MAGNAPHARM

Opinie o MAGNAPHARM

Aktualność
Dziękujemy Wam za liczne opinie. Widząc duże zainteresowanie naszą firmą, postanowiliśmy zaznaczyć swoją obecność w serwisie GoWork.pl.

Wiedzcie, że czytamy treści pojawiające się na naszym profilu i jesteśmy otwarci na Wasze sugestie.

Bardzo cenimy, każdy merytoryczny wpis i konstruktywną krytykę, z której postaramy się wyciągnąć wnioski. Każdy taki wpis, to dla nas cenna wskazówka :-)

Wierzymy, że dzięki rzetelnej komunikacji uda nam się zadbać o to, aby współpraca z nami była jeszcze bardziej satysfakcjonująca i procentowała rozwojem firmy.  A na tym szczególnie nam zależy.

Zachęcamy Was do śledzenia naszego profilu, przeglądania aktualnych ofert pracy i bycia tutaj z nami! Jeśli macie jakiekolwiek pytania, piszcie śmiało.Chętnie na wszystkie odpowiemy.

Gdyby pojawiły się tematy, których nie chcecie poruszać na forum, ale są dla Was ważne, to prosimy o opisanie ich i przesłanie na adres biuro@magnapharm.eu.

Pozdrawiamy,
Zespół MagnaPharm Poland
@MAGNAPHARM

Hey hip hip hipokryci... Cóż za piękne słowa....Do dziś pamiętam jak mnie kiedyś zwolniliscie....Prawdziwego pracodawcę poznaje się w biedzie.Teraz znowu nadchodzą trochę gorsze czasy, co prawda już nie takie ,że można po ludziach "skakać" jak to było...Jednak znacznie gorsze od obecnych. Nie zwalcie tego znowu, bo następnym razem nawet zmiana nazwy firmy wam nie pomoze

WX Nowy wpis

Widzę, że tylko stare ogłoszenia z czerwca są i to 2022 roku. Nie chce się nimi sugerować, dlatego pomyślałam, że wejdę tutaj zapytam, jaką podstawę ma aktualnie przedstawiciel handlowy? O ile oczywiście w ogóle ma jakąkolwiek.

Rep

Jaka jest aktualnie atmosfera w firmie? Jacy kierownicy i zespół? Czy jest stabilne zatrudnienie?

remik
@Rep

Jest super najlepsza firma w jakiej pracowałem , wszysto na czas marketing uśmiechnięty , kadry kompetentne a kadra zarządzająca kompetentna i doświdczona . Auta z gornej pólki nawet za dobre jak na prace rep

Zainteresowany Nowy wpis
@remik

Z ciekawości - jakimi autami jeżdżą REPy?

Czy pracodawca MAGNAPHARM motywuje w jakiś sposób swoich pracowników?

Kornel

No co ty? To warunki dla ciebie aż takie słabe że trzeba szukać innej roboty? Powiedz co ci nie pasuje? Naprawdę niczym nie motywują pracowników? Np dodatkową premią albo fajnymi benefitami?

@Kornel

Dzień Dobry, W firmie MagnaPharm istnieje realny system premiowy m.in. dla pracowników sprzedaży i promocji, uzależniony od poziomu realizacji celów ustalonych na dany cykl promocyjny (kwartał). Ponadto, firma opłaca pracownikom prywatną opiekę medyczną oraz ubezpieczenie na życie (również od NNW). Ponadto w firmie funkcjonuje szeroki zakres możliwości otrzymania dofinansowania z funduszu socjalnego oraz bogate atrakcyjne służbowe, a także program rozwoju pracowników :-) Pozdrawiamy, Zespół MagnaPharm Poland

Ksawery Nowy wpis
@MAGNAPHARM

Jeśli chodzi o rozwój to masz na myśli szkolenia? Każdy pracownik może z tego skorzystać bez podpisywania lojalki? Awanse też wchodzą w grę? Kierownictwo wspiera co ambitniejszych pracowników?

NICKI Nowy wpis

Witam, widzę na (usunięte przez administratora) ofertę na KAMa jaka panuje atmosfera w firmie? Czym spowodowany jest vacat? Czy praca jest "normalna" czy jednak wszędzie wokół słyszy się od pracowników że jest dramat?

