VisionPharm – Jacek Szpakowski

Ełk

Opinie o VisionPharm – Jacek Szpakowski

anonim 2010-06-09 22:49:22

To[usunięte przez administratora], chodzi o akwizycję. Nie wypłaca pieniędzy na czas za mi do tej pory wiśi kilkanaście setek Nie polecam nawet desperatom.
anon 2010-10-21 11:53:26
Facet działa w doradztwie finansowym, a sam swoimi nie potrafi zarządzać. Dla mnie też wisi sporo pieniędzy!! Znam tego pana bardzo dobrze i nikomu nie polecam nawiązywać z nim współpracy. Dłużników ma więcej niż znajomych, w sądach toczą się przeciwko niemu sprawy...
model 2010-11-03 09:21:32
To mnie pocieszyłeś, mi wisi około 2 tysiące ale nie podawałem Go do sądu bo to zwykły dziad. Mi się nie śpieszy, mam czas i prędzej czy później mi odda może nawet i za 10 lat oddać i to z odsetkami. Pozdrawiam
anonim 2011-04-08 12:54:40
Nie polecam.
ja 2016-01-29 15:32:10
Visionpharm to zlikwidował w 2010 lub 2011 roku. Jeśli działa w jakiejś firmie to nie polecam, oszust [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] i nikt więcej z pana JSz
Zostaw swoją opinię o VisionPharm – Jacek Szpakowski - Ełk
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie VisionPharm – Jacek Szpakowski