Wojewódzki Szpital Specjalistyczny nr 2

Jastrzębie-Zdrój

Opinie o Wojewódzki Szpital Specjalistyczny nr 2

mat-bud85@o2 2016-06-03 11:58:40
Witam forumowiczów mam dla was ostrzeżenie dzisiaj tj06.02.2016 w szpitalu nr 2 Jana Pawła odbywa się kontrola sanepidu ostrzegam was nie idźcie dziś do szpitala choby nie wiem co... lekarze chodzą tacy wk.....ni że nie da się żyć każde jedno badanie jest raz bardziej bolesne niż powinno wszędzie gdzie pojdziecie jesteście nikim wyzywają wszystkich za te kary które dostali po 500 zł z wypłaty.odradzam wizytę do najmniej przez tydzień bo na jednym dniu się nie skończy...zresztą co oni myśleli jak już tydzień czasu wiedzą że będzie kontrola a nagle dzisiaj im się przypomniało i od 5 rano pobudka bo wielkie sprzątanie...sprzątaczki tam dzisiaj padają jak muchy wroccie ten sanepid ale bez ostrzeżenia to zamkną ten szpital w pizdu pozdrawiam mati
Zostaw swoją opinię o Wojewódzki Szpital Specjalistyczny nr 2 - Jastrzębie-Zdrój
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Wojewódzki Szpital Specjalistyczny nr 2