Opinie o MOSTOSTAL PULAWY S.A w Puławy

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie MOSTOSTAL PULAWY S.A. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do pracy w MOSTOSTAL PULAWY S.A o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o MOSTOSTAL PULAWY S.A w Puławy

Czy w MOSTOSTAL PULAWY S.A zawierane są umowy zlecenie w okresie próbnym?

Jaki jest wkład kierownictwa MOSTOSTAL PULAWY S.A w budowanie dobrej atmosfery wśród pracowników?

Jak Nowy wpis

rozumiem, to pytanie o atmosferę jest takim żartem

monter

Nie tylko Cadolto ale inne miejsca pracy w deutchland przez mostostal puławy to jedna wielka porażka. Biuro w Meerbusch działa jak agencja posrednictwa najgorszego gatunku. Upychają ludzi za najmniejsze stawki do najgorszych prac których nawet turcy nie chca brac. (usunięte przez administratora) na stawkach, zwrotach za dojazdy i ogólnie na czym tylko się da na zasadzie cytryny czyli wycisnąć z pracownika maximum. Nawet zakwaterowanie oferują takie że gorzej to mają tylko w brazylijskich fawelach, ale to akurat stała praktyka w całym mostostalu puławy, upychanie ludzi po 2-3 osoby w pokoju żeby zaoszczędzić na kosztach zakwaterowania, tak jest na wszystkich ich kontraktach. Ogolnie jest to duża firma która może powalczyc o tytuł Janusza biznesu i ma naprawdę duże szanse na wygraną. Chcesz poczuć się jak śmieć? Polecam mostostal puławy, spełni twoje masochistyczne marzenia.

były monter
@monter

Głupoty piszesz, może źle trafiłeś. Pracowałem w Mosto 3 lata i zawsze miałem pokój 1 osobowy. Budowy w UK 2016 - 2018. Zaznaczyłem to na rozmowie wstępnej i nie było problemu. Może mieli wtedy takie wymagania/standardy, nie wiem. W większości agencji pośrednictwa pracy jak powiesz, że jesteś normalnym, hetero facetem i mieszkasz tylko w pokojach 1-osobowych, ewentualnie 2-osoboowych z jakąś inżynierką za twoją akceptacją... to nagle wielki problem, połowa agencji ma z tym problem.

monter
@były monter

Budowy w UK 2016-18. Czyli jakie konkretnie? Może Ferrybridge, jedyna budowa bluebook gdzie angielskie związki nie pozwalały na oszukiwanie pracowników i zgrzytając zębami mostostal musiał uczciwie płacić i zapewniać warunki socjalne jak dla ludzi a nie dla bydła? Byłeś może były monterze w Kemsley, Avenmouth, Croydon lub w Szwecji, Finlandii lub nie daj bóg w Deutchland? A tak na marginesie mowa jest o pracownikach mostostalu a nie ludziach wynajętych na jakiś czas, zresztą może akurat ktoś z jakiejś agencji który był na Rookery South podzieli się informacjami ile mu odcięto przepracowanych godzin pod pretekstem małej wydajności.

xaxaxa
@monter

po prostu byly monter to ktos z nadzoru budowy a nie monter, jeśli nie byl w Ferrybridge, bo osoby z nadzoru mija zawsze pokoje jednoosobowe.

Ziomek
@monter

Mi odcięli dwie godziny bo dwa razy byłem w toalecie, ale to i tak dobrze bo kolega z którym byłem wtedy w kabinie miał odcięte 3h, ale miałem szczęście co nie???

Były
@monter

chłopaku, chłopaku. Przecież Wielmoże z biura w Meerbusch muszą z czegoś te swoje tysiące mieć. Więc co się dziwisz. Autka, kolacyjki , itd. Masz przynajmniej satysfakcję, że na nich pracujesz a oni mają duże potrzeby.

Big Majk
@monter

praca w Cadolto ciezka,kwatery w Wilhermsdorf to jakas pomylka dziwie sie ze jeszcze to stoi i ze tego nie zburzyli ale póki mostostal to wynajmuje to bedzie stalo,tv brak internetu tez.Ludzie pracuja za psie pieniadze,Pan CH z biura ma ludzi gleboko(usunięte przez administratora)najlepiej tyrac jak niewolnicy bez zjazdow.Porazka totalna odradzam wszystkim

Wojtel07
@monter

Odnosnie Cadolto...jeden wielki bajzel! Przychodzimy w poniedzialek do pracy Niemiec Dieter dze piz..ze ludzi malo katastrofa a w srode juz roboty nie ma i ledwo 8h przepracowane a sobota wolna."Kierowniczek" Miroslaw Tokarz w Dup..byl i gów..wie.Jesli chcesz cos zalatwic no slyszysz od niego ze on nie wie on decyzji nie podejmie i zeby do kierownictwa dzwonic.Odpowiednia osoba na odopiednim stanowisku(ironia) Odnosnie Dieter Hacker jeb..idiot..czlowiek ktory ma nie po kolei w glowie,czepia sie wszystkiego,ranoo powie zeby zrobic tak i tak a na drugi dzien ze jest zle zrobione i trzeba zrobic cos od nowa bo jest zle:D NIE POLECAM PRACY W CATOLDO JAKI I W MOSTOSTALU. CO JAKIS CZAS SIE CHLOPAKOM WYPLATY NIE ZGADZAJA

Wojtel07 Nowy wpis
@były monter

(usunięte przez administratora) kasztanie! Jestes jakims kierowniczkiem czy prezesem?

