Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe "KAMAR" Sp. z o.o.

Złotoryja

Opinie o Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe "KAMAR" Sp. z o.o.

misiu 2014-08-21 13:16
Byłem jakiś czas na rozmowie kwalifikacyjnej u p. M i Ł M.(nie wymieniam imienia i nazwiska) obu panów - obiecali jak tylko będzie praca to zadzwonią i do tej pory nie odezwali się, mimo że od tego czasu była praca. Krótko pisząc są oszustami. nie polecam
Gall 2016-01-19 16:00
Pracuje się dobrze. Atmosfera w pracy jak najlepsza. Z kierownictwem zawsze można się dogadać i idą człowiekowi na rękę. Co do wypłaty to wszystko się zgadza, na czas i zgodnie z umową.
Wojcio Sam 2017-01-11 21:45
Firma fajna, w przeciwienstwie do innych daja pelne umundurowanie. Wyplaty na czas, nie oszukuja na godzinach. Nie zucaja ludzmi po 5 obiektach.Pracuje sie glownie na jednym obiekcie, czasami na dwoch. Jak jest sie sumiennym pracownikiem to firma potrafi sie odwdzieczyc. Pracuje juz 4 lata i nie zaluje. Od stycznia dla tych co sa na zleceniach placa 13 zl bez kombinowania, bez odejmowania za wypozyczenie munduru , bez kombinacji alpejskich. Fakt ze jest to garstka osob, ale w firmie na zleceniu zawsze malo osob bylo w przeciwienstwie do innych firm.
Zostaw swoją opinię o Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe "KAMAR" Sp. z o.o. - Złotoryja
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe "KAMAR" Sp. z o.o.