupa ludzi.

Coś w tym jest
@Takisobie

Sama prawda tylko czy ktoś to czyta, wątpię

@Takisobie

Chłopie za robotę się weź. Wszyscy tylko narzekać potraficie. A robić nie ma komu!? Do roboty lenie!!!

Takisobie
@Koperos

Zauważyłeś choćby fragment tekstu w moim poście o braku chęci do pracy.Tak to jest,jak ktoś rodzi się z mózgiem,a brak rozumu.Brakuje tylko,na odpowiednim poziomie,organizacji pracy.Dwaj kierujący panowie ze swoim pijaństwem nawet się nie kryją.A po bimberku ego jegomości wypełza na wierzch.A ludzie na to patrzą i nierzadko wysłuchują nie ładnego zachowania ze strony przełożonych.Ale w Gzugu to przecież norma.A wierchuszka udaje ,że o niczym nie wie.A ludzie przyjmują się i po trzech miesiącach zwalniają,no bo mają taki kaprys.

"yntylygyntny"
@Takisobie

A widziołeś kogoś na rauszu ? Zgłosiołeś to ? Lepisz co ci ślina naniesie na ozór a jak sie ktoś spyto to sie wymigosz: Jo nic takiego nie godoł". Kto to som: "dwaj kierujący panowie" - szofery jakieś ? Wal do Solidarności, oni to załatwiom.

@"yntylygyntny"

Oni ci załatwią. Wycieczkę.

Niko
@"yntylygyntny"

Ty jesteś inteligentny,ale tak trochę inaczej,co nie.

Nik
@Koperos

Oczywiście :D Będziemy robić za Ciebie (usunięte przez administratora)

@Nik

Za mnie robić nikt nie musi. Jestem najlepszy i samowystarczalny. W firmie dobrze to wiedzą

Wiem wszystko
@Koperos

Tak wiedzą i na kurs sygnalistów poślą

@Wiem wszystko

Chłopie dawno i nie prawda... Ale patrz jakie mam układy że dalej robię

On

Uwaga nowa firma ubezpieczeniowa która wybrały Panie z biura nie obejmuje szycia i zakładanych szwów. Mimo pocietych nóg i w sumie założonych 15 szwów z PZU nie dostałem nic i Was to samo czeka. Mało co jest obiete ubezpieczeniem firma nas (usunięte przez administratora) polecając nowe ubezpieczenie.

Szt. Zm.
@On

Były czasy źe za obcięte palca nie dostałem jasy właśnue na HALEMBIE -- wystarczyło pobrać składki awansem i sprawa byłaby załatwiona. POZDRO DLA CAŁEJ ZAŁOGI OD SZTYGARA BEZ PALCY

Górnik

za dwa tygodnie mam dzwonic chce prace na ,,kwk boleslaw smialy,,

gdzie pracowalem ,

Bemben

Ja mam zamiar składać papiery pod Gzug Gliwice ,Gór serwis albo linter gdzie najlepiej się przyjąć gdzie najlepiej płacą

Pastowany
@Bemben

A masz zdrowy i prosty kręgosłup ?

@Pastowany

A co tak źle w jako monter robie i w w wiertnictwie to raczej dam rade

Szybki

W Pbsz lub sig

Pastowany
@Bemben

Tam będziesz robić WSZYSTKO. I najlepiej jak najszybciej !

KWK HALEMBA

Pracuję parę miesięcy w kwk Halemba i mam wrażenie że to jakiś cyrk . Niech mi proszę ktoś wytłumaczy zasady panujące na rannej zmianie ? Przodek to zbieranina tak dziwnych ewenementów że to raczej jakieś nieporozumienie . Przodowym jest stary czlowiek który jest już zmęczony dojściem pod szyb nie mówiąc już o wykonaniu jakiejś pracy ! Na kombajnie zasiada pan bez szkoły, który nie dosyć że nie ma nawet podstawówki to nawet papierów na kombajn nie ma ! A parodią jest to że za to ma jeszcze soboty na tz ; blachę. A zupełną zgrozą jest to że dobrzy kombajnisci zbierają papierki " po tyłach.  Reszta " przodka "to zbieranina osobowości z PRG . Jeden pan z PRG jak zobaczy kierownika to potrafi wbić drugiemu kilof w plecy żeby tylko być w przodku. Inni z przodka to nie myślą jak pomóc innym tylko o jednym .. uciec na wcześniejszy wyjazd .  Pewnych dwóch panów z " przodka " ma gdzieś innych że jeszcze pracują tylko strzałka na tysiąc bo tam jest 20 minut wczesniej wyjazd. Cała ranna zmiana (przodek ) to jakieś wielkie nie porozumienie ponieważ nie ma tam wspólnoty tylko zawiść i chęć dokopania innych i mieć z tego radochę. No i oczywiście żądają za to nieróbstwo najwięcej pieniążków. Czy na innych kopalniach też tak przodki wyglądają ?