Firma MAGNAPHARM poszukiwała pracowników. Wziąłeś udział w procesie rekrutacyjnym? Ile etapów obejmował ten proces? Podziel się swoimi przemyśleniami dotyczącymi przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.
Gabriela

Siemka! Widzę na pracuj.pl aktualną ofertę pracy na stanowisko przedstawiciel medyczny Rx. Są dwie lokalizacje na Radom i Warszawa. Chciałabym wiedzieć, czy w obydwu tych lokalizacjach kwota wynagrodzenia jest taka sama na te stanowisko, czy może w Warszawie płacą więcej, biorąc pod uwagę, że to stolica? :)

@Gabriela

Dzień Dobry, Oferta, o której Pani pisze to jedno stanowisko - dotyczy terenu pracy w województwie mazowieckim i łódzkim (jednak główne ośrodki są zlokalizowane wokół Warszawy). Dotyczy linii dermatologicznej i doświadczenia w pracy z lekarzami dermatologami. Poszukujemy również przedstawiciela do linii ginekologicznej tutaj teren pracy to woj. mazowieckie i podlaskie. Zapraszamy do przesyłania aplikacji! Pozdrawiamy :-)

Zofia

Widzialam ogloszenie dodane w tym miesiacu ze firma szuka przedstawiciela medycznego rx. Napisali ze udostepniaja samochod sluzbowy do celow prywatnych ( wiadomo, tankuje sama o to nie pytam), ale chcialam dopytac od kogos kto tu pracuje czy to prawda i nie ma problemu zabrac samochod na weekend ?

Jaki dress code obowiązuje w MAGNAPHARM?

MagnaPharm

Dzień Dobry, Dress code w firmie MagnaPharm to Business Casual, podczas spotkań biznesowych lub bardziej oficjalnych, wówczas wskazany jest strój biznesowy. Pozdrawiam, zespół MagnaPharm

Aktualność

Pozdrawiamy,
Zespół MagnaPharm Poland
Potencjalny kandydat

Jak w max 5 zdaniach możecie mnie zachęcić żebym to właśnie do was złożył zwoje CV? Ale bez ściemy i konkrety. Czas start!

@Potencjalny kandydat

Bardzo dziękujemy za kontakt, staramy się odpowiadać na posty regularnie, ale poza obsługą portalu, mamy też inne obowiązki zawodowe :-) Z przyjemnością odpowiadamy na zapytanie, co firma oferuje swoim pracownikom: możliwość rozwoju zawodowego, poprzez coaching doświadczonych managerów, liczne szkolenia i program rozwoju pracowników, stabilność zatrudnienia poprzez oferowaną umowę o pracę, wynagrodzenie zasadnicze na satysfakcjonującym poziomie oraz realny system premiowy, prywatne ubezpieczenie na życie i opiekę medyczną płatne przez pracodawcę, niezbędne narzędzia pracy, w tym samochód służbowy (możliwość do użytku prywatnego), bogata oferta socjalna, praca w zgranym, zmotywowanym zespole, fantastyczna atmosfera! (chyba ciut więcej niż 5 się zebrało, a to i tak nie wszystko! ???? – zapraszamy do aplikowania!). Zespół MagnaPharm

Zainteresowana

Pojawiło się ogłoszenie do okulistyki. Ktoś się orientuję jakie leki?

Olga
@Zainteresowana

Ale jakie leki'? Do czego się odnosisz ? Nie bardzo rozumiem, o jakim ogłoszeniu piszesz.

@Olga

Jest ogłoszenie na stanowisko przedstawiciel medyczny w dziale okulistyka. Jakie leki promują przedstawiciele?

Olga
@Zainteresowana

W sensie? No to chyba jest duży rozstrzał tych leków i ciężko będzie wszystkie wymienić wszystkie we wpisie.

@Olga

Leki firmy mogłabym sprawdzić sama ;D pytam czy ktoś się orientuję jakie leki promuje ta linia.

Magdalena
@Zainteresowana

Tego ja nie wiem bo nie znam specyfiki tej pracy i właśnie chciałabym się czegoś dowiedzieć. Co tam się robi ?

Czarek

Jest tylko jedno lekarstwo na tą firmę. Dac czas ludziom żeby posprzątali wdrożyli się uporządkowali i zaczęli sprzedawac. Jednak na to trzeba pół roku.

