WSD OFFICE Sylwia Toporkiewicz

Świdnica

Opinie o WSD OFFICE Sylwia Toporkiewicz

Właściciel 2014-09-04 21:20:49
Firma nie płaci podwykonawcom. Korzysta z usług i świadomie odwleka podpisanie umowy, by w efekcie skorzystać z usługi i nie zapłacić. Nie polecam nikomu do współpracy.
wykorzystany 2014-09-21 19:58:40
firma nie płaci pracownikom, niechętnie daje umowy, nadgodziny rozlicza na lewo (jeśli w ogóle rozlicza), wykorzystuje pracowników, podwykonawców i inne firmy współpracujące. firma ślizga się na granicy prawa. nie polecam współpracy.
Monika 2014-10-28 17:23:55
Z firmą WSD Office związana jestem od wielu lat, jak też kilku innych pracowników. Postanowiłam napisać, bo przypadkowo trafiłam na powyższe negatywne wpisy. Firma działa od wielu lat i zawsze pensje były na czas, a złośliwych byłych pracowników, jak widać nie brakuje. Właściciele to wymagający ludzie, ale uczciwi i rzetelni, od których wiele można się nauczyć.
andzia89 2016-04-26 22:14:42
uwaga informacja news dla tych którzy są mniej kumaci i sposzczegawczy - firma zmieniła nazwe, teraz działa pod szyldem RED BARON HOTEL & RESTAURACJA. adres się nie zmienił i nadal jest to ul. Westerplatte 68, 58-100 Świdnica gdyby ktoś chciał się wybrać
Zostaw swoją opinię o WSD OFFICE Sylwia Toporkiewicz - Świdnica
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie WSD OFFICE Sylwia Toporkiewicz