Kaufland
@KWK HALEMBA

Jeśli chodzi o zawiść to zapytaj jednego przodkowca Krzysztofa Sz. On w tym temacie najlepszy.

Znajomy
@Kaufland

Tu się kolego nie zgodzę Krzysztof to wrażliwy człowiek zawsze doradzi, pomorze.Powiesz coś w zaufaniu to nikt się nie dowie

Darek
@Znajomy

Tak zostanie to na naszym oddziale wypala wszystko

kwk Halemba
@Kaufland

Ja już na szczęście pracuje na innym oddziele ...

Na jakie benefity można liczyć w GZUG Gliwice?

Bucha ha ha

Benefity hahahaha z księżyca spadłeś czy jak.Jest jeden benefit trzeba robić panie kolego robić

Grzegorz
@Bucha ha ha

Serio nie ma żadnych dodatków? A jak wygląda kwestia wynagrodzenia?

Ryl
@Grzegorz

Jest na czas. I tyle. A kwota zależna od metrów. Ja są metry to papu na mieście a jak nie to pozostaje vifon zalać wrzątkiem...

nowy
@Ryl

@grzegorz aby tyla.

Mam kurs m 11 teraz robię m20 to pod jak firmę najlepiej iść

Kacper

Prg Bytom

Bemben

To pod jaką firmę najlepiej iść?

Bemben

Warto się zatrudnić pod gzug czy szukać innej firmy

poważny

MAŁY pisze o średniej 5.500 tysiaka.....zapytaj go jaki ma staż ,gdzie pracuje,i z iloma " czerwonymi"ma w tym wynagrodzeniu :(

Mały

5.500 średnia

Kaczor
@Mały

Jasne. Chyba za dwa miesiące daj spokój tylko ferment siejecie. Kasa jest większa jak są metry tylko jakim kosztem? Kiedyś na zdrowiu się to odbije i będzie za późno. Nie warto...

Jeremiasz
@Mały

Taaaak chińskich jenów

Bemben

Na jakie zarobki może liczyć nowo przyjety

Sroka

Jak wypłata na jankowicach u antosia

Byk

Jest ok zadowolony jestem

Darek
@Sroka

Pewnie jesteś jednym z Muminków nadsztygarem...? Cacyki jedne...

Sroka
@Darek

My na rano dużo robimy to i zarabiamy a na zmianach nic nie robicie to i ciu... Macie he he

Lyba

Co racja to racja

Pewnie. Wy to wszystko ciągnięcie. Raczej co innego ciągnięcie hahaahha

Elektro

Co to za wypłata? Człowiek cały miesiąc na to charata!!! Jestem zwinnym elektrykiem Idę do przodka szybko migiem Swoją robotę wykonuje sumiennie I nieudolnym górnikom pomagam codziennie I co taka moja pensja? Zapłacę rachunki i gdzie reszta? Jeszcze dojdą alimenty I nie będzie mnie stać na kubek mięty...

Przodowy z przebudowy

Po ostatnich dwóch tygodniach nachodzi mnie pytanie,czy w ogóle ktoś ogarnia ten bajzel w GZUG-u.Na Halembie mamy naprawdę fajną robotę.Można by było robić dwa metry przebudowy plus pobierka na dobę z palcem w d.....pie.No ale cóż na przekopie poziomym z upadem maks 2 stopnie zalewa nas woda.Ludzie brodzą w wodzie po ja...ja bo qr...wa nie ma 50 metrów kabla do pompy P2.Bogowie w funkcji nadsztygarów elektrycznych,mechanicznych na czele z głównym trzy tygodnie wcześniej chodzili tam i rozpoznawali teren.Tylko pytanie po co?Skoro nie potrafili zabezpieczyć i zorganizować na odpowiednim poziomie zakresu przyszłych prac. Teraz my górnicy,pływając po ja..ja w wodzie.słyszymy,że nam się nie chce,że robimy to specjalnie.Każdy bardziej rozgarnięty fizol lepiej by to ogarnął niż ci panowie tak sowicie opłacani z naszych ciężko wypracowanych pieniędzy.Q...wa o kierowniku nawet nie chce mi sie pisać.

