Opinie o Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe Matuz Sp. z o.o. w Kościan

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe Matuz Sp. z o.o.. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe Matuz Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Paliwa - produkcja paliw

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe Matuz Sp. z o.o. w Kościan

Pracownik 3

A ja polecam prace w firmie Matuz !! Miła atmosfera, lekka praca, a to ,że nosisz skrzynki z piwem co za problem ? W końcu sprzedajesz ten asortyment, to kto ma to wyłożyć? Klient? Panie z Biedronki też są kasjerkami ale do ich obowiązków również należy rozłożenie towaru, dlatego nie rozumiem Twojego podejścia...

No to ja chcę wiedzieć do czego są zmuszani i co by było gdyby się na to nie godzili? Piszesz o jakimś ganieniu, to znaczy, że pracownicy tu nie mogą mieć przerw na śniadanie lub toaletę? Szefostwo do każdego wydzwania z osobna, jak coś przeskrobią?

Pracownica

Fajna lekka praca, dobre zarobki, super zespół z którym pracuje już kilka lat a Szef Zbyszek to najlepszy Szef jakiego do tej pory miałam. Polecam pracę w tej firmie jak najbardziej.

Asia

Najlepszy pracodawca? Chciałabym dowiedzieć się czegoś na temat pracy sprzedawcy na stacji paliw, wiesz coś może? Niestety jedyne ogłoszenie które znalazłam jest dodane 4 lata temu. Jakie zarobki, umowa, benefity? Cokolwiek?

Krzysz.

W każdej pracy znajdzie się minusy, ale trzeba wziąć pod uwagę całość pracy. Chyba lepiej pracować na stacji paliw aniżeli przebierać (usunięte przez administratora) na sortowni ,prawda? Masz ciepło, nic Ci na głowę nie leci, siadasz kiedy chcesz, kasa na czas - nie można narzekać- jeśli robisz swoją robotę to wiem ,że jest się docenionym. Pozdrawiam całą firmę Matuz :)

Dariusz Nowy wpis

Interesuje mnie posada na stacji paliw. Rozumiem że prócz sprzedaży paliwa i pomocy w tankowaniu jest też sprzedaż wszystkich innych artykułów spożywczych. A co z robieniem hod dogów i innych przekąsek. Jest od tego inny pracownik czy wszyscy na stacji są przeszkoleni w przygotowywaniu jedzenia dla klientów?

BUZIACZEK Nowy wpis

TANKUJĘ WSZYSTKIE AUTA NA STACJI PÓŁNOCNEJ MATUZ , OBSŁUGA AGNIESZKA I TOMASZ SUPER, OBSŁUGUJĄ Z UŚMIECHEM , ZAWSZE MOŻNA POROZMAWIAĆ W MIŁEJ ATMOSFERZE , BARDZO POMOCNI W RÓŻNYCH SYTUACJACH, NIGDY NIE JEST IM CIĘŻKO WYJŚĆ NA ZEWNĄTRZ NAWET ZIMĄ. NAJLEPSZĄ KAWKĘ SERWUJĄ W MIEŚCIE.

Klientka Nowy wpis

Kościan ul. Północna. Pracownicy bardzo pomocni. Pani Agnieszka zawsze uśmiechnięta.

Stała klientka Nowy wpis

Bardzo polecam stacje Matuz na ul, Północnej miła obsługa. Pani Agnieszka i Pan Tomek zawsze z uśmiechem na twarzy.

Jak przebiegła Twoja rozmowa kwalifikacyjna w firmie Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe Matuz Sp. z o.o.? Napisz o swoich odczuciach ze spotkania. Czy coś Cię zaskoczyło w oferowanych warunkach współpracy? Opowiedz nam o tym.
logo firmy Inżynier budowy
Międzywodzie
Gryfbud Sp. z o.o.
logo firmy Programista PLC, HMI, SCADA
Ostrów Wielkopolski
Zakład Przemysłowych Systemów Automatyki Sp. z o.o.
logo firmy Elektromonter ds. pomiarów elektroenergetycznych
Przedsiębiorstwo Portowe Sieć Sp. z o.o.
Pracownik 3

Czy pracownicy w Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe Matuz Sp. z o.o. dogadują się między sobą?

