Opinie o KWK PROMES Robert Konieczny w Katowice

Poniżej zobaczysz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie KWK PROMES Robert Konieczny. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w KWK PROMES Robert Konieczny o rekrutacji.

Branże: Usługi budowlano-remontowe - usługi projektowe

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o KWK PROMES Robert Konieczny w Katowice

Inia Nowy wpis

Hej, a możecie proszę napisać na czym konkretnie praca polega? ktoś sugerował zatrudnienie się jako asystentka. Jeśli udałoby mi się tu dostać, to czym konkretnie bym się zajmowała?

Ada Nowy wpis

Jestem tu od nie dawna, ale mogę powiedzieć że praca jest wymagającą i wymaga zaangażowania. Na pewno polecam aplikować jeśli zależy wam na pracy tutaj. I podkreślam zależy bo trzeba to pozniej pokazać:) Szef pomimo całej tej rozpoznawalności jest normalnym człowiekiem, z którym można na wiele tematów porozmawiać. Wiadomo zdarzają się nerwowe sytuacje, ale jestem zdania ze wszystko można rozwiązać dobrą komunikacją z obu stron ;)

Natka Nowy wpis

Witam, na głównej stronie są przedstawione dwie sekcje, ta z zespołem oraz z liderami. Chciałam wstępnie dowiedzieć się na jakich wszystkich stanowiskach można obecnie podjąć się zatrudnienia, jednak nie jest to wprost wypisane. Możecie proszę opisać szerzej strukturę? karierę można zacząć od stanowiska asystenta, o które zadawane są w ostatnim czasie pytania?

A czy jest przy tym szansa na jakieś szersze objaśnienie z jakich przyczyn tak uważasz? Pod ilu przełożonych się podlega jednocześnie? Zachodzą w ogóle jakieś zmiany w tym układzie?

Praca dająca dużo satysfakcji. Czy jestem zadowolony? Jasne, inaczej nie spędziłbym tylu lat w KWK.

Rozmowa kwalifikacyjna bywa bardzo stresująca. A jak było w Twoim przypadku? Ilu rekruterów prowadziło rozmowę? Podziel się opinią ze spotkania w firmie KWK PROMES Robert Konieczny.
logo firmy Asystent Projektanta Konstrukcji
KRUKTERM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
logo firmy Konstruktor
Szczecin
Ammega Poland Sp. z o.o.

Czemu ktoś jakiś stół tutaj sugerował jeszcze ostatnio? Tez myślałam o zatrudnieniu się jako asystentka, widzę ze nie ja jedyna. Jeśli nowe oferty pracy są gdzieś wystawiane to gdzie ich szukać? Był jakiś sygnał pocztą pantoflową, że ludzie tu pytają ostatnio o prace?

marjola

Witam, czy obecnie prowadzicie rekrutacje i czy jest umowa o pracę czy płacicie pod stołem ? Nadgodziny są płatne zgodnie z przepisami czy jak się przypomni? pozdrawiam

Witam. W ostatnim komentarzu widziałam wzmiankę dotyczącą tego, że działalność raczej jest dość mała... Jeśli faktycznie tak jest to kiedy w ostatnim czasie mogły być prowadzone do niej jakieś nabory? Pytanie opieram o znalezione ogłoszenie dla Asystentki, które jest w zasadzie sprzed lat. Szukam dla siebie pracy w Katowicach więc wstępnie się interesuje. W przedstawionym opisie jak i w treściach poprzednich opinii pojawia się temat rozwoju. Jaki jest ten aktualny? Czego można się spodziewać zaraz po zatrudnieniu?

Aplikant

Od dawna śledzę ofertę pracy na stanowisko Asystentki i aż chce mi się śmiać - przy czym to śmiech prze łzy. Pan Robert Konieczny szuka kogoś do pracy długo, ale widocznie na na tyle długo, aby wyciągnąć z tego odpowiednie wnioski. Panie Robercie Konieczny. Nie wiem na jakim świecie Pan żyje, ale nie interesuje mnie to, że będę pracowała w środowisku pełnym wyzwań, dynamicznym zespole, kreatywnym otoczeniu i z tak wielkim nazwiskiem z tytułami czym chwali się Pan w ogłoszeniu aż na pół strony! Nie wydaje mi się też, że założył Pan to swoje studio po to, aby sobie pracować w dynamicznym środowisku i uwierzyć niebanalne projekty. Założył Pan firmę dla zarobków i własnego rozwoju, mniemam (jeśli jest inaczej proszę mnie poprawić). Zatem proszę swoim pracownikom - przyszłej asystentce też - zaoferować coś więcej niż tylko umowę o pracę (naprawdę doceniam) i swoje słynne nazwisko, ktore - Pan wybaczy - jest NICZYM dla kogoś, kto szuka pracy, zwlascza na stanowisko Asystentki. Ja się z tego że Na jest kim jest nie utrzymam, więc mam to gdzieś kim Pan jest. Dla uswiadomienia, bo Pan jakby z innej epoki, dodam że dzisiaj pracownikowi proponuje się, poza umowa.o.prace (są firmy które dają takowe nawet bez okresu próbnego), benefity w rodzaju multi Sport i ubezpieczenia grupowego (standard), dodatki urlopowe, wyprawki dla dzieci do szkoły a nawet - tak, tak - płaci się pracownikom za dojazd rowerem do pracy! Dlatego, czytając te Pana " w zamian oferuję" wygórowane belkoty o kreatywnym środowisku i znanym nazwisku chce mi się śmiać i płakać zarazem na myśl k tym że są jeszcze pracodawcy którzy mają tak nędzne podejście do Pracownika odstraszając go skutecznie już na wstepie. Powodzenia, bo z takim mniemaniem o sobie na pewno się przyda.

