RR Donnelley Document Solutions Sp.z.o.o

Opinie o RR Donnelley Document Solutions Sp.z.o.o

anonim 2009-06-03 18:56:26
firma prowadzi wieczna rekrutacje,trzeba zachrzaniac jak glupi osiol przy komputerze,po tygodniu oczy wysiadaja i sa przekrwione jak po nocnej libacji,trzeba szybko wprowadzac dane,zeby wyrobic norme,patrza na zegarek ile razy kto wychodzi i na jak dlugo do lazienki, ta firma to(usunięte przez administratora) i bardzo malo placa,bo okolo 1150 zl netto miesiecznie,to porazka jakas,do tego (usunięte przez administratora) ze strony kierowniczki i jej bliskich wspolpracownikow,nie da sie wytrzymac,opierdziel zbiera sie dla 'zasady' bezpodstawnie,zero pochwal czy jakiejkolwiek sprawiedliwosci,atmosfera tak stresujaca,ze mozna osiwiec
anonim 2009-06-03 19:12:03
jak jest duzo pracy wstrzymywane sa urlopy a o dniu wolnym mozna zapomniec,chocby sie walilo i palilo,sa przydzialy jak w przedszkolu i trzeba czekac w kolejce. Jak ktos taki dzien wolny wezmie,bo naprawde potrzebuje lub wypadnie mu cos waznego z dnia na dzien,to pozniej w pracy ma przechlapane,(usunięte przez administratora) ma zagwarantowany w pierwszej kolejnosci. Najgorsze sa nagodziny,np na dwie godziny przed wyjsciem do domu dowiadujemy sie,ze pracujemy do oporu.
komplet 2010-03-19 17:11:51
PORAŻKA!!!!!! Ta Firma to istne (usunięte przez administratora)
jaś 2011-08-31 17:23:09
naprawdę tak jest?
naprawdę tak mało płacą?
ile jest w tym prawdy a ile zawiści i kłamstwa?
jestem ciekaw opinii obiektywnych, bo nie wierzę że firma nie ma plusów.
Natalia 2011-09-12 15:14:24
(usunięte przez administratora) człowieku. Nawet nie pytaj. Poczytaj w sieci.
jaa 2013-05-30 10:22:30
Byłam niedawno u nich na rozmowie w Warszawie. Rozmawiała ze mną jakaś recepcjonistka, która w ogóle nie była w niczym zorientowana. Nawet jak pytałam na czym ma polegać ta praca to nie wiedziała co odpowiedzieć! Ciągle coś kręciła. To ma być rekrutacja? Co to za firma? Żenada!!!
marysia 2013-06-19 23:17:11
nie wiem jak tam jest teraz, ale kilka lat temu jak ja tam pracowałam to było fatalnie.
(usunięte przez administratora) Zwalnia ludzi z godziny na godzinę
Edek 2013-07-31 17:46:48
Ja tam robiłem 2 miesiące, adres na Al. Jerozolimskich niedaleko Marriotu, praca jak praca, siedzenie głównie w papierkach, moją kierowniczką była (usunięte przez administratora) wymagająca ale generalnie spoko była, fajną (usunięte przez administratora) miała. (usunięte przez administratora) . Firma ok, ale dużych zarobków się raczej nie spodziewajcie. Acha , i monitorują wydajnośc pracownika, kto ile zrobił w danym czasie, czyli jak chcecie się utrzyma to nie ma 'przestojów' hehehe.
Edek 2013-08-06 16:49:56
Wydaje mi się, że oni zwracają głównie uwagę na wydajnośc pracy, czyli jeżeli nie obijasz się i wykonujesz te ich normy to raczej Cie nie zwolnią.
Edek 2013-08-12 12:33:44
Nie.
Grigor 2014-01-15 21:04:09
10 zl netto , umowa zlecenie, po miesiącu umowa o prace. norma 600 poprawionych recept na 8 godzin.
