JACEK DRAB-NZOZ PRZYCHODNIA SPECJALISTYCZNA "MEGA- DENT"

Tarnowskie Góry

Opinie o JACEK DRAB-NZOZ PRZYCHODNIA SPECJALISTYCZNA "MEGA- DENT"

XYZ 2016-10-14 17:49:34
Bardzo chętnie wyrażę tutaj swoją NEGATYWNA opinie na temat Pana napewno nie doktora Draba...
Zakładałam aparat ortodontyczny ,niby wszystko super,bo tanio itd.. Taki miły pan ,wszysko było super do czasu ,do czasu zdjęcia aparatu. Po zdjęciu zaoferował mi wybielanie i to za darmo ,suuper było,szkoda ,ze nie wiedzialam ,dlaczego jest tak miło. .
Po zdjęciu aparatu musiałam usunąć 8 ,wiadomo ,bo jak wyjdą to cały efekt pójdzie na marne.. Usunęłam pierwsza, po jej usunięciu pojawiła się u mnie dysfunkcja układu żucia.. Byłam pewna ,że go sprawka lekarzy usuwających 8,pokazalam to Pani doktor przy usuwaniu szwów,powiedziała ,ze to są powikłania po złym leczeniu ortodontycznym. Jakoś trudno mi to bylo wierzyć,wybralam się za tem do Pana Draba, co On na to .. Powiedział,ze szczeka jest zwichnieta ,ze to wina chirurgów ,którzy usunęli 8. No i tak jeden na drugiego .. Postanowiłam pójść do innych lekarzy. Oby dwu lekarzy powiedziało,ze to wina złego leczenia ortodontycznego,ze moje zęby są proste na pierwszy rzut oka,ze tak naprawdę zeby potrzebuja jescze jednego aparatu.. W momencie ,gdy powiedzialam,ze Drab stwierdził ,że szczeka jest zwichnieta zostałam wysmiana i powiedziano mi ,ze Drab musiał by się trochę do uczyć ,bo nie wie jak wygląda zwichnieta szczeka... Teraz jestem na leczeniu protetycznym ,żeby przywrócić moja szczękę do ładu... UWAŻAJCIE na te mile słówka ,gratisy itd,bo ten Pan nie ma pojęcia o leczeniu ortodontycznym!!!!
Zostaw swoją opinię o JACEK DRAB-NZOZ PRZYCHODNIA SPECJALISTYCZNA "MEGA- DENT" - Tarnowskie Góry
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie JACEK DRAB-NZOZ PRZYCHODNIA SPECJALISTYCZNA "MEGA- DENT"