Małgorzata Bogusław
@Aplikant

Pani chyba się z choinki urwała!!!. Bo w normalnym świecie to Pani nie egzystuje. W KORPORACJACH/BARDZO DUŻYCH FIRMACH to owszem są różne benefity, o których Pani pisała. Ale nie w POLSKICH małych czy średniej wielkości firmach architektonicznych.Pracowałam w dwóch w Lublinie i w W-wie.W tej drugiej zarabiałam bardzo dobrze, ale o jakichś extra benefitach nie było mowy!!!.A byłam inspektorem nadzoru budowlanego, czyli pracowałam na kierowniczym stanowisku, a nie byłam byle asystentką do nie wiem czego.PANI BUJA W BŁOKACH, psze pani, niech pani zejdzie na ziemię!.

Małgorzata Bogusław
@Aplikant

sorry, pani buja w OBŁOKACH!!!. A pisanie o płaceniu pracownikowi za dojazd rowerem do pracy, to taka głupota, że nie wiadomo, czy się z pani śmiać, czy załamywać ręce nad panią!!!. Może płacą za to w Amsterdamie, ale nie w - KACZYLANDZIE!.

Lidia
@Aplikant

Trochę nie rozumiem Pani wpisu. Pisze Pani o tym, że śledzi ofertę pracy od dawna w tej firmie. Czyli nie pracuje Pani i nie próbowała się podejmować pracy w KWK PROMES? Skąd w takim razie ma Pani te wszystkie informacje odnośnie tego stanowiska? Czy są to tylko przypuszczenia i domysły?

Efka
@Małgorzata Bogusław

Proszę Pani prowadzę malutką firmę i pracownicy mają benefity, bo to nie zależy od wielkości firmy, ale od traktowania pracowników. Chcę, zależy mi nie tylko na zysku, ale na tym, zeby pracownicy byli zadowoleni i zżyci z firmą!

Kiedy byłem małym chłopcem hej

Może zacznę od plusów, a raczej plusa - moje CV wzbogacone o pozycję - asystent architekta w KWK PROMES, pracowni znanej w całej Polsce - to zawsze działało na kolejnych pracodawców i prywatnych klientów. Na tym koniec. Długo by pisać o minusach, jednak postaram się w skrócie: (usunięte przez administratora) - czas pracy - bliżej nieokreślony; teoretycznie 8:30-17:30, jednak wychodząc z biura o 18 usłyszałem, że „opuszczając biuro o 18 niczego nie osiągnę w życiu, bo dopiero wtedy zaczyna się praca”. Tak, zaczyna się praca na drugim etacie(usunięte przez administratora)by jakoś przetrwać miesiąc. - stosunek do pracowników - mocno zróżnicowany, zależny od humoru, a właściwie to od huśtawki nastrojów szefa. - stanie na mrozie i trzymanie miejsca parkingowego dla szefa - niestety okazało się prawdą. (usunięte przez administratora) - w ramach obowiązków asystentów architekta - odpisywanie na mejle do portali internetowych, instytucji kultury, szczególnie te, które wymagały biegłej znajomości angielskiego, - ciekawy aspekt - edycja strony internetowej; instrukcja obsługi była spisana ręcznie na kartce. Generalnie opinia zarówno przed podjęciem pracy, jak i z relacji znajomych po moim odejściu - fajna zabawa dla dzieci rodziców, którzy nadal ich utrzymują. Albo architektów będących na utrzymaniu swoich partnerów. Nie wszystko złoto, co się świeci - będę miał o czym dzieciom opowiadać ;) PS. Przeczytasz tę opinię, uśmiechniesz się, a i tak złożysz aplikację ;)

Ex
@Kiedy byłem małym chłopcem hej

Sama prawda. To praca dla tych, co żyją żeby pracować. Nie dla tych, co pracują żeby żyć. Ciesze się, że mam to za sobą. No ale, jedno przyznać trzeba- architektura KWK jest super.