SF
@Czarek

Osoba mało zorientowana w kwestii sprzedaży. Sprzedaż ma miejsce i ma się całkiem dobrze. Zrobiłeś bałagan że piszesz o sprzątaniu? I skąd teoria że trzeba na to 6 miesięcy?

Magdalena
@SF

Ale pod jakim względem ma się dobrze, dla pracowników tez? Bo chyba o warunki pracy wszystko się rozbija

@Magdalena

Witam serdecznie, Warunki zatrudnienia w firmie MagnaPharm Poland są dobre: satysfakcjonujące wynagrodzenie podstawowe, realna możliwość uzyskania premii, bogata oferta socjalna, program rozwoju pracowników oraz... praca z fajnymi, pełnymi zaangażowania i pasji ludźmi! Pozdrawiamy mocno, Zespół MagnaPharm :-)

Mam pytania . Nie do szlachty, ale do magnatów! Magnafarm! Jaka jest rotacja w waszej firmie? Z jakiego kraju to jest firma? I w końcu co jest przyczyną tych kompleksów?

Witam pojawiły się ogłoszenia na KAS/KAM do magnapharm ? Powie ktos cos wiecej o tych stanowiskach ? Kasa , flota , kierownictwo ? Osttanio dość często kogos szukają . Czym to jest spowodowane ?

Krystian

Cześć wszystkim! Rozglądam się za nową robotą, dlatego prześwietlam oceny firm. Zakładam, że dowiem się więcej o firmach z Warszawy. Mam prośbę, opiszcie jaka jest atmosfera w firmie MAGNAPHARM? Czy firma dobrze traktuje pracownika? Czy jest w firmie stołówka z dofinansowanymi posiłkami? Krystian

Jak obecnie wygląda proces rekrutacyjny w tej firmie? Interesuje mnie stanowisko młodszego analityka sprzedaży.

Pytajnik

Pojawiły się nowe ogloszenia na KAMów do Magnapharm ? Czy ktoś wie co się stało z poprzednimi ? Podobno odszedł też kierownik i jest nowa kierowniczka ? Czy ktoś może coś więcej o niej powiedzieć ? Czy Kam podlega pod nią czy bezpośrednio pod dyrektora ?

Olek

Pracowałem w magnapharm jakiś czas. Za czasów poprzednich zarządzających było dobrze w porównaniu do osób które zajęły te same stanowiska jakis czas temu. Nadgodziny nie są rozliczane a tereny spore i ilość wizyt do wyrobienia. Bałagan w księgowości, nieodpisywanie na maile pracowników ale jak kierownictwo coś chce to najlepiej żebyś odpisał jadąc autem

W jaki sposób rozwiązany jest problem nadgodzin w firmie MAGNAPHARM POLAND Sp. z o.o.? Są one dodatkowo płatne czy może jest możliwość odbioru godzin?

takie coś jak nadgodziny nie jest poprawnie interpretowane w tej firmie

Mariusz

To prawda że zwolniono 7 farmaceutycznych po 2 miesiącach pracy?

onn
@Mariusz

Nie prawda .

Rafał
@onn

Skoro piszesz, że to nieprawda to dobrze, że znalazł się ktoś, kto fakt ten po prostu sprecyzował. Dobrze jest bazować na sprawdzonych opiniach. Jak ocenisz aktualnie stabilność zatrudnienia w firmie A&D Pharma Poland? Chcę to ustalić, dlatego fajnie będzie, jak mi po prostu pomożesz.

onn
@Rafał

Wydaje mi się, że w obecnych czasach nigdzie nie ma stabilności zatrudnienia.

Mariusz
@onn

To ilu? Bo zwolnienia były na 100% (moja znajoma dostała papier)

Sd

To źle ci się wydaję

Rafał
@Mariusz

Prawda farmaceutyczni zostali zwolnieni

@Sd

odp. na poziomie 7 latka. Ale ok. Umówmy się że dużo od pracowników Magnapharm nie można oczekiwać. Pozdrawiam :)

magnataurus

another day another drama. W kwietniu zwolnili farmaceutycznych w maju pediatrie

Zostaw merytoryczną opinię o MAGNAPHARM - Warszawa

• Jak się pracuje w MAGNAPHARM?

Zobacz opinie na temat firmy MAGNAPHARM tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 18.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w MAGNAPHARM?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy MAGNAPHARM?

Kandydaci do pracy w MAGNAPHARM napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

MAGNAPHARM