Chwaszczyno

Opinie o PRZEDSIĘBIORSTWO ZAGRANICZNE ODZIEŻOWE "HIDOTEX" SPÓŁKA Z OGRANICZINĄ ODPOWIEDZ.

admin 2016-07-23 16:50:50
Stań się bohaterem rynku pracy. Napisz jak wygląda praca w firmie PRZEDSIĘBIORSTWO ZAGRANICZNE ODZIEŻOWE "HIDOTEX" SPÓŁKA Z OGRANICZINĄ ODPOWIEDZ..
AH 2016-09-26 17:13:48
Firma na runku chyba od 30 lat jak nie dłużej, oryginalnie należała do Turka i z biegiem lat została sprzedana kilkakrotnie. Od początku istnienia firma za pracę pon - pt 8h/dzień płaci najniższą krajową i ani grosza więcej, bazuje na pracownikach z nisz społecznych gdzie jest duże bezrobocie dlatego niektórzy pracownicy są tam zatrudnieni od kilku do nawet kilkunastu lat.
Zostaw swoją opinię o PRZEDSIĘBIORSTWO ZAGRANICZNE ODZIEŻOWE "HIDOTEX" SPÓŁKA Z OGRANICZINĄ ODPOWIEDZ. - Chwaszczyno
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie PRZEDSIĘBIORSTWO ZAGRANICZNE ODZIEŻOWE "HIDOTEX" SPÓŁKA Z OGRANICZINĄ ODPOWIEDZ.