USŁUGI REMONTOWO-BUDOWLANE STYL-BUD WANDA BIELAWSKA

Opinie o USŁUGI REMONTOWO-BUDOWLANE STYL-BUD WANDA BIELAWSKA

Prezes 2014-04-12 09:35
dziady dziady dziady
Anna 2014-04-16 07:59
Myślę że urząd skarbowy powinien dokładnie przyjrzeć się tej ,firmie'państwa Bielawskich którzy nie mają zarejestrowanego żadnego pracownika.
Wojtek 2014-04-23 13:00
Ja się tylko dziwie dlaczego ta firma jeszcze nie została zamknięta(usunięte przez administratora). Oczywiście winią potem pracowników za kiepską jakość i nie dokładność.
Wojtek 2014-04-23 13:01
Ja się tylko dziwie dlaczego ta firma jeszcze nie została zamknięta,przecież oni oszukują wszystkich począwszy od pracowników, nie mówiąc już o zleceniodawcach którym wciskają kiepskiej jakości materiały a wykonywane przez nich zlecenia pozostawiają wiele do życzenia. Oczywiście winią potem pracowników za kiepską jakość i nie dokładność.
Bogusia 2014-04-25 09:36
Witam wszystkich i odradzam jakąkolwiek współpracę z Państwem (usunięte przez administratora)są nierzetelni i jestem bardzo zawiedziona.
Michał 2014-05-04 08:48
szkoda gadać
niedostateczny 2016-09-01 06:30
nie polecam nikomu kto chce postawic sobie dom partacze mowie to ze swojego doswiadczenia
ignaców 2016-09-05 11:49
W ostatnich dniach firma styl-bud zakończyła u mnie dobudówkę domu jednorodzinnego, jestem bardzo zadowolona. prace przebiegły szybko, praca została wykonana bardzo dobra. Z rozliczeniem nie było żadnego problemu. Pomimo złych opini na tej stronie, uważam że oceny są błędne. - Dziękuję i Pozdrawiam
Zostaw swoją opinię o USŁUGI REMONTOWO-BUDOWLANE STYL-BUD WANDA BIELAWSKA - Puławy
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie USŁUGI REMONTOWO-BUDOWLANE STYL-BUD WANDA BIELAWSKA