logo DHL

DHL

Szczecin

Opinie o DHL

XEDOS 2015-12-10 22:31
Tak się zastanawiam DLACZEGO DHL oddział Przecław ( obrzeża Szczecina ) zatrudnia ludzi do pracy fizycznej przy przesyłkach-segregacja/pakowanie na busy po stawkach rzędu 10-12 zł brutto za 1 godzinę pracy to wychodzi jakieś 7-9 zł netto za godzinę pracy fizycznej !. Dla mnie to jest robienie z ludzi niewolników/białych murzynów !!! na umowę śmieciową !!!
JULIAN50 2016-03-24 23:04
uwaga klienci na placówkę DHL szczecinie to oszuści i nie dostarczają przesłek na czas ni polecam nikomu tej firmy nikomu tylko odradzam odrazu.
tomek 2017-01-17 15:41
odradzam prace w dl szczecin przeclaw najgorsza praca
Ktoś 2017-02-28 16:57
Również nie polecam. Trzy razy zamawiałem przez nich przesyłkę. Ani razu nie była na czas, a kurier nie kontaktuje się wcześniej z informacją o której(chociaż mniej więcej) będzie. Dzwoni, np. o 12 i mówi, że za pięć minut się pojawi. Dodatkowo mylą przesyłki i jak już łaskawie odbierze telefon po dwóch godzinach czekania na przesyłkę okazuje się, że nie zapisał sobie numeru klienta i nie miał jak go poinformować, a inny wziął przesyłkę, który zaś jest na innym rejonie i nie przyjedzie danego dnia... Po prostu cyrk na kółkach ;)
Ktoś 2017-02-28 16:58
Zostaw swoją opinię o DHL - Szczecin
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie DHL