Opinie o Sumera Aleksandra Kolportaż Wydawnictw Prasowych Alexum w Rzeszów

Poniżej zobaczysz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie Sumera Aleksandra Kolportaż Wydawnictw Prasowych Alexum. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do pracy w Sumera Aleksandra Kolportaż Wydawnictw Prasowych Alexum o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Sumera Aleksandra Kolportaż Wydawnictw Prasowych Alexum w Rzeszów

MisterWhat Nowy wpis

Jestem byłym pracownikiem tej firmy. Piotr (usunięte przez administratora) Mówię o tym otwarcie ponieważ nie boje się przedstawić. Może dzięki temu moja opinia będzie bardziej merytoryczna. Firma nie ma żadnych podstaw do dalszego funkcjonowania. Zobaczcie sobie dane finansowe. Nie bez powodu każda wypłata każda faktura vat jest płacona z dużym opóźnieniem. O każda rzecz należy prosić kilka razy. Zakup myszki do laptopa to wydatek przed którym właściciel musi się mocno zastanowić. Informatyzacja tej rzekomej firmy polega wyłącznie na dostępnie do internetu. W takich warunkach ciężko się pracuje. A o rozwoju nie ma możliwości. Dlatego radzę zastanowić się kilka razy przed podjęciem decyzji o jakiejikowiek współpracy z tą firmą.

Ania Nowy wpis

Dlaczego tak mało nowych opinii?

Slavoo

Polecam ... wszytko ja jestem zadowolony ...

OlO
@Slavoo

Z czego jesteś zadowolony? z pensji na poziomie 2tyś netto? z pracy po od 7 rano do 19 lub nawet do 22? a może lubisz pracować w niedziele? proszę rozwiń swoją wypowiedź.

Slavoo
@OlO

Mi gra. Zarabiam sporo wiecej niż dwa . Jak nie pasuje to zmieniam prace . Co tu się rozpisywać ...

OlO Nowy wpis
@Slavoo

Ja już zmieniłem.Powodzenia...

Slavoo Nowy wpis
@OlO

Dzięki ... również powodzenia

Bajeczki z umową o pracę i 6000zl? Jak wyjedziesz za granicę pracować przez miesiąc od 7 do 19 ;)

Czy zechciałbyś podzielić się z nami wrażeniami ze spotkania rekrutacyjnego w firmie Sumera Aleksandra Kolportaż Wydawnictw Prasowych Alexum? Jak oceniasz poziom trudności oraz atmosferę spotkania? Z chęcią dowiemy się wszystkich niezbędnych szczegółów dotyczących przebiegu rekrutacji.
logo firmy Pracownik Stoiska Mięsnego
Frac Detal Sp. z o.o.
logo firmy Spawacz MIG MAG TIG
Rzeszów
TEKTRUM Sp. z o.o. Sp. k.
logo firmy Specjalista / Specjalistka ds. sprzedaży zagranicznej
Europak Sp. z o.o. sp.k.
logo firmy Likwidator szkód rolnych i majątkowych
Rzeszów
MWJ Rzeczoznawcy Sp. z o.o.
Edyta

@Janusz, gdyby nie był to dla Ciebie kłopot, to proszę jeszcze o kilka zdań na temat środowiska pracy w firmie BUMERA. Czy relacje między pracownikami różnego szczebla układają się poprawnie? A jak wygląda sprawa egzekwowania kodeksu pracy przez pracodawcę?

Janusz

Odradzam pracy w tej filmie brak szacunku kierownik zachowuje się jak pajac w stosunku do pracowników ludzie którzy tak traktują ludzi powinni sami (usunięte przez administratora) tak jak oni

aro

Marian, tylko nieźle? Bumera działa od 1993 roku, to firma produkująca meble biurowe i hotelowe na najwyższym poziomie. Mają nawet własny rozbudowany park technologiczny.

Marian klops

Firma może i jako tako, całkiem nieźle sobie radzi, ale kierownictwo i pracownicy - gorzej chyba ciężko trafić. Niemiła i sztywna atmosfera, każdy na każdego z góry, ludzie zastraszeni kierownikiem który za co się nie weźmie to spieprzy a później odreagowuje.. Ludzie toczą batalię o narzędzia co najmniej jakby to były ich prywatne, kilka osób ma wkretarki reszta musi sobie radzić. "Nagłe" delegacje to już mistrzostwo arogancji i traktowania pracownika jak zwykła maszynę do zapier****nią, góra dużo wcześniej wie ze będzie wyjazd, a pracownik dowiaduje się na koniec zmiany ze na drugi dzień ma byc o 4 rano i (usunięte przez administratora) na drugi koniec Polski.. Praca marzenie dla kogoś z rodziną.. Jeszcze gdyby za taki brak szacunku jakoś płacili.. Etat i 800pln na rękę? Odliczyć dojazd i generalnie więcej można zarobić koszac ludziom trawniki pod domem kilka razy w tygodniu nie zaku****jąc jak beduin.. Szczerze odradzam chyba ze ktoś jest masochista i lubi się czuć jak (usunięte przez administratora) w miejscu w którym spędza 1/3 doby..

ciekawski

a zarobki jakie tam sa ? stawka godzinowa czy stała pensja?

Firma nie płaci na czas, a pracodawca nawet nie poinformuje o tym :( Masakra,

Zostaw merytoryczną opinię o Sumera Aleksandra Kolportaż Wydawnictw Prasowych Alexum - Rzeszów

Sumera Aleksandra Kolportaż Wydawnictw Prasowych Alexum
1.6/5 Na podstawie 31 ocen.
  • Monte Cassino 6 lok. 78
    35-305 Rzeszów