DOOR CONCEPT Arkadiusz Sterna

Kośmidry

Opinie o DOOR CONCEPT Arkadiusz Sterna

Poznanianka 2015-02-02 15:15:59
Witam. Szczerze odradzam zakup drzwi z tej firmy. Drzwi bardzo kiepskiej jakości. W porównaniu z jakąkolwiek firmą na polskim rynku DRE,PORTA, wypadają fatalnie. Mnóstwo niedociągnięć obróbki fabrycznej, która kuje w oczy po montażu. Cena montażu standardowa, ale panowie montażyści pozastawiają po sobie ślady typu klej na ościeżnicy. Współpraca z przedstawicielem firmy panem Markiem bardzo ciężka. Człowiek bardzo niesłowny, zwodzący klientów. Dużo mówi, ale nie można mu zaufać. Już sama strona internetowa jest bardzo skąpa. Brak galerii drzwi zamontowanych u klientów daje do myślenia. Każdy kto się zastanawia a ma wątpliwości co do zakupu drzwi z tej firmy mówię zdecydowanie: nie polecam!!! Żeby nie byś gołosłownym każdemu kto chciałby potwierdzenia prześlę zdjęcia drzwi tej firmy. Kontakt: athuck@wp.pl
niezadowolony klient 2015-04-06 19:22:16
Tez zostalem oszukany przez tego pana. Absolutnie odradzam zakupu drzwi. Drzwi dzialaja ale, nie domykaja sie. Wlasciciel firmy zwodzi mnie juz od pol roku. Zastanawiam sie jak to mozliewe ze tacy ludzie jeszcze funkcjonuja.
Mateusz z Katowic 2015-07-10 09:26:39
Potwierdzam powyższe... ta firma to oszuści. Wydawało mi się że za taką cenę to drzwi będą na lata a po roku użytkowania zastanawiam się nad ich wymianą - wszystko się rozkleja, drzwi wyglądają fatalnie. Fatalny serwis, fatalna obsługa, kontaktu właściwie nie ma. ZDECYDOWANIE NIE POLECAM!
poszkodowany 2015-09-05 22:30:23
Ja też potwierdzam, że właściciel to oszust, a drzwi są fatalnej jakości. Moja sprawa skończyła się wygraną w sądzie, ale jak się domyślacie odzyskanie pieniędzy to bardzo trudna sprawa. Omijajcie Arkadiusza Sterna z daleka- uwaga co chwilę zmienia nazwę firmy. Wcześniej np. Drewnopol.
kati 2016-03-29 14:09:58
Właśnie zamierzałam zamówić u nich drzwi i Bogu dzięki znalazłam tę stronę. Bardzo dziękuję za powyższe opinie. Ustrzegło mnie to przed podjęciem decyzji, której bym żałowała.
m 2016-07-25 14:55:15
dopisuje się do przedmówców - ten człowiek to oszust, a produkt rozpada się po kilku miesiącach. U mnie wszystkie kupione drzwi w 2014 roku są do wymiany / wyrzucenia.
Jeżeli ktoś nadal ma wątpliwości to niech pojedzie do jego zakładu w Kośmidrach. Zakład dawno upadł, nie ma pracowników , została resztka sprzętu i hulający wiatr.
Marel 2016-09-06 17:58:41
Ja również podzielam Państwa opinię ponad rok temu te człowiek "pan Marek" zamówił u mnie części zamienne do produkcji drzwi i do dziś nie zapłacił faktury, ma komornika na głowie ale nie ma co mu zająć to prawdziwy oszust ma wiele windykacji odradzam zakupu jakichkolwiek drzwi od tego oszusta!
Zostaw swoją opinię o DOOR CONCEPT Arkadiusz Sterna - Kośmidry
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie DOOR CONCEPT Arkadiusz Sterna