SGL Carbon polska S.A

Racibórz

Opinie o SGL Carbon polska S.A

emi 2014-11-27 12:11:35
Ja również proszę o poradę co do tej pracy. Czasami dobrze jest wiedziec w co sie wchodzi szczegolnie od osob, ktore maja doswiadczenie i wspolpracowaly w danej firmie. Daje to juz jakis poglad.
war 2015-01-30 17:40:21
Firma dobra przepracowałem w tej firmie przeszło 30lat.Trudno o zatrudnienie
ostatnio na jedno miejsce było 50 chętnych
młody 2015-04-14 23:58:37
Przez jakiego pośrednika można się dostać do SGLa ?
Karol okraska 2015-05-31 02:16:53
Najlepszy jest dział logistyki/zamówień tam się dostać to raj
@mintaj 2016-02-13 21:16:41
Praca w tej firmie to stan umysłu, nie ma rewelacji można powiedzieć że jest dobrze jak długo tak będzie nie wiadomo ponieważ firma się restrukturyzuje i jaka przyszłość czeka ten zakład jest bardzo niepewna, dziwicie się dlaczego na 1 miejsce pracy w tym zakładzie było 50 chętnych bo to jest jeden z niewielu zakładów w Raciborzu który w miarę normalnie płaci dlatego jest tak wielu chętnych, no i jeszcze jedna rzecz zakład jest bardzo rodzinny :-D
marcin89 2016-03-06 20:52:53
Witam! Ile się zarabia i jak wygląda praca na sterowni przy komputerze?
chrum 2016-05-11 09:48:42
SUper, że atmosfera dopisuje @płotka, bo w końcu pozytywne relacje przyczyniają się odpowiednio do sukcesu w firmie. Ale wiesz może czy będzie prowadzona niedługo jakaś rekrutacja? Dzięki za odpowiedź.
Zostaw swoją opinię o SGL Carbon polska S.A - Racibórz
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie SGL Carbon polska S.A