Małgorzata

Ktoś coś o posadzie SPRZEDAWCA NA STACJI PALIW?? W sieci gdzieś widziałam ogłoszenie i zastanawiam się, jak wygląda praca na zmianach nocnych? Ile nocek jest w tygodniu? Miesiącu? I jak wygląda stawka za zmianę nocną? Wgl można odmówić pracy na nocne, czy w umowach jest wpisane, że praca obejmuje zmiany nocne??

Maja

Czytając opinie tutaj zastanawiam się czy firma funkcjonuje. Możecie dać znać czy warunki pracy się zmieniły? Czy to traktowanie pracowników co pisaliście się poprawiło? Chciałabym też się dowiedzieć na jakiej umowie można podjąć pracę, bo brat szuka czegoś na już

martyna
@Maja

Negatywne opinie wystawiają byli pracownicy, z którymi współpraca musiała zostać zakończona z uwagi na ich nieuczciwe, wręcz chamskie zachowania wobec pracodawcy i kolegów z pracy. Żaden z nich nie ma odwagi podpisać się pod wpisem ponieważ gdyby tak uczynił, poniósłby konsekwencje za rozsyłanie nieprawdziwych informacji, a pracodawca ze zwykłej grzeczności nie będzie rozpisywał się na temat zarzutów postawionych w wypowiedzeniach. Firma jest na rynku od 30 lat i posiada lojalnych pracowników i na całe szczęście tych co oczerniają już nie musi znosić bo to banda....

Nie życzliwy takim jak Matuz
@Maja

Szanowna Pani , Jeżeli jest Pani bardzo odporna na takie zdarzenia w tej pseudo firmie jak (usunięte przez administratora),dostarczanie pieniędzy stricte utargu z dnia w gotówce późnymi godzinami do domu Pana (usunięte przez administratora) jest Pani silną kobietą aby nosić worki z drewnem,skrzynki z piwem , stać po 12,14,16 godzin to jest to idealne miejsce dla Pani.Nadmieniam że : jak tylko pójdzie Pani na L4 natychmiast pracodawca wyśle " donos" do Zusu czy aby zwolnienie jest zasadne i będzie Pani wzywana na Komisję????.czyż to wszystko nie prawda? (usunięte przez administratora)

Warren
@martyna

A więc praca w ciągłym zagrożeniu? Czy pracodawca realizuje jakiś program ochronny lub naprawczy?

Jolka
@Pracownica

Ile dokładnie można zarobić na miesiąc? Powiedz na jakim jesteś etacie i ile tu lat pracujesz. Podasz jakieś konkretne sytuacje, gdzie szefostwo okazało się bardzo w porządku?

@Jolka

Zarobki są każdego indywidualną sprawą ale pracownicy na to nie narzekają. Tak jak pisałam wcześniej pracuje już tutaj kilka lat, dokładnie niepamiętam. Jest wiele takich sytuacji i wielu pracowników może to potwierdzić, że Szefostwo jest w porządku i zawsze wyciągnie pomocną dłoń nie będę tutaj opisywać sytuacji bo to nie jest odpowiednie miejsce na tego typu opowieści :)

Ksenia
@Pracownica

Indywidualną? To nie ma jakichś przewidzianych widełek, każdy zarabia inną kwotę? Chociaż tak ogólnie dobrze by było wiedzieć, czy się to opłaca w ogóle. Bliżej średniej są czy minimalnej? Są jakieś dodatki?

Asia

Jaki jest styl zarządzania w Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe Matuz Sp. z o.o.?

klient zadowolony

Firma utrzymuje się na rynku od 30 lat i nic dziwnego, że zatrudniając tyle osób, trafi na jakiegoś (usunięte przez administratora), który pisze bo mu w życiu nie wyszło. Jestem Waszym klientem i polecam Was wszystkim zawsze. Firma jest ok.