Nie tworzy się ścieżek kariery w Mostostal Puławy, awansować praktycznie nie można.

Maja

Piszesz, że praktycznie nie można, ale jednak chyba są też jakieś wyższe stanowiska, więc jak można na nie "wskoczyć"? Tylko rekrutacja wchodzi w grę?

@Maja

Niestety nie mają tu znaczenia kompetencje i chęć rozwoju firmy, w szczególności w relacji win to win. Jeśli jesteś zdolna, ambitna i kompetentna to szukaj pracy w dobrych firmach nie tutaj. Naprawdę jest dużo przedsiębiorstw w Polsce, które doceniają dobrych pracowników. Tu wyżej wymienione cechy nie mają znaczenia. Zapewne jeśli zadajesz takie pytanie to nikogo tam nie masz wiec mało prawdopodobne, że awansujesz.

Maja

Aaa czyli bez znajomości tak zwana "lipa" tu jest? A jakie przedsiębiorstwa masz na myśli? Ktoś od Ciebie w tamtych innych pracuje i jest to sprawdzona informacja?

Rozmowa kwalifikacyjna nie musi być stresująca. Czy ta w MOSTOSTAL PULAWY S.A spełniła Twoje oczekiwania? Które pytania podobały Ci się najbardziej? Twoje doświadczenia mogą pomóc innym!
logo firmy Spawacz MIG MAG TIG
Puławy
TEKTRUM Sp. z o.o. Sp. k.
logo firmy KIEROWNIK SPEDYCJI w transporcie międzynarodowym
Profesjonalny kierowca
logo firmy Lektor - Nauczyciel języka angielskiego
Early Stage

Czy MOSTOSTAL PULAWY S.A oferuje wszystkim swoim pracownikom umowę o pracę, czy jednak należy spodziewać się umowy zlecenia?

Tak, przychodząc do Mostostalu dostaniesz umowę o prace (na okres próbny) jednak nie ma co liczyć na więcej niż najniższa krajowa.

Maja

Czyli na to takie "dzień dobry" nie ma nawet co liczyć na umowę zlecenie? Zawsze próbny o pracę i po temacie tak?

Jest coraz gorzej odkąd Rybak wykupił firmę ,jeszcze mniej szanuje ludzi!Bylem na kontrakcie za Granickiego i było ciężko ale uczciwie,teraz potrącają za mieszkanie ,nie wirm czy to zgodne z prawem,dużo mniej sie zarabia!

Stary
@Tomek

Bo najlepiej było jakieś 10 lat temu ,a teraz juz tylko pod siebie ,ludzi nie szanują

wyjebany

Anonimie należysz do pracowników typu: Panie kierowniku uprzejmie donoszę, nie wiem czy to ważne, ale na kwaterze pili wczoraj piwo, nie przychylnie się o Panu wypowiadali- to ja spawacz M[usunięte przez moderatora]. Byłem, widziałem-na kontrakcie było kilku w porzo chłopaków, ale wy panowie z Puław to nie możecie na siebie patrzeć.Wasza fachowość pożal się boże, P[usunięte przez moderatora] znamienity kierownik montażu-brudas, skarpety przez tydzień wietrzył pod biurkiem. M[usunięte przez moderatora]- jeszcze dobrze się nie przebrał a już był u kierownika- panie kierowniku impreza była udana wszyscy [usunięte przez moderatora], a pan pan wymiotował.Ten anonimie twój wpis to [usunięte przez moderatora]nie wiem komu [usunięte przez moderatora]

Kacper

Macie zwroty za dojazdy?

Wiecie czy coś się szykuje jakieś rekrutacje?

Pedro

Podpisując umowę mamy ustalone warunki finansowe więc po co to narzekania? Może chęci do pracy zawiodły bo firma jest ok.

Ala

Czego wymagają od kandydatów?

Gienia

Byłem na kontrakcie w Katoldo porażka. Jak się przyjmowałem pani w kadrach mówiła że jest na godzinę i zjazd co 4 tygodnie. Po przyjeździe okazało że jest na akord SZOK!!! A zjazd co 8 tygodni!! Kierowniczek mruk który ma swoje humorki. Co do akordu nic nie wiadomo za ile bo kierownik ma wodę w ustach. Niewiesz nic, co za ile. Ludzie przyjeżdżają i odjeżdżają. Kierowniczkowi nie chce się nawet przyjechać na kwaterę jak nowe osoby przyjeżdżają frajerów ma od tego. Kwatera to istna libacja każdego dnia. Zero prywatności

ajaj

To skoro zapewniona jest umowa o pracę @śmiech, to rzeczywiście warto się załapać. Przecież to się wiąże z odpowiednimi socjalami w tym zakresie, wiec jest o co walczyć.

ja juz kolejny kontrakt pracuje w mostostalu i musze powiedziec ze nie jest lekko,no ale przynajmniej wiem za co pracuje,kierownictwo jest wporzaadku,ludzie sie tylko nakrecaja miedzy soba, ale wszedzie chyba tak jest, no i skoro piszecie zle o mostostalu widocznie byliscie za slabi a wiadomo ze slabi musza odpasc:) porzadna firma

Zostaw merytoryczną opinię o MOSTOSTAL PULAWY S.A - Puławy

• Jak się pracuje w MOSTOSTAL PULAWY S.A?

Zobacz opinie na temat firmy MOSTOSTAL PULAWY S.A tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

MOSTOSTAL PULAWY S.A