A od czego zależy do jakiego projektu się dostaniemy?

@Marcin

Dzień dobry, wszystko zależy od tego, co samemu się preferuje, a także od oceny przez nas umiejętności i wiedzy danej osoby, które pozwolą podjąć pracę nad danym projektem.

Miła atmosfera, ciekawe projekty, fajni ludzie :)

Miałam okazję pracować w KWK i jestem zadowolona ze współpracy. Wiadomo, każda praca ma plusy i minusy, ale tu przeważały te pierwsze. Jeśli chcecie rozwinąć skrzydła w zawodzie to tutaj z pewnością nie zabraknie ciekawych projektów i zdobędziecie duże doświadczenie.

Architekt

Dzień dobry, Zwracam się z zapytaniem, czy prowadzą Państwo aktualnie rekrutację na stanowisko asystenta projektanta ? Pozdrawiam,

marek1968

czy wykonujecie panstwo projekty wnetrz prywatnych? jestem gotow zaplacic kazde pieniadze

TOmasz

Czy w firmie KWK Promes jest obecnie rekrutacja na stanowisko Asysytenta Architekta? Na jakie widełki pensji można liczyć w Państwa biurze jako ktoś świeżo po ukończeniu studiów inżynierskich? W większości znanych biur zaoferowano mi pracę jednakże za marne grosze - 1800 złotych za pełny etat pracy to jest istna żenada - bo pracujesz u znanego architekta. Proszę o informacje jak to wyglada u Panstwa, czy tez robicie taki chłam - mam nadzieję że nie Pozdrawiam, Tomasz O.

@TOmasz

Panie Tomaszu, zachęcamy do przesłania aplikacji zawierającej cv oraz portfolio na adres biuro@kwkpromes.pl. Jeżeli natomiast chodzi o wynagrodzenia – stawki ustalane są indywidualnie podczas rozmowy kwalifikacyjnej na podstawie doświadczenia, zaangażowania i umiejętności Kandydata. Pozdrawiamy!

pietrek
@KWK PROMES Robert Konieczny

nie daj sie wrobić chłopie, standardowe sranie firemek gdzie biuro ciagnie kilku mlodych

Praca nad wymagającymi projektami w młodym, kreatywnym zespole pozwala na nieustanny rozwój osobisty i poszerzanie swoich kompetencji. Mamy świetną, dobrze zintegrowaną i ambitną ekipę :)!

Podpowiedzcie jakieś newsy o pracy? Mam chęć aplikować.

@Adam

Panie Adamie, bardzo przepraszamy za tak długi czas oczekiwania na odpowiedź, niestety poprzednia asystentka biura nie dbała należycie o kontakt ze światem;) Zachęcamy do przesłania CV i portfolio na adres: biuro@kwkpromes.pl . Firma cały czas się rozwija, więc jesteśmy otwarci na zatrudnianie kolejnych osób.

Czy KWK PROMES Robert Konieczny narzuca terminy urlopów wypoczynkowych?

Nie, pracownicy indywidualnie ustalają terminy swoich urlopów wypoczynkowych.

Lidia

Komentarze obrażające inne osoby nie powinny w ogóle znaleźć się na forum. Koniecznie zapoznaj się z regulaminem portalu: https://www.gowork.pl/regulamin Tego rodzaju wpisy mogą zostać usunięte przez administratora. Jeżeli chciałbyś wyrazić swoją opinię o pracodawcy, zrób to proszę w sposób rzetelny i prawdziwy tak, aby komentarz był pomocny dla innych osób. Czy zechcesz więc w merytoryczny sposób wypowiedzieć się o ogólnych warunkach zatrudnienia? Zacznij może od rodzaju umowy, która oferowana jest pracownikom firmy.

Iwona

@anonymous Mogę wiedzieć z jakiego powodu? Niestety, ale nie napisałeś żadnych konkretów na temat pracy w firmie KWK PROMES ARCHITEKT, więc inni użytkownicy nawet nie wiedzą, co jest powodem takiej opinii. Gdybyś mógł napisać więcej informacji - będę wdzięczna. @Henry Kilka dni minęło od Twojej wypowiedzi, dlatego chciałabym zadać Ci pytanie. Z tego co zrozumiałam to zostałeś zaproszony na rozmowę. Jak Ci ona poszła oraz co zostało Ci na niej zaoferowane?

Zostaw merytoryczną opinię o KWK PROMES Robert Konieczny - Katowice

• Jak się pracuje w KWK PROMES Robert Konieczny?

Zobacz opinie na temat firmy KWK PROMES Robert Konieczny tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 8.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w KWK PROMES Robert Konieczny?

KWK PROMES Robert Konieczny
2.4/5 Na podstawie 38 ocen.

KWK PROMES Robert Konieczny