Opinie o Hermes Polska Sp. z o.o. w Gądki

Poniżej zobaczysz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy Hermes Polska Sp. z o.o.. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do pracy w firmie Hermes Polska Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja wyrobów ściernych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Hermes Polska Sp. z o.o. w Gądki

Filip

Niestety zawsze znajdzie się maruder który potrafi tylko popsuć nastrój. Mamy dobrą firmę więc niezadowolone osoby mogą zmienić pracę

Ania12

Witam mógłby mi ktoś powiedzieć jak wygląda rekrutacja w firmie i jakie zarobili pracownik magazynu? Pozdrawiam

Ludmił

Firma jak firama. Dla każdego coś. Spokojnie atmosfera ???? kobiety bardzo ładne ???? romansów trochę jest????????

mickey mause

A ta (usunięte przez administratora) główna księgowa znowu nie potrafi przelać wypłaty przed weekendem, w innych zakładach robi po kilkaset osób i wszyscy dostali. Dyrektor, powinien ją wyjeb@ć,a nie trzymać takiego tuka!

deutsche kabanos
@mickey mause

a Prezes sobie księgową chwali - podobno wszystko zrobi dobrze przed weekendem, w trakcie a nawet po . Na pewno jest dobra

Mała
@deutsche kabanos

(usunięte przez administratora),bo do roboty sie nie nadaje,porażka

Little Sun
@mickey mause

Po pierwsze to wypłaty w naszej firmie są wypłacane do 10 dnia każdego miesiąca. Po drugie jak się komuś nie podoba to nikt w naszej firmie nikogo na siłę nie trzyma, a do wypowiadania się na takich forach wypadało by mieć choć odrobinę kultury osobistej. Pozdrawiam.

Little Sun
@Mała

Porażką nazwałbym pani/pana interpunkcję, więc radzę się douczyć i dopiero wypowiadać się na forach a poza tym warto byłoby powiększyć słownictwo bo chyba jedyne jakie znasz to wulgaryzmy :D Pozdrawiam

Bonzo
@Little Sun

W innych firmach gdzie pracuje po kilkaset osob,wyplata jest po 3 dniach na koncie ale spoko jak potrzebujesz na to 10 dni.A gdzie sa kartki z wypłatą?,nie masz czasu zeby wydrukowac?

Fan Stacha

(usunięte przez administratora) zdrowie pracownikow , na kase leca kuhwy a firma ktora nie moze zrobic postoju to firma ktora przedluza swoja agonie tylko.

Witam w grudniu wyslalam paczke z Niemiec do Polski paczka zaginela abylz bsrdzo wartosciowa do dzisaj nie doszla jest juz 83 dni ja idzie co teraz ma. Zrobic jak odzyskac paczke

Info
@Ewa

Hermes Polska produkuje papier ścierny transportem zajmuje się inny Hermes.

Pinio

Pracowałem tam parę lat temu jak przepracowali się z Lutyckiej. Jak to czytam to widzę że się nic nie zmieniło. Masakra. Jeszcze przyjdą czasy już nie długo że pracownik będzie dyktował warunki pracy. Tylko ukraina pojedzie dalej w europę. Pozdrowienia dla brygadzisty Stacha.....

Realista
@Pinio

Nie przyjdą. Polacy wyjadą a przyjadą ludzie z Bangladeszu, Nepalu itp. ( Ukraińcy już się kończą, zresztą oni nie chcą pracować za głodowe, a część planuje lub już wyjechała do Niemiec ).

Klient

Kiedys bylem klientem i ubezpieczalem kontrahentow, podaje jedenz przykladow nie wiem jak to nazwac. Klient nasz zgodzil sie na note 400 zl. wystawilismy fv 400+ vat. Ten klient nie placil, nie placil, Oddalismy do Hermesa do windykacji. po jakims czasie otryzmuje emaila by zmienic fakture na note bez vatu. Zrobilem tak, klient dalej nie zaplacil a tu po jakims czasie dostajemy fakture od hermesa za sciagniecie przez windykacje hermesa 23% vatu z tej faktury:-) (usunięte przez administratora)

Nn

Nie radzę tam pracować ponieważ to firma która (usunięte przez administratora) ludzi i wykorzystuje Polaków a także posądzają o kradzieże których sami dokonują i nie potrafią tego wyjaśnić tylko od razu wylatujesz

Asia

Najgorsza firma dostawcza z jaka kiedykolwiek się spotkalam

Magdalenalena

I znów zaraz czas wychodzic do pracy, ale już cv wysłałam gdzie indziej nie zamierzam w tej firmie za długo robić pył brud nie polecam nikomu omijajcie

Stefan
@Magdalenalena

A jak długo pracujesz już w Hermes Polska Sp. z o.o.? Czy warunki, które opisałaś (pył, brud) są jedyną przyczyną dla której zamierzasz zrezygnować? Napisz szerzej na temat. Dzięki.

