TOP-GUM PRZEDSIĘBIORSTWO HANDLOWO-USŁUGOWE

Porażka
Darek 2016-07-29 10:35
Niesłowni
Marek 2016-12-29 14:03
topgum zaopatruje mnie od kiedy pamiętam, zarówno jeżeli chodzi o samochody prywatne jak i firmowe. Ceny konkurencyjne, wszystko zgodnie z opisem i bez żadnych przekrętów. Obsługa nie zlewa klienta i dobrze tłumaczy każdą kwestię, więc wielki plus. Ostatnimi czasy testujemy opony wielosezonowe. Dzięki za pomoc i dobrą współpracę .Polecam i wracam
Marcin 2017-02-24 22:29
Polecam serwis klimatyzacja tanio i profesjonalnie
Jednodniowa 2017-03-14 09:47
Niesłowni, jednodniowi.....
Aneta 2017-03-25 19:47
Polecam . Profesjonaliści w każdym calu .
Edek 2017-08-23 19:17
Pozytywny komentarz to może tylko napisać ktoś kto jest dobrym kumplem firma masakra a Pani obsługująca dramat zero prezencji oszuści i nic więcej zamawiasz części do dawnego samochodu dostajesz zupełnie inne mechanicy robią taką fuszerkę ze szkoda słów ludzie jak możecie uciekajcie gdzie pieprz rośnie Pani szefowa nie wie nawet kim jest ojciec jej dziecka to trudno oczekiwać aby wiedziała jakie mają być części do samochodu.
Zostaw swoją opinię o TOP-GUM PRZEDSIĘBIORSTWO HANDLOWO-USŁUGOWE - Bielsko-Biała
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie TOP-GUM PRZEDSIĘBIORSTWO HANDLOWO-USŁUGOWE