JOLBRO Przedsiębiorstwo Handlowo - Usługowe Igor Bronne

Dąbrowa Górnicza

Opinie o JOLBRO Przedsiębiorstwo Handlowo - Usługowe Igor Bronne

rozmowa 2015-07-22 23:07
Pan szanowny wielki prezes, niestety nie można powiedzieć nic o nim dobrego, traktuje ludzi jak śmieci.. krzyczy, obraża, nie szanuje a słoma z butów mu wystaje, szkoda czasu nawet na rozmowę w sprawie pracy nie polecam !
j23 2016-08-05 21:08
Firma PORAŻKA nie szanuje pracowników płaci grosze a wymaga cudów. Pomieszczenie socjalne poziom ZEROWY smród zimna woda w krainie i potrąca pracownikom za to 20zł.
Shady85 2017-03-10 00:57
Pracowałem tam od grudnia 2016 r. I tak, dyrektor jest taki, że takiego cza ze swiecą szukać!!! Gość normalny , nie wywyższa się, jak ma [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] to zjebie jak się zapytasz o jakąś wątpliwość to zaraz szuka sam i daje info jak i co powinno być. Nie wiem co było wcześniej ale to się zmieniło. Brakło mi sprzętu lub się zużył to po zgłoszeniu był dowieziony nowy( widać prosto ze sklepu). Jest jednak jedna czarna owca. Niby kierownik, gość cichy niby, ale w rzeczywistości to HAM I BUC z którym mimo chęci rozmowy nie dało się normalnie porozmawiać. Gość bez dowodów lubi też zwalniać i oskarżyć kogoś, o coś czego nie zrobił. Na tego radze uważać. Może prezes coś z tym zrobi i wyrzuci tego buca z firmy, mimo że to niby jego jakiś znajomy ale szkodliwy dla firmy.
kaśka 2017-03-15 11:50
rozmowa o pracę na bardzo niskim poziomie.
Gość22 2017-03-19 11:27
A o co konkretnie pytają na rozmowie o pracę?
olek 2017-03-27 16:24
O co pytają????Więc tak:mąż,żona,dzieci itp dziwne pytania.Wnikanie do przesady o życie prywatne.
Być może Pan właściciel szuka sobie żony he he
Zostaw swoją opinię o JOLBRO Przedsiębiorstwo Handlowo - Usługowe Igor Bronne - Dąbrowa Górnicza
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie JOLBRO Przedsiębiorstwo Handlowo - Usługowe Igor Bronne