Gato Group Poland Sp z o.o.

Wiązowna

Opinie o Gato Group Poland Sp z o.o.

hormon 2011-04-01 21:49:06
Ostrzegam wszystkich przed pracą w tej firmie. Drobne cwaniaczki które Cię oszukają przy każdej możliwej okazji pod byle pretekstem, nie przestrzegają praw pracowniczych, nie dostaniesz potwierdzenia płaconych składek ZUS (chyba że nie płacą - nie wiem) nie otrzymasz świadectwa pracy. Będą Cię zwodzić obietnicami że będzie super, a tak naprawdę nie mają na nic kasy i będziesz tyrał jak osioł zwiedziony ich obietnicami w stylu - za miesiąc dostaniesz auto służbowe, na razie pojeździj swoim, oddamy za benzynę, ale już masz na 100% za miesiąc, po miesiącu okazuje się że trzeba miesiąc czekać na oclenie, a potem że nie ma jakiś papierów itd. Należy dodać że samochód był wymyślony i nigdy nie istniał. Nie naliczą ci należnego urlopu bo nie mają księgowej. Jednym słowem jak nie masz noża na gardle nie pracuj tam.
greg 2012-10-09 11:51:31
Ostrzegam przed ta firma ... drobne cwaniaczki bez kasy Tak naprawde to juz bankruci !!!
robo 2013-04-20 20:44:46
Pelna zgoda ... Nikomu nie polecam pracy w tej firmie ... Trzeba świecić przed klientami za ich kłamstwa ... Firma fatalnie zorganizowana bez kasy ... BANKRUCI !!! Szefostwo żyje ponad stan ...ciagnie firmę w przepaść .... W tym roku popełnia sepuku ....UWAGA !!! ZADNYCH ZALICZEK ZA TOWAR !!!!
Dzik 2016-04-24 14:40:31
Dziwi mnie ta cisza na forum od 2013 roku, przecież GATO GROUP jest czołowym polskim dystrybutorem klamek drzwiowych, odbojów i karniszy. Produkty Gato cieszą się uznaniem projektantów wnętrz oraz ich klientów.
Zostaw swoją opinię o Gato Group Poland Sp z o.o. - Wiązowna
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Gato Group Poland Sp z o.o.