Opinie o Nzoz Mega-Dent Przychodnia Specjalistyczna Jacek Drab w Tarnowskie Góry

Poniżej zobaczysz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Nzoz Mega-Dent Przychodnia Specjalistyczna Jacek Drab. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Nzoz Mega-Dent Przychodnia Specjalistyczna Jacek Drab o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja wyrobów i artykułów medycznych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Nzoz Mega-Dent Przychodnia Specjalistyczna Jacek Drab w Tarnowskie Góry

Czy Nzoz Mega-Dent Przychodnia Specjalistyczna Jacek Drab zapewnia kartę multisportu?

@Wieloletni_pracownik Nowy wpis

Pracuję w Mega-Dent już kilka lat. Te wszystkie komentarze rzekomych „pracowników” są nieprawdziwe. Nigdy w Mega-Dent nie było żadnego portiera, o którym pisze @anna. Nigdy nie było żadnych incydentów podrywania w pracy czy klejenia się rąk. Ludzie, czytajcie komu dajecie opinie przed wstawieniem nieprawdziwych komentarzy. Pracuję w Mega-Dent już kilka lat i nie mogę narzekać, szef dba o pracowników, wypłaty na czas , bez opóźnień. Te wszystkie negatywne komentarze „pracowników” pisze konkurencja albo byli pracownicy, którym nie chciało się pracować.

Tola Nowy wpis

Chce aplikować na stanowisko technika stomatologicznego lub recepcjonistki, ale po tym co tu piszecie, to już mam tak mieszane uczucia :( Napiszcie proszę, czy coś zmieniło się w firmie? Jak warunki? W sumie nie pojawiają się tu już opinie od pracowników, jedynie od klientów, to może jakoś się wszystko unormowało i warto podpytać tu o pracę?

Emilia Nowy wpis

Chciałabym spróbować swoich sił w pracy w Mega-Dent na stanowisku recepcjonistki. Powiedzcie z doświadczenia, jakie cechy będą przydatne na tym stanowisku? Jakie umiejętności?

Jak długo czeka się na odpowiedź od firmy Nzoz Mega-Dent Przychodnia Specjalistyczna Jacek Drab po przesłaniu CV? Podziel się opinią z rozmowy o pracę na stanowisku ASYSTENTKA/HIGIENISTKA STOMATOLOGICZNA. Jaki był jej rezultat?
logo firmy Fizjoterapeuta- Praca w szpitalu
logo firmy Dietetyk
Radziejowice-Parcel
Rsp-Gastro Sp. z o.o.
Obserwator 2

Polecam, świetny stomatolog, bardzo dokładny i słowny. Zawsze pomocny. Jako pracodawca konkretny, odpowiedzialny i ugodowy. Dba o swoich pracowników, o ich bezpieczeństwo w miejscu pracy i przyjazną atmosferę. Polecam jako stomatologa ale również jako pracodawcę ????

Atmosfera w miejscu pracy odgrywa ważną rolę. Jak wygląda ten aspekt w Nzoz Mega-Dent Przychodnia Specjalistyczna Jacek Drab?

Sonia

Dla mnie Pan Jacek Drab cudotworca. Polecam. Leczenie 5+, ortodoncja 5+ . Wszytko na 5+

basia123

Polecam serdecznie dr Drab! Niesamowity lekarz z ogromnym doświadczeniem. Chodzimy do doktora całą rodziną, dzieci są pod opieka dr od małego i dzieki temu nie boja się wizyt u stomatologa. Jestesmy bardzo zadowoleni z uslug, polecam!!!

Możecie opisać teraźniejszą sytuację JACEK DRAB-NZOZ PRZYCHODNIA SPECJALISTYCZNA "MEGA- DENT"? Przyda się to wielu osobom zainteresowanym pracą tam.

Moje dziecko miało u doktora Drab zakładany stały aparat. I muszę przyznać, że pan Jacek jest pierwszym lekarzem do którego moja córka chętnie chodzi, a przede wszystkim się nie boi. Podziwiam takie podejście do dzieci, bo niestety o to u wielu lekarzy trudno. Co do samego leczenia również nie mam nic do zarzucenia. Chodzimy regularnie na wizyty i widać znaczna poprawę, leczenie przebiega w normie. Jest takze szeroki zakres kolorowych gumek do wybrania, co myślę także jest z korzyścią dla dzieci. Polecam gabinet i Pana doktora :)

meduza

A ja chciałam bardzo polecić te placówkę. Ja rownież zakładałam aparat w tym gabinecie i bardzo polecam. Zęby miałam kazdy w inna stronę, a przemiły Pan doktor pomógł mi wyjsć z moich kompleksów. Z leczenia jestem bardzo zadowolona. Jestem juz po ściągnięciu aparatu i nie mam żadnych niepowodzeń. Zęby sa czyste, bez próchnicy, wyprostowane. Nie mam nic do zarzucenia. Jeśli jest potrzeba częstych wizyt- tak jak to było w moim wypadku z tak duża wada- to doktor nie doliczał mi za każda wizytę. Lekarz godny polecenia, zżyty z pacjentami, empatyczny. POLECAM!

Zostaw merytoryczną opinię o Nzoz Mega-Dent Przychodnia Specjalistyczna Jacek Drab - Tarnowskie Góry

• Jak się pracuje w Nzoz Mega-Dent Przychodnia Specjalistyczna Jacek Drab?

Zobacz opinie na temat firmy Nzoz Mega-Dent Przychodnia Specjalistyczna Jacek Drab tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Nzoz Mega-Dent Przychodnia Specjalistyczna Jacek Drab?

Nzoz Mega-Dent Przychodnia Specjalistyczna Jacek Drab
3.1/5 Na podstawie 44 ocen.
  • Żwirki I Wigury 1 lok. 1
    42-600 Tarnowskie Góry