INTERCARS

Opinie o INTERCARS

Czy INTERCARS zatrudnia studentów?

jawor

tak, mozesz się zatrudnić nawet jak masz status studenta

pelnoletni Nowy wpis

a wiecie cos na temat praktyk tutaj? myslicie ze przyjmują ?

Kolorowy Nowy wpis
@pelnoletni

Zadzwońcie sobie po prostu do firmy i dopytajcie o takie rzeczy, szybciej i więcej się dowiecie

jak Nowy wpis
@Kolorowy

a gdzie można znaleźć numer do nich

kostek

dają uopy, czy inne formy zatrudnienia?

NokNok
@kostek

Tak na spokojnie możesz tutaj dostać umowę o prace

skur
@NokNok

a oferują inne umowy? da się dostać zlecenie ?

Striv
@skur

W ofertach pracy na pracuj znajdziesz moze cos dla siebie. Tam tez na pewno w tresci jest cos o umowach.

może jest studentem? wtedy się to bardziej opłaca

park

to co maja brutto tak naprawde maja juz na reke, pewnie dlatego

Vivaldi Nowy wpis
@park

Ale nie mają dosłownie nic poza tym...nawet to brutto jako netto nie brzmi w tym kontekście zbyt zachęcająco

Czy urlop w INTERCARS jest płatny 100%?

slon

jak w ogóle tutaj jest z urlopami, trzeba je jakoś dużo wcześniej zgłaszać?

UOP
@slon

Jak pracujesz na umowie o pracę tak jak tutaj to wiadomo że trzeba wcześniej urlopy zgłaszać. Wszystko się odbywa zgodnie z kodeksem, żadnych niespodzianek.

Mikolaj

Nie polecam firmy jest tam grupa wzajemnej adoracji jak nie pasujesz starym pracownikom to cała grupa jeździ po tobie aż się zwolnisz np .nowa pani płaczę a oni sie smieja ze ja ,,dojechali,,i hasło poryczała się już nie przyjdzie brygadzistą się śmieje nie wiem czy kierownik wie o tych sytuacjach czy udaje że niewie w innych firmach takie zachowanie pracownika wobec innego pracownika jest nie dopuszczalne

W jaki sposób weryfikowane są umiejętności kandydata na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie INTERCARS? Czy pracodawca zawsze powiadamia o wyniku rekrutacji?
Lidia

Wiecie, czy Intercars szuka nowych ludzi? Będę wdzięczna za informacje o tym, jak wygląda rozmowa o pracę, czego można się spodziewać. Dzięki.

magazynier hld
@Lidia

Praca ciężka,atmosfera ok ale tylko między pracownikami, brygadzistom (usunięte przez administratora) przyrosły do foteli przy biurku .benefitów brak.

Krw

Dziękuję sama sobie że już tam nie pracuje. Coraz więcej wymagają od ludzi a nic za solidną pracę nie dają. Jedyny plus to ludzie o reszcie lepiej nie mowic. Pieniedzy dla pracownikow brak, a dyrekcja przyjeżdża coraz to nowszymi autami i nawet nie potrafi podać ręki pracownikowi. Ilość pracy duża godziny dodatkowe też się robi A w całości wyjdzie lekko ponad 2 k miesięcznie. To jest porażka, zero benefitow nawet głupiej paczki na święta. (usunięte przez administratora) w XXI wieku nadal istnieje i jest to ic. Tłumy dyrektorów, kierowników od wszystkiego a kiedy pracownik coś potrzebuje nie uzyska żadnej pomocy. Obowiązują układy i układziki.

Sławo78

Nie polecam. Pseudo firma. Uważają się za mocnego sredniaka a zarobki są słabe jak kierownictwo. Lider potrafi tylko odpalić google i przeglądać durne strony a wymaga ujwie czego. Bonzo za 5gr. Uśmiechają się do Ciebie klepią Cię po plecach a za nimi Cię obgadują. Wszyscy tam udają wazniakòw bo pracują tu dłużej od Ciebie i myślą, że są nietykalni a kierownictwo słucha tych gburów bo nie mają własnego zdania. Dookoła jest dużo firm więc jak już szukacie pracy