L'Biotica sp. z o.o.

Toruń

Opinie o L'Biotica sp. z o.o.

red 2012-05-24 16:21:24
Super firma Pracowników traktują z dużym szacunkiem
pytek 2012-08-31 15:54:00
a możesz podać więcej informacji, zarobki, plany itd. dziękuję.
anita 2013-02-05 12:56:36
jakie warunki tam sa auta place
świecie 2014-03-04 20:39:32
generalnie ok ale nie doceniaja male place a duze tereny dasz im palec a chca potem cala reke wypluwasz sobie flaki robisz dobra robote a i tak zle nie polecam za 2 netto
aaaa 2014-03-11 21:56:55
JEZELI PRACUJESZ SOLIDNIE TO DOBRZE ZARABIASZ!!!2NETTO CHYBA DWA RAZY!!!PRACA SUPER I SUPER ATMOSFERA
Bożena 2014-03-12 12:40:16
Czytam to i opadają mi ręce. Od miesiąca nie jestem pracownikiem tej firmy. zarabiałam dokladnie 2136 netto. Firma jest solidna tylko wtedy kiedy Ty robisz plany. Na początku postawiono mi zadanie "odgruzowania" terenu po niesolidnej poprzedniczce. Zrobiłam to. Planu nie zamknełam w 3 miesiącach. I zaczęły się problemyi pretensje. Rozliczyłam siez firmą, a poniewaz nie miałam przy sobie ksiązki gwarancyjnej auta to auto i rozliczenie przyjeli,jednak wynagrodzenia za rzetelnie przepracowany luty nieprawnie wstrzymali. Ktośnapisal,że atmosfera super, owszem ale wszystko jest super dopoki ty robisz super to co chcą. Cóż... czeka nas sąd pracy, bo wg KP nie mają prawa wstrzymywać wypłaty pensji stałej. Świadectwa pracy również nie przysłali jak i PIT za rok 2013. Zmarnowałam siły przez 1 rok i miesiąc.
Bożena 2014-03-12 12:46:24
P.S. Jestem samotną matką i kiedy dziecko mi zachorowało opiekę nad nim przejmowali moi rodzice,którzy mogli się zwolnic na kilka dni z pracy. Tu zawsze kręcono nosem. A latem... wszyscy na urlopach,ja z wielkim bólem dostałam 5 dni, a kolejne 5 dni jezdziłam do pracy z dzieckiem. Poświęcałam się i co... Lipa ;)
BBB 2014-03-13 19:05:52
Powiem tak jak pracujesz tak masz...........a w każdej firmie są wymagania i swoje trzeba robić. To jest proste jak budowa cepa.
Bożena 2014-03-14 17:00:13
Tan kto pracowal w L'biotica to wie, kto z osób ponad przedstawicielami używa określenia "budowa cepa"... No cóż,ile głów tyle opinii. Ja swoje posprzątałam po poprzedniczce.
Bożena Malinowska 2014-03-17 12:26:33
Witam,
odcinam się od wszystkich wpisów powyżej podpisanych moim imieniem.

Rzeczywiście pracowałam w L'biotica ponad rok na terenie kujawsko-pomorskim. Rzeczywiście za 2136 netto, aczkolwiek z premia (łatwą do wypracowania) zarabiałam znacznie lepiej. Pracowało mi się bardzo dobrze, dni wolnych nie znosiłam, więc to był mój wybór. Moim również wyborem było tylko 5 dni urlopu latem.

Nie zgadzam się z żadnym z powyższych wpisów.
To dobra firma, zarządzający i przełożeni ludzcy.

Po prostu nam nie było po drodze.
Jednak polecam każdemu pracę w tej firmie, dobrze odbieranej w aptekach i z wysokiej klasy i jakości produktami.

bozena malinowska 2014-05-26 09:06:25
Polecam. Pracowalam ponad rok i nie mam wiekszych zarzutow.
bozena malinowska 2014-05-27 11:47:37
Nie chce zdradzac takich szczegolow. To sa sprawy indywidualnie ustalane.
M :-) 2014-08-05 17:30:11
Mi lecą już kolejne lata i nie mam zamiaru zmieniać pracy
bozena malinowska 2015-01-03 21:45:49
Pracowałam ponad rok. I pracowało się wybitnie. Wszystkie negatywne opinie są wierutna bzdura.
Wama 2015-02-18 23:13:10
Witam,
Czy ktoś coś może jeszcze napisać o firmie, warunkach i atmosferze pracy i o tym jak to jest rzeczywiście z tą premią , bo podstawa niezbyt zachęcająca...
Wama 2015-02-18 23:18:07
Witam,
Jakie jest nastawienie farmaceutów do kosmatyków L'Biotica i samej firmy
Ania 2016-05-13 23:25:54
Uważam, ze naprawdę warto trzucić okiem na tę firmę, nie wiem skąd masz takie informacje monika, bo ich produkty nadal widzę w wielu sklepach i jestem w ogóle z nich całkiem zadowolona, bo sama używam
Zostaw swoją opinię o L'Biotica sp. z o.o. - Toruń
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie L'Biotica sp. z o.o.