Gliwicki Zakład Usług Górniczych Sp. z o.o.

Opinie o Gliwicki Zakład Usług Górniczych Sp. z o.o.

DrFaul

Brawo,ach brawo moi przodowi z Halemby.Dokąd to dokąd prowadzi ten zakręt?Mam nadzieję że kierownictwo z trójki pochwaliło się w centrali swoim sukcesem na HalembieaTeraz najlepiej zrzucić swoją odpowiedzialność na szarych pracowników i straszyć pozbawieniem premi.Panie kierowniku wolisz mieć pod...czy za przodowych niż fachowców to teraz spijaj tą piankę z swoimi "fachowcami"

Lony Kluzek

spoko rafal i gabriel napiszcie jeszcze kilka tekstow ale na priv to moze wydamy plyta

Maro
@DrFaul

Kto nie muska kólek kierownika, okazało się w piątek.Oj mało nas mało.Warto panowie sprzedawać brać górniczą?Blady tak czy siak trafisz na Knurów.

Opel

Jakbyście skupili się na pilnowaniu godzin,zamiast strzelać z ucha to dzisiaj przypału by nie było.Tak to jest,każdy winny,tylko nie wy.

ksienżniczka69
@Opel

Na kurs mierzenia godzin (usunięte przez administratora)

Ksienżniczka69

Brawo wy

Będą te 13 co obiecywali?

Pan Kracy
@Zainteresowany

Hahahahhaahha na co ty liczysz ? Ty się ciesz że masz jeszcze wczasy pod gruszą czy dofinansowanie do zielonej szkoły. Za chwilę i tego nie będzie i wtedy lament się zacznie. Wspomnisz moje słowa

@Pan Kracy

Hmmm...ale firma wyszła na plus więc?

Toiow
@Pan Kracy

To się trzeba bedzie zawijać i iść gdzie lepsze perspektywy rozwoju

Jarek
@Toiow

Do beprinz choć ja tam już jestem i kieruję robotą

Krzysztof Sz.
@Jarek

Taaaa pewnie. I dwie umowy i dziwne składki. Ja muszę zbierać składki żeby potem spokojna emeryturę mieć w Doniecku. Hriewny tanie życie będzie znakomite.

nik
@Pan Kracy

To polaky, zawsze ale to zawsze będą narzekać. Taka mentalność..

Krzysiu

Nie warto brać młodej za żonę. I tak wcześniej czy później odejdzie do młodego gdy starszemu nic nie staje.

Kasar

Kiedy w tej firmie będą jakieś podwyżki !!! Robić wszystko to ja ale o pieniądze się nie pytej!!!!

Prezesowa
@Kasar

Podwyżek zarząd spółki nie przewiduje. Zarabiacie odpowiednio dużo i dobrze o tym wiecie !!!

Leon
@Prezesowa

To się wypałujcie

Kasar
@Prezesowa

Ciekawie gdzie ? Na Jankowicach napewno nie z weekend ami 4 nie idzie wyciągnąć

Prezesowa
@Kasar

Z weekendami ? Jedną sobote nazywasz w liczbie mnogiej? Żałosne.

Maciek

Górnicy z Pgg wywalczyli podwyżki, kiedy związki z gzug o nas powalczą. Czy będziemy robić tak do usranej śmierci....

markus
@Maciek

Oni nic nie mogą ew. na roztocze możesz jechać

Kaczkodałn
@Maciek

Źle ci? Zmień pracę weź kredyt...

@Kaczkodałn

"Mądry czlowieku" jeśli masz pisać takie bzdety to lepiej zamilcz.

Górnik

za dwa tygodnie mam dzwonic chce prace na ,,kwk boleslaw smialy,,

gdzie pracowalem ,

No też czekam na ruch firmy Od nas zwiaski też organizowały wyjazd na Warszawę. Ciekawe czy u nas też będą podwyzki

Jaki rodzaj umowy preferowany jest w firmie GZUG Gliwice?