@Stefan

To nie jest tylko jedyny powód, są też inne minusy np atmosfera a wczoraj doszedł kolejny minus nadgodziny które są przymusowe przychodzisz na 14 i siedzisz do północy nie ma czegoś takiego ze może nie pasować albo nie masz sił jak będziemy robić po 10h to produktywnośći napewno nie będzie

Stefan
@Magdalenalena

A jak wygląda sprawa z nadgodzinami? Można je odebrać czy jest za nie płacone?

Po Cichu
@Stefan

Nadgodziny zostają wypłacone na konto. Za to soboty... Otrzymujesz za nie wolne dni, oczywiście narzucone przez pracodawcę, nie masz za dużo do gadania, nikogo nie obchodzi, kiedy chciałbyś ten dzień wykorzystać.

JOl

Witam orientuje się ktoś ile może zarobić początkowy pracownik produkcyjny na rękę w Waszej firmie? Czy jest świąteczne, wczasy pod gruszą i zwrot za dojazdy? Ogólnie czy warto aplikować i ciężka fizycznie praca? Dziękuję za odpowiedź :)

Wanda
@JOl

Też próbuję się dowiedzieć, jak to jest w Hermes, przede wszystkim pod względem finansowym. Ciekawe też, jak przeprowadzają rekrutację. Czy ktoś ostatnio przechodził u nich przez ten proces?

Elza

Witam dziś firma Hermes dostarczyła mi przesyłkę monitor pęknięty co to ma być katastrofa i tyle brak szacunku dla klijenta

lilly

Cześć napiszcie proszę czy warto aplikować do firmy? ile może wyciągnąć na miesiąc zwykły pracownik? co z urlopami? Świąteczne? wczasy pod gruszą?? dziękuję

Lucky

Haha nie mogę z tej blond barbi co jest na szerokich pasach na zmianie u S. J ta solara się śmieje jak głupia do sera myśli że się do niej uśmiechamy a my mamy z Niej polew pracuje tu od paru lat ale takiej agentki nie widziałem

Nie dam rady robić 300% i tak zamierzam zmienić pracę

Stasiek

Warto się starać. Jak będziecie zażywać przez 40 dni i wydajność wzrośnie o 300 procent to dostaniecie po Tofifee ... Ale jednym, żeby dla drugiej zmiany starczyło. Brygadzista ŁM wam zwłaszcza tak pięknie jak dyrektorowi

Magdalenalena

Koszmarna firma upały po 34 stopnie a cały czas majster S, J produktywność że szybciej a ta są przecież szerokie pasy i tylko to a nasze zdrowie to go nie obchodzi jak wracam do domu to jestem mega wykończona nawet urlopu nie chcial mi dać tylko powiedział,, może Pani sobie wybrać 1 dzień!!! To kpina a dziecka nie miałam z kim zostawić szukam innej roboty mam nadzieję że szybko coś znajdę a ta firmę omijaj ie

Magdalenalena

Ta firma ogólnie dziwna jestem zła że tylko mogłam wziąć jeden dzień wolnego , majster nawet stwierdził że chodzę ciągle o tej samej porze do ubikacji.... Nic zamierzam szukać czegoś innego bo tu za fajnie nie jest

Magdalenalena

Na zmianie u S. J CIĘŻKO JEST DOSTAĆ URLOP pracuje tu od czerwca rozumiem że okres próbny zaraz mi się kończy ale wydaje mi się urlop się należy mam dwoje dzieci córka miała poprawkę z matury i z moim młodszym synem nie miał kto być w domu a odpodziec od majstra dostałam,, może Pani sobie wybrać jeden dzień,,!! Czy to żart

Zostaw merytoryczną opinię o Hermes Polska Sp. z o.o. - Gądki

• Jak się pracuje w Hermes Polska Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Hermes Polska Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 9.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Hermes Polska Sp. z o.o.?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Hermes Polska Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Hermes Polska Sp. z o.o. napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w styczniu 2024r.

2. pracuj.pl 3 349 188
  4. olx.pl 2 874 042