Opinie o L'Biotica sp. z o.o. w Toruń

Poniżej zobaczysz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy L'Biotica sp. z o.o.. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do pracy w L'Biotica sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja wyrobów kosmetycznych i toaletowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o L'Biotica sp. z o.o. w Toruń

Jakie narzędzia pracy zapewnia L'Biotica sp. z o.o.? Można liczyć na telefon? Czy można z niego korzystać również poza godzinami pracy?

Bożena Nowy wpis

Serio? W tych czasach takie pytanie? Telefon na kartę to nie majątek żeby mieć prywatny.

Pracownik L’biotica Nowy wpis

Praca w L’biotica to była ogromna przyjemność i super doświadczenie zawodowe. Były Prezes kompetentny, dbający o pracowników i wspaniałą atmosferę w firmie, bardzo dobry człowiek i świetny szef. Stworzył zespół uśmiechniętych, ogromnie zaangażowanych w pracę ludzi co razem tworzyło pozytywne miejsce do pracy i do rozwoju. Oby więcej takich firm w Polsce. Gratulacje L’biotica!

Biovax

Firma wykupiona przez Oceanic, Niestety zmiana na gorsze i wszechstronny bałagan. pan Marcin F (pełniący obowiązki coś w rodzaju kierownika przedstawicieli na Polskę) kretacz, ściemniacz, (usunięte przez administratora) okłamuje podległych swoich przedstawicieli, człowiek, który od ok 12lat, nie wyjechał w teren i nawet, nie wie jak wyglada praca w Aptekach. Na premiach przedstawicieli wybudował sobie dom. Uważajcie na prace z nim. Śmiało mogę powiedzieć- kłamca.

Bożena Nowy wpis
@Biovax

takich bzdur o Marcinie to nie słyszałam... wierutne bzdury. jeśli zazdrościsz zarobków to proszę aplikować gdzieś na stanowisko dyrektorskie. Marcin jak nikt zapewnial higienę pracy, z nikim tak dobrze się mi nie pracowało. empatia i człowieczeństwo az od niego bije.

Robert

Może ktoś doda informacje o atmosferze w pracy? Czy jakieś dodatki socjalne macie?

Czy po rozmowie w L'Biotica sp. z o.o. rekruter odezwał się do Ciebie z informacją zwrotną? Po jakim czasie to nastąpiło? Podziel się swoim doświadczeniem z innymi.
logo firmy Dietetyk
Ipf Medical Sp. z o.o.
logo firmy Kosmetyczka
Jarosławiec
Health Resort & Medical SPA Panorama Morska

Jakie wartości są cenione w L'Biotica sp. z o.o.?

HR L'biotica

Cenimy otwartość na współpracę, dobrą atmosferę oraz zaangażowanie. Doceniamy też poczucie humoru i pozytywne nastawienie. Zapraszamy do kontaktu: biuro@lbiotica.pl

Justyna

Słyszałam o L'Biotica , że to świetny pracodawca. Na forum również pozytywnie piszecie i sadzę, że ta cisza to efekt dobrej pracy.

Lidia

@MMW dziękuję za wszystkie porady. Na pewno będą one przydatne dla wielu potencjalnych pracowników. Indywidualne podejście do pracownika to dość rzadka praktyka w firmach o takiej rozbudowanej strukturze. Czy ktoś w ostatnim czasie próbował brać udział w rekrutacji?

Lidia

@MMW dziękuje za wyczerpująca odpowiedź. To bardzo dobrze świadczy o firmie - czyli istnieje możliwość negocjowano benefitów? Wiele osób aktualnie szuka pracy z możliwością nauki języków. Czy jest to realne w L'Biotica?

@Lidia

Jak już kilkukrotnie wspominałam - podczas rekrutacji firma jest otwarta na rozmowy i indywidualne preferencje kandydata, ewentualny kurs językowy także jest kwestią indywidualnych ustaleń. Kończąc ostatecznie wątek "benefitów" dodam tylko, że pracodawca docenia chęć podnoszenia kwalifikacji przez pracownika i stara się go aktywnie wspierać w tym wyzwaniu. Sama się o tym przekonałam. Na omawianie wszystkich szczegółów, o które Pani pyta przychodzi czas podczas rozmowy HR. Życzę powodzenia w aplikowaniu :).