Najpierw na 3 miesiące

Dan

Umowa o pracę. Najpierw jest podpisywana na okres 3 miesięcy, następnie 12.

hans

jak się nazywa nowy kierownik na piaście z GZUG

Hajer
@hans

PAN TOMASZ .... RODO

niezadowolony

2900 wypłaty ?! Smiech a raczej płacz na sali.

Toiow
@niezadowolony

Na jakim stanowisku pracujesz

Całkiem nowy

Proszę o szczere odpowiedzi a nie o hejt. Mam zerowe doświadczenie w pracy na dole, lat przepracowanych 11. Zapisałem się na kurs górnika. Warto tu przyjść robić? Ile czasu trzeba czekać żeby dostać całą wypłatę? Tzn z premia i karta górnika. Dzięki za pomoc

Du3ieL

Co zamkną. Lepiej ty się zamknij..

emeryt
@Całkiem nowy

1 karta górnika od razu - jeśli masz 11 lat pracy to jest 45 % KG... 2 premia dla nowo przyjętych - ok. 30 % 3 jak zrobisz kurs górnika to zarobki skoczą w góra i to znacznie...

solidarny

tak co nom docie podwiżka jak pgg wywalczy w piatek. bo sliszołech że jak padło pytanie o podwiżka to sie wypieliśta że ni można samemu dować podwiżka jak w pgg tyż ni ma podwiżek.także teraz paczta jako.... a nie bedzieta się kludzic w biurowcu jak króliki co chwila jakieś nowe ciulstwa stanowiskowe!!!!

Szaryczlowiek

Witam ile mogę wyciągnąć jako pomoc elektryka na Jankowicach. I czy są wszystkie dodatki jak na kopalni.

Darek

Wyciągniesz jakieś 3-4klocki .Tylko za robotę musisz się brać tak jak ja

@Darek

A dodatki są wszystkie i po ile są kartki czy tak jak w pgg karta jest bankomatu?

Krzysiu
@Darek

Jakby każdy tak robił i się znał na robocie jak ty to tej firmy by już nie było na rynku.

U2
@Szaryczlowiek

A co to jest pomoc elektryka? Będziesz za nim tasza nosił?W takim wypadku musisz kolego jeszcze dopłacić.Co to qwa jest, albo jesteś fachowcem, albo popierdułką.Jakąś szkołę chyba ukończyłeś.Pomocnicmy to byli za sanacji.

Arek
@Darek

Mój zięciu na mnie robi bo mam długi

Hau Hau
@Arek

Toć już nie są rodziną to dlaczego ma robić

Propozycja
@Szaryczlowiek

Barbórka wczasy pod gruszą kredkowe wiek szkolny węgiel wyplacany w wyplacie karta górnika według stażu i uzyskanie zapomogi w trudnych przypadkach zarobek zależny od stawki stażu premi za metry węgiel iwolnych dni

Weteran

Chopcy ciscie do pbsz tam jest lepszy start

Szkoda czasu. Zaproponowali 2700 brutto i kartki.

To chyba jakaś kpina.

@BOB

Powiedział że może mi zaproponować najniższa kasę 2700 plus kartki. Więc nie wiem jak to rozumieć. Nawet 2700na łapę tyłka nie urywa. Gdzie Teraz robiąc na produkcji mam więcej.

Janek
@Anonim

Człowieku to na początek. Do tego dostajesz co miesiąc ponad 300 zł za węgiel, do tego dostajesz kasę z karty górnika. Jak normalnie pracujesz to nikt poniżej 4000 nie schodzi.

@Janek

Wiem że na początek. Wiadomo. Żadnych informacji mi więcej nie chcieli udzielić.

Rych
@Anonim

Jak na początek 2700 zł brutto + drobne premie i kartki, to na ile można wyjść? 2600zł na rękę się uzbiera? Trochę skromnie jak na firmę górniczą.

Bob byłem. przecież napisałem że tyle mi dalim

Ryba
@Janek

Nie kłam bo 4000 koła jest trudno zarobić pomimo że wszystkimi dodatkami i z wolnymi dniami

@Ryba

Skoro tak, to nawet nie czekam na odpowiedź ze strony firmy.... Liczyłem na 3500 minimum z co najmniej jedną sobotą.

