Bar Szybkiej Obsługi SAS

Tychy

Opinie o Bar Szybkiej Obsługi SAS

mandaryna 2010-09-07 17:06:36
Ten Sas to juz upadł na psy coraz mniej ludzi tam chodzi bo drogo tam jest i dalej ceny idą tam w góre.Zamówiłam sobie raz malego szaszłyka to zapłaciłam za niego z 16zł bez niczego zdzierają równo ceny lepiej se isc na dół na metro tam mają dobre,duże i tanie jedzenie
yourmandarin 2012-07-23 11:16:41
thesolidworker - 2012-07-21 23:03:35

mandaryna - 2010-09-07 17:06:36

(usunięte przez administratora) no ty chyba nie poważna jesteś !? Ja wypłaciłem TRZY

petardy i dostałem dowóz do mieszkania gratis, bo z SASEM TYCHY

współpracuje ta świeżo założona spółka przedszkolna \"MUNDURY

MIEJSKIE S.A.\" SERDECZNIE POLECAM I POZDRAWIAM

A swoją drogą (usunięte przez administratora) związałabyś te włosy od czasu do czasu,

bo mi się do ust kleją jak pruje na rowerze !
THE SOLID (usunięte przez administratora) roznosisz w pył, ale marzę o tym, że kiedyś będziesz pracował razem
ze mną, a nawet u mnie. POZDRAWIAM YOUR MANDARIN !
ziomektychy 2013-02-17 20:30:27
Stołuje sie w Sasie co 2 dzien od kilku lat jeszcze nigdy sie nie zawiodłem zawsze swieze smaczne jedzenie prosto z ognia szaszłyczek palce lizac polecam !!!
hjiuo 2014-03-17 18:15:59
Niepolecam kupowac hot-dogow w sasie ,parowki sa stare cale pozmarszczane na sam widok chce sie wymiotowac, niewiem jak moga takie ochydstwo stare sprzedawac ludziom
Tyszanin 2015-04-11 22:57:56
Nie polecam stolowac się w SASie, absolutna obłuda jeżeli chodzi o jedzenie. Dziś kupiłem 3 kebaby w każdym po kilkanaście skór z kurczaka. Obrzydliwe! Frytki podpieczone, porażka. Smutne, bo często stolowalo się tam z soboty na niedzielę
michał 2016-05-21 12:05:42
to fantastycznie, że są w Polsce jeszcze takie miejsca. :) Można zjeść dobrze i tanio, bez zbędnego savoir vivru rodem z restauracji
Zostaw swoją opinię o Bar Szybkiej Obsługi SAS - Tychy
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Bar Szybkiej Obsługi SAS