Ona 2014-02-02 12:26:31
A praca jest od poniedizałku do piątku? Czyli możesz zarobić 1600zł. A jestm ozliwosc nadgodzin? Jeśli tka czy one sa wiecej płatne? Jaka jest atmosfera pracy?
miko456 2014-02-18 11:08:39
Pracowałam dość długo w tej firmie... Kierowniczka (usunięte przez administratora)nie nadaje się do tego stanowiska: nerwowa, zero wyrozumiałości, cały czas się czepiała wszystkiego, a sama lepiej nie rozkładała dokumentów do digitalizacji...(usunięte przez administratora).. telefony o 6 rano "wstawaj i przyjdź do pracy"... nie polecam tej firmy, nie ze względu na firmę jako firmę, ale na kierowniczkę (usunięte przez administratora)!
miles 2014-06-11 18:55:14
Tak, Pani kierowniczka S uwielbiała dzownić do ludzi po 6.00. Należy uważać na SG ! MOBING MOBING MOBING!!!!
niko12 2015-01-07 18:02:39
Oj tak, zgadzam się z powyższą opinią. SG taka jest, szkoda tylko, że pracownicy nie złożyli pozwu do sądu ws. mobbingu. Wtedy SG tłumaczyła by się przed sądem.
Imigr 2015-03-12 13:03:35
Czy ktoś podejmował ostatnio u nich pracę i mógłby powiedzieć jak obecnie wygląda sytuacja z nowymi pracownikami, czy będą jakieś przyjęcia czy ludzie raczej nie wymieniają się między sobą? Pracodawca chyba jest względnie dobry, chociaż Warszawa stwarza zdecydowanie dobre warunki do rozwoju siebie i firmy.
adam 2015-04-14 10:39:31
Trzymajcie się od tej firmy z daleka!
pracownik 2015-05-27 11:28:28
Nie polecam. Praca nierozwojowa, monotonna, bez perspektyw. Wina za brak wyników spychana na siebie pomiędzy działami, decyzyjna jest centrala której nie ma w pl. Umowa zlecenie, za śmieszne pieniądze - słyszałem o dziewczynie której proponowali 1000zł netto + premia (cały etat tyle że na zlecenie), zero szans na awans czy umowę o pracę.
ciekawa 2015-10-30 09:50:41
Cześć, byłam na rozmowie w RRD. Rozmowa bardzo luźna, dwóch rekruterów, generalnie bardzo przyjemnie. Czytając wcześniejsze wpisy jestem w szoku. Na rozmowie wszystko brzmiało tak kolorowo! W zależności od wyników szybko umowa, zwiększenie stawki, nauka języka online... to wszystko kłamstwo??????? Nawet byłam skłonna spróbować za tą niską stawkę zakładając, że do trzech miesięcy można się wybić. Prośba o komentarz.
ciekawa 2015-10-30 18:40:13
Tomek jasne, chodziło mi bardziej o potwierdzenie u innych pracowników warunków i obietnic o których się dowiedziałam na rozmowie, w życiu chyba nie naczytałam się tak niepochlebnych i złych opinii o pracodawcy jak o RRD. Jest realna szansa na zwiększenie stawki? Bo to co czytałam w necie było wręcz odstraszające.
Mlody Marian 2016-02-04 15:03:39
Moja ulubiona praca! Pracuje tam od 6 miesięcy i nie wyobrażam sobie robić cokolwiek innego! Zawsze jak wstaję rano to myślę jakie emocjonujące wyzwania czekają mnie w pracy! Ponadto kawa, herbata w każde dni bez limitu! A w sobotę pizza :D pozdrawiam ciepło!
Ojciec Mlodego Mariana 2016-02-09 15:56:30
Mlody Marian - jesteś robotem? Czy podoba Ci się bycie szwajcarską małpą-klepaczem faktur na umowę zlecenie (może,kiedyś umowa o pracę za 2200 brutto) ?
Ojciec Młodego Mariana 2016-02-25 14:59:36
Masz rację, co kto lubi:)
Dzika klacz 2016-04-16 17:57:05
Jak jakimś cudem dostaniesz umowę o Prace po roku pracy na zlecenie to jakieś tam dodatki są.
werf 2016-05-10 11:43:19
no ale to w koncu jest tutaj jakas szansa na to zeby dostac po jakims czasie umowe o prace @Dzika klacz?
Zostaw swoją opinię o RR Donnelley Document Solutions Sp.z.o.o - Warszawa
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie RR Donnelley Document Solutions Sp.z.o.o