Sami Swoi

Poznań

Opinie o Sami Swoi

anonim 2008-12-04 22:07:35
Praca wymagająca, szybkie tempo, stres, ale bardzo miła atmosfera.
zuzka 2009-08-30 15:25:10
Jeśli chcesz pracować, pracować i się napracować, jeśli chcesz pić w pracy TYLKO wodę gazowaną z okropnym sokiem, jeśli za wodę niegazowaną chcesz płacić 500złotych, jeśli chcesz być oglądany w kamerze non-stop nawet w sobotę o 24 w nocy (również w szatni dla pracowników,czy w kuchni) to się zatrudnij, jeśli chcesz znosić fochy "córki szefa", jeśli chcesz być przypadkiem zbadany alkomatem jak przyjdziesz do pracy i zapłacić 500 zł kary to się zatrudnij, jeśli chcesz mieć BARDZO nienormowany czas pracy, i chcesz pracować po kilkanaście godzin dziennie np 17h (standard), to drzwi Samych Swoich stoją przed Tobą otworem. Poza tym obsługa perfekt i w porządku, oprócz oczywiście kilku osób. Pozdrawiam i uważajcie.
KK 2009-10-02 00:44:50
A JAKIE ZAROBKI ??
berek 2016-03-31 20:50:29
według mnie oferta jest bardzo dobra, aczkolwiek nie wiem, czy trafiłem na dobre forum. Sami Swoi, a One Money Mail Sami Swoi to trochę różnica w nazwie :)
Zostaw swoją opinię o Sami Swoi - Poznań
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Sami Swoi