Opinie o P.P.U.H. Tabud Sp.C.Popiołek Alicja Zając Tadeusz w Buczkowice

Poniżej znajdziesz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie P.P.U.H. Tabud Sp.C.Popiołek Alicja Zając Tadeusz. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w P.P.U.H. Tabud Sp.C.Popiołek Alicja Zając Tadeusz o rekrutacji.

Branże: Budowa mieszkań i domów/budynków

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o P.P.U.H. Tabud Sp.C.Popiołek Alicja Zając Tadeusz w Buczkowice

Edward

Firma Talbud zajmuje się budową obiektów sportowych i hydrotechnicznych. Czy pracodawca poszukuje robotników budowlanych lub monterów instalacji wodno-kanalizacyjnych? Proszę o komentarze od osób zatrudnionych w firmie o grafiku pracy, wynagrodzeniu i dodatkach do niego. Jeśli macie jakieś informacje dotyczące tego pracodawcy, dodajcie swoje opinie na forum.

Gruby Bast3r Nowy wpis
@Edward

Osoby działające/pracujące w tej branży orientują się czym zajmuje się ta firma, zbędna jest twoja wypowiedz czym zajmuje się ta firma(to można przeczytać na ich stronie czym się zajmują).Czy ty jesteś człowieku niedorozwinięty lub upośledzony? bo ja odnoszę wrażenie że TAK:D, nie licz na komentarze obecnych pracowników.Poczytaj poniższe posty w tym temacie a dopiero formułuj swoje pytanie.Osoby szukające pracy i potrafiące się poruszać w internecie potrafią znaleźć ogłoszenie dotyczące pracy w jakiejkolwiek firmie i nie potrzebują żeby wyłożyć im na tacy ogłoszenie dotyczące pracy w tej firmie jak i zarówno w innej.Chyba że to są osoby z młodego pokolenia, oni muszą mieć to podane na przysłowiowej tacy!!! LUDZIE zacznijcie używać mózgu i szarych komórek o ile jeszcze je macie, bo jak się czyta wasze opinie to normalnie nasuwa się pytanie czy jesteście normalni.Edward jeżeli narkotyki ci nie służą odstaw je koniecznie nie pisz postów bo wychodzisz na i....ę

Ash Nowy wpis
@Gruby Bast3r

Jesteś ograniczony umysłowo ? Wiesz do czego służy ten portal niedorozwoju ?

Marek Nowy wpis

Czy w umowie są może jakieś kruczki ?

Zbynio Nowy wpis

Tak cicho zrobiło się na forum? czy macie jakiś powód? Wcześniej trochę narzekaliście a jak jest teraz?

Wiki

Tragedia.

logo firmy Specjalista ds. Wentylacji Mechanicznej (Rekuperacja)
Racibórz
Oem Energy Sp. z o.o.
logo firmy Asystent Projektanta Konstrukcji
Siemianowice Śląskie
MERAENG SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA
logo firmy Technik obiektu - Konserwator budynków
Instalator-Service Sp. z o.o.
Jasiek

Może wiecie coś o aktualnej ofercie pracy? Jakieś wskazówki o zarobkach czy dodatkach do pensji?

Buncol

Balaganiarze , jak robią robotę to zostawiają po sobie gnój . Dodatkowo jak najbardziej prawdziwe o Polakach robotnicy pijani , bo jak mówieni w taki upał piwko jedno a nawet trzy się należy ....ręce opadają . Opinia z ulicy kryjicznej w Bielsku Białej

Czy firma potrzebuje aktualnie pracowników?