MMW

Proszę Pani, takie szczegóły są ustalane/negocjowane indywidualnie podczas spotkań rekrutacyjnych i w dużej mierze zależą od zajmowanego stanowiska. Dodatkowe bonusy, których ja doświadczyłam to chociażby teatr, czy też pakiet opieki medycznej w atrakcyjnych cenach (duże zniżki). Były też wyjazdy integracyjne z okazji jubileuszu firmy i spotkania działów. Szkolenia oczywiście z zakresu, którego dotyczy dane stanowisko - chociażby z obsługi klienta czy sprzedaży (w tym obsługi posprzedażowej). Kończąc wątek: zachęcam do złożenia aplikacji i jeśli ta zostanie rozpatrzona pozytywnie - będzie czas na konkretne pytania. Jeszcze jedna istotna kwestia - siedziba firmy, back-office itd znajduje się Gdańsku. W Toruniu (i w innych miastach) działają przedstawiciele handlowi. Powodzenia :)!

Lidia

@MMW a czy w ranach tych benefitów pozapłacowych wchodzi rownież karta multisport, albo np. bilety do kina? To są najcześciej kojarzone elementy pakietu. A o jakich dokładniej szkoleniach mówisz? Możliwość rozwoju to duży atut każdego zatrudnienia.

MMW

Warunki $ są oczywiście ustalane indywidualnie - zależą chociażby od zajmowanego stanowiska, ale z czystym sumieniem mogę napisać że moje są więcej, niż zadowalające :). Są praktykowane premie uznaniowe. Benefitów pozapłacowych także doświadczyłam (m.in. szkolenia). Dla mnie równie ważne, co kwestie finansowe i okołofinansowe jest podejście do pracownika. W L'b jest ono pełne szacunku i empatii. Są też oczywiście wymagania - ale jak najbardziej rozsądne. Do tej pracy chce się wstawać. Polecam i pozdrawiam :)

Lidia

@MMW a opowiesz coś więcej na temat samych warunków zatrudnienia? Czy płaca jest zadowalająca, czy są przewidywane jakieś benefity pozapłacowe? To są najważniejsze czynniki brane pod uwagę przy podejmowaniu decyzji o ścieżce rozwoju.

MMW

Jedna z najlepszych firm, w jakich pracowałam - od zarobków, poprzez ogólną atmosferę - po indywidualne podejście do pracownika. Dużo empatii (i sympatii), docenianie zaangażowania, elastyczne podejście (nastawienie na dialog), do tego umowy o pracę oraz szkolenia. Co najważniejsze, pozytywny przykład płynie z samej góry! Firma dynamicznie się rozwija, systematycznie wprowadzane są nowe produkty. Jak widać, w naszym kraju można z powodzeniem prowadzić biznes i zarazem doceniać ludzi. Jest to dla mnie bardzo motywujące, a zarazem budujące. Duża satysfakcja, że jestem częścią tej spółki.

MMW

Uważam, ze naprawdę warto trzucić okiem na tę firmę, nie wiem skąd masz takie informacje monika, bo ich produkty nadal widzę w wielu sklepach i jestem w ogóle z nich całkiem zadowolona, bo sama używam

Wama

Witam, Czy ktoś coś może jeszcze napisać o firmie, warunkach i atmosferze pracy i o tym jak to jest rzeczywiście z tą premią , bo podstawa niezbyt zachęcająca... Jakie jest nastawienie farmaceutów do kosmatyków L'Biotica i samej firmy

Wama

bozena malinowska

Pracowałam ponad rok. I pracowało się wybitnie. Wszystkie negatywne opinie są wierutna bzdura.

M :-)

Mi lecą już kolejne lata i nie mam zamiaru zmieniać pracy

bozena malinowska

Nie chce zdradzac takich szczegolow. To sa sprawy indywidualnie ustalane.

Zostaw merytoryczną opinię o L'Biotica sp. z o.o. - Toruń

• Jak się pracuje w L'Biotica sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy L'Biotica sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

L'Biotica sp. z o.o.
3.3/5 Na podstawie 19 ocen.
  • Nowatorów 11
    80-298 Toruń