Jak to?
@Przodowy z przebudowy

,,Ciasteczkowe potwory" nie dają rady?

Kazimierz

Chopy jak wyglądo robota na Jankowicach i wiele płacą?

@Kazimierz

Jak pójdziesz pod skrzydła Antosia To kręgosłup będziesz miał ze skosa dowiesz się co to robota A pisany będziesz co sobota A spróbuj się głośniej odezwać To na Marcel cię mogą wezwać I będziesz szukać nowej pracy Bo już nic nie będzie takie cacy.

Hau Hau
@Pan Kracy

Nie lepiej powiedzieć że nie przyjdzie się w sobotę.Ale nie forum jest od tego tu wyleje swoje żale.Bochater na forum(usunięte przez administratora)

@Hau Hau

Odezwał się piesek z Miechowic... Hau hau piesku dajesz sobota targaj w robocie jak Reksio kości...

Hau Hau
@Pan Kracy

Kości nie ale pierogów sobie kupię więcej.Tylko nie wiem które lepsze.Kiedys to żona mi robiła a teraz wszystko sam muszę

@Hau Hau

Ja przynajmniej sam ogarniam wszystko a ty nawet gotować nie potrafisz hahaha

Sandra
@Pan Kracy

Ty gotować umiesz ty nic nie potrafisz

Jo
@Kazimierz

Kolego nie jest źle, ale ludzie zawsze będą narzekać .

Adrian

Byłbym też zainteresowany opinią o pracy na Jankowicach

Grzegorz

Jeżeli już się wypowiadasz, a nie jest to niestety zbyt pomocna opinia, to czy mógłbyś opowiedzieć o pracy w tej firmie? Co masz dokładnie na myśli w swoim wpisie? Czy ze swojej perspektywy poleciłbyś tego pracodawcę i jego ofertę dla pracownika? Jakie są Twoje spostrzeżenia? Będę Ci wdzięczny za odpowiedź.

Nn
@Adrian

Nie radze wyplaty po 2600 i malty po pachy

Robwrt

Pracownicy niebeda przedłużać umów wypłaty marne

Marzyciel
@Robwrt

Poważnie to mówisz czy kpisz ?

Kaszpirowski
@Marzyciel

Zarobki są niestety słabe Będziemy niedługo jeść trawę Trzeba chyba zmienić firmę Bo w domu będzie coraz zimniej Węgiel kupić trzeba będzie Żeby cieplej było wszędzie Więc pomyślcie moi mili Co byście na naszym miejscu zrobili W innych firmach będzie premia A tu premi żadnej nie ma Czy czternastki będą? Zyski? By zawsze w domu mieć pełne miski???

Jo
@Robwrt

Jak nie robisz to marne ...

Zombi

Ludzie dajcie sobie spokuj!! Wy jesteście daremni jak ta firma! No to zdrowie bimbrowego kierownika M!!

Bambo
@Zombi

Spokój,bo spokoje.Ja wiedzieć polska jezik,trudna jezik.

Jestem facebookowym królem Bardzo dobrze się z tym czuję Cykam fotki tu i na wsi Mojej malej, cioci, babci Wszyscy chętnie obserwują Ci co chcą to też polubią Jak się komuś nie podoba Niech telefon w schowku schowa Bo ja fotki cykać będę W mieście, na wsi, w sumie wszędzie Moje życie wszyscy widzą Chyba się za mnie nie wstydzą???

Śwagier

Słabe to postaraj się lepiej.Czy komuś ostatnio babą nie uciekła???

Zostaw merytoryczną opinię o Gliwicki Zakład Usług Górniczych Sp. z o.o. - Gliwice

• Jak się pracuje w Gliwicki Zakład Usług Górniczych Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Gliwicki Zakład Usług Górniczych Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 177.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Gliwicki Zakład Usług Górniczych Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 139, z czego 31 to opinie pozytywne, 30 to opinie negatywne, a 78 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Gliwicki Zakład Usług Górniczych Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Gliwicki Zakład Usług Górniczych Sp. z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Gliwicki Zakład Usług Górniczych Sp. z o.o.