Sebastian Gruby

witam miałem okazję lecz nie przyjemność haha pracować w tej firmie.Umowę podpisałem w marcu 3 lub 5 marca dokładnie nie pamiętam, a wygasła 31 maja 2018 roku, był to okres próbny i myślę że kolejną umowę bym otrzymał lecz nie byłem zainteresowany współpracą z tą firmą a dlaczego dowiecie się w dalszej części mojego posta.W firmie pracują w większości starsi Panowie mam na myśli panów w przedziale wiekowym 50-60, są też młodsi mam na myśli takich po 30 i 40.Marudzą narzekają na właściciela firmy jak i na jego syna który jest tam kierownikiem.Atmosfera która tam panuje jest zdecydowanie nie dla mnie.Wolę pracę w młodszym gronie a nie starych "dziadków" haha, eh 3miesiące zupełnie mi wystarczyły aby przekonać się co do pracy w tej firmie.Zarobki też bez szału na stanowisku pomocnika budowlanego, bywały dni w których nie czułem zmęczenia,praca była luźniejsza a bywały takie w których występowało zmęczenie(ból pleców).Po przepracowanym pełnym miesiącu jak dostałem wypłatę i zobaczyłem ile jej jest zwątpiłem.Żeby Polak zarabiał takie same pieniądze co Ukrainiec na tym samy stanowisku to jest to dla mnie śmieszne i niepoważne.W firmie właśnie pracują także Ukraińcy, co do nich to też dobrego słowa nie mogę powiedzieć.Niepracowici, jednym słowem ściemniają ośmielę się powiedzieć że walą w ch..a a kasę mają taką samą a kto wie może i nawet lepszą(Ukrainiec prawdy co do wypłaty Ci nie powie).Organizacja pracy w tej firmie nie istnieje mam na myśli to iż nie wygląda to fachowo i rzetelnie. Właściciel sprawia problemy jeżeli będziecie odchodzić z firmy, wiem to od pracownika który pracuje w warsztacie(baza firmy).Daje odchodzącemu pracownikowi do innej firmy zwolnienie dyscyplinarne lub porzucenie pracy haha, mi także sprawia problem z wypłatą reszty wynagrodzenia i jeszcze ten emial który dostałem od tej firmy brzmi jak groźba a te w naszym kraju są karalne.Nie przejmuję się tym wcale, jedyne co to chciał bym zobaczyć minę pana Tadeusza jak odwiedzi go Inspekcja Pracy.Właśnie jestem w trakcie przygotowania donosu/pisma do Inspekcji Pracy w sprawie wstrzymania mojego wynagrodzenia. Jeżeli chcecie znać opinię to: Ja nie polecam Wam tej firmy, nie fajna atmosfera, ciągłe zdenerwowanie, nerwy, no i te plotkowanie starych "dziadków" uwierzcie mi lub nie byłem świadkiem takiego plotkowania i obgadywania jednego z pracowników i jeszcze dołączył się do tego kierownik Aleksander Zając, mi pewnie też nie raz "obrobili (usunięte przez administratora) haha mam to w 4lieterach, marne wynagrodzenie (2200 na rękę) na dzisiejsze czasy i ceny jakie mamy to mało!!!, jak i brak socjalu który w innych firmach jest na porządku dziennym, tu nie dba się o pracownika a o swoją kieszeń. Nie polecam i nie zachęcam Was do pracy w tej firmie bo będziecie żałować jak Ja:(.

tutik ditutti capi
@Sebastian Gruby

Zgadzam się w 100%

admin

Cześć wszystkim! Macie jakieś informacje odnośnie firmy P.P.U.H. "TABUD" S.C.POPIOŁEK ALICJA ZAJĄC TADEUSZ, które byłyby istotne dla osób szukających nowej pracy? Podzielcie się swoją opinią!

Zostaw merytoryczną opinię o P.P.U.H. Tabud Sp.C.Popiołek Alicja Zając Tadeusz - Buczkowice

• Jak wygląda rekrutacja do firmy P.P.U.H. Tabud Sp.C.Popiołek Alicja Zając Tadeusz?

Kandydaci do pracy w P.P.U.H. Tabud Sp.C.Popiołek Alicja Zając Tadeusz napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

P.P.U.H. Tabud Sp.C.Popiołek Alicja Zając Tadeusz
1.3/5 Na podstawie 3 ocen.
  • Lipowska 1049
    43-374 Buczkowice