@BOB

Ja też nie będę ryzykowal tym że nie będę miał co do gara włożyć. Tu się jak widać prawdy nie dowiesz. (usunięte przez administratora) to w biedronce 3600 proponują.

BOB

Siemanko! Chciałbym pracować na kopalni. Jako, że nie mam żadnego stażu na dole, więc pod kopalnie nie mam (na razie) żadnych szans się dostać, więc szukam dobrej, polecanej firmy. O GZUG Gliwice, wiem z opowieści jednego starego emerytowanego już hajera. Rzekomo praca normalna, wynagrodzenie godziwe. Chcę pracować i zarabiać. Czy ktoś może podzielić się swoją subiektywną opinią dla przyszłego górnika? Czy początek ścieżki związanym z górnictwem z GZUG to dobry pomysł?

Leser
@BOB

Podpinam się pod pytanie.

Dariusz
@BOB

Robota ciężka ale płaca godziwa jeśli są metry i jeśli robisz w przodku. Reszta zarabia tak sobie. Aha i musisz uważać co gadasz na oddzielie bo cię tu opiszą albo jakiś wierszyk na ciebie wymyślą. Dokładnie oddział kierownika B.

Ryba
@BOB

Najlepsza i normalna praca to w biurze i płace godziwe żyjesz jak książę z bajki i dostaniesz złota karoce z wlasnym kierowca i lokajem o z apomilbym o pokojowkach warto się przyjąć polecam

Leserek
@Dariusz

A na jakie wynagrodzenie może liczyć nowy bez doświadczenia na dole? 4 k zarobi się z dodatkami?

Bucha ha ha
@Leserek

Nawet i więcej ale jak będziesz elektrykiem bo to my robimy całą robotę

Jarek
@Bucha ha ha

Z was nie ma żadnej kasy ani pożytku...

Czy z racji tego że firma wyszła na plus za poprzedni rok będą w tym roku przyznane, po kilkuletniej przerwie, czternastki?

@Andrzej

Pustej się związków. W 2018 obiecywali ludziom 14-tek i nic z tego nie wyszło.

Padaka
@Andrzej

Hahaha jakie 14-tki? Z czego? Z tego że firma jest 2 banki na minus ??? Oszaleliscie?

Deggial
@Padaka

To po co maja napisana 14 pensje w ogloszeniu o prace?

Marian
@Padaka

Było nie robić pijackich obiadków to może pieniędzy w kasie zostało by więcej. Ale jak to Polaki, zastaw sie a postaw sie

"yntylygyntny"
@Maciek

rozlicz tych co ci to obiecali

Kasa

Wszystkiego najlepszego w nowym roku 2020 szczęścia bezpiecznej pracy i spełni enia podwyżek bo wszystko drozeje

Kredyt
@Kasa

Podziękuj premierowi...

Patryk

Czy GZUG działa na terenie kopalni na dolnym Śląsku?

Hajer
@Patryk

A jako gruba je czynno na Dolnym Śląsku

Bemben

Czy czekać na SIG niewiadomo ile czasu

Bemben

Gdzie lepiej iść do Pbsz czy GZUG Gliwice

J

Jo żem uciekł na urlop państwowy bo jo kiero najlepszy z Jankowic wruca na bielsze tam wszystko będzie lepsze

Zostaw merytoryczną opinię o Gliwicki Zakład Usług Górniczych Sp. z o.o. - Gliwice

• Jak się pracuje w Gliwicki Zakład Usług Górniczych Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Gliwicki Zakład Usług Górniczych Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 176.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Gliwicki Zakład Usług Górniczych Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 139, z czego 31 to opinie pozytywne, 30 to opinie negatywne, a 78 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Gliwicki Zakład Usług Górniczych Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Gliwicki Zakład Usług Górniczych Sp. z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Gliwicki Zakład Usług Górniczych Sp. z o.o.