Jestem nowym pracownikiem w tej firmie i wszystko jest ok, więc nie wiem skąd tak negatywne opinie. Kasa spoko, atmosfera też, Szefostwo nawet miłe i praca tez nie jest ciężka więc czego chcieć więcej. Polecam prace w tej firmie

Xyz

Z tego co się orientuje to poszukają do pracy, tak wiec każdy może złożyć cv i zobaczyć jak tam jest Bo z pewnością osoba która tu wywołała burzę, pewnie gdy pracowała było Ok, a ze teraz nie poszło coś po jej myśli to będzie wypisywała przeróżne rzeczy Pracowałam tam kilka lat i z pewnością mogę wypowiedzieć się w tym temacie…. Praca jak każda inna, wszędzie są wymogi i tak jest i tu. O stanowisko pracy trzeba dbać, sprzątać, dzwigac itp., jak sie coś nie podoba to wypadałoby zgłosić to szefostwu a nie wypisywać na forum, zawsze można iść na sieciówkę i wyrabiać plany sprzedazowe No i niestety „najgorsza kwestia w tej firmie”, to to ze Pani Prezes za mocno w sprawach prywatnych pomaga swoim pracownikom, a oni niestety to wykorzystują, a na końcu zamiast odejść z honorem, to wyrabiają cyrki i mamy tego efekty na tym forum Pozdrowienia dla załogi Matuz Ps mimo ze nie pracuje już u Was, tankuje na Waszej stacji

Hanna
@Xyz

Ile czasu dokładnie tu przepracowałeś i właściwie czemu już tu nie pracujesz? Ciężko wg Ciebie przejść przez proces rekrutacji, jak wyglądają rozmowy ? Z tym dźwiganiem to bardzo ciężko jest czy idzie przeżyć?

Xyz
@Hanna

Jak wyglada obecnie rekrutacja nie wiem, ja byłam na rozmowie u Szefa. Przyniosłam do sekretariatu cv, a ze akurat był tam Szef to wziął mnie na rozmowę i się udało. Niestety musiałam się zwolnić z uwagi na dzieci, ponieważ ciężko było mi pogodzić dowóz i odbiór dzieci do szkoły z godzinami pracy. Teraz z perspektywy czasu troszkę żałuje ze nie wymyśliliśmy z mężem jakieś innej opcji, bo praca była Ok i kasa też fajna. Co do dźwigania spójrz na asortyment stacji i sama stwierdzisz ze te skargi na dźwiganie to chyba lekka przesada. Ponadto na zmianie sa dwie osoby, wiec napewno czlowiek nie naszarpie się. Dostawy tez nie odbywały sie każdego dnia. Pracowałam Ok 3,5 roku.

Krzysz.

PRACOWNIK 2

Jak czytam te wpisy na tym portalu to choć pracuje na innej stacji na matuzie od razu wiem, która nieżyczliwa ma ze sobą problem i oczernia firmę mimo, że wszyscy wiedzą, ze jak trzeba to Szefostwo zawsze pomoże. Nigdy nie było tak żeby Szefostwo odwracało się od kogoś kto potrzebuje pomocy, zawsze wyciąga pomocną dłoń. ZAWSZE !!!!

Z całego serca nie polecam!! Mobbing, podsłuchy, wieczne pretensje

p & p
@Anonim

Bardzo proszę, nie używajcie słownictwa niezrozumiałego dla siebie ponieważ "mobbing" to poważny zarzut, a "podsłuchy i wieczne pretensje" to raczej zła interpretacja stosowanego w firmie monitoringu (w żadnych wypadku podsłuchu !), który służy bezpieczeństwu nas pracowników, czy klientów. Firma działa na rynku ponad 20 lat więc przez ten czas miało prawo nie spodobać się któremuś z byłych pracowników, że nie może spóźniać się do pracy, oglądać seriali, czy przywłaszczać mienia. Jeśli komuś zależy na dobrej współpracy być może będzie należał do naszego obecnego grona - w tym pracowników, którzy pracują już ponad 20 lat ? Pozdrawiamy wszystkich byłych pracowników, również tych zwolnionych dyscyplinarnie i życzymy zdrowia bo to w obecnych czasach najcenniejsze ;) P.S. Każdy wie jak działają przedmiotowe wpisy więc nie zmuszajcie nas byśmy tu zaglądali, bo takie bzdury może napisać każdy, ale jeśli komuś zależy zaistnieć w sieci niech nie bawi się w anonimowość :)

Właściciel bomby
@p & p

Nie jestem pracownikiem "Matuz". Kiedy ta prawda dotrze w zakres pojmowania?

stacja in

Pani „nie życzliwy”, nie zwolniono Pana dyscyplinarnie choc Pan zasługiwał na to i doskonale Pan wie prze jakimi organami musiałby Pan tłumaczyć się ze swoich nieprawidłowych zachowań. Bardzo prosze uspokoić emocje, Pana nerwy są niepotrzebne bo z pewnością znalazł Pan sobie lepsza prace, a obsługa stacji jest zadowolona, ze już Pan nie krzyczy na nikogo. Pozdrawiamy i życzymy wszystkiego dobrego

PRACOWNIK

Pracuje w tej FIRMIE ponad 10 lat i takie sytuacje jakie są tu opisane nigdy nie miały miejsca. Nie wiem skąd ,,NIE ŻYCZLIWY'' ma takie informacje , które umieszcza na forum bez podania chociaż imienia- strach czy kłamstwo.... W opisie widnieje ,,NIE ŻYCZLIWY'' jako klient , to skąd może wiedzieć co na stacji się dzieje. Nie rozumiem takiej opinii, którą umieszcza niby klient...... FIRMA jest rzetelna i dba o swoich pracowników, to mogę potwierdzić po dziesięciu latach pracy- NADAL PRACUJ I PRACY NIE ZMIENIAM :). POZDRAWIAM.

Szefostwo, wychodzi do pracownika z mega ludzkim podejściem i zrozumieniem. Oczywiście, wymagania są ale to praca!! Dzięki temu jest standard i sami klienci chwalą obsługę i stan czystości na stacji. Zaangażowanie jest nagradzane przy wypłacie ????także wystarczy chcieć.

Jak wygląda praca w firmie Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe Matuz Sp. z o.o.? Czy można liczyć na premię?

Rosiek

Mobbing, podsłuchy, wieczne pretensje

Julia
@Rosiek

Serio? Aktualnie tak jest i sobie tu pracujesz? Czemu?

Izabela

Ktoś widzę napisał że przyjmuja osoby bez doświadczenia. To super, rozumiem że w trakcie pracy sa jakieś szkolenia? No i czy jest jakiś okres próbny, dla osoby początkującej? :D

Gabriela

Co prawda widzę że są kontrowersje wobec atmosfery no ale dla mnie ważniejsze są kwestie kasy. Jak to jest z tą premią - jak się normalnie, dobrze pracuje to są szanse na jej zdobycie? Jakie to kwoty i jak często?

AAAAAAAAA

LUDZKA CZYSTA ZAWIŚĆ. PRACOWAĆ TRZEBA WSZĘDZIE A WYNAGRODZENIE MYŚLĘ ,ŻE OPRÓCZ PODSTAWY TO TYLKO ZAANGAŻOWANIE W WYKONYWANA PRACĘ I PREMIA JEST ;) Najgorzej jest jak ktoś myśli,że za siedzenie płaca i dają super premie nawet na stróżówce trzeba raz na godzinę się ruszyć dupskiem i obejść obiekt :) No cóż "życzliwych" coraz więcej ...tak to jest jak ktoś zawsze chce więcej niż mają inni DO PRACY RODACY !!!Miłego dnia

Zostaw merytoryczną opinię o Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe Matuz Sp. z o.o. - Kościan

• Jak się pracuje w Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe Matuz Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe Matuz Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 7.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe Matuz Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 7, z czego 6 to opinie pozytywne, 1 to opinie negatywne, a 0 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe Matuz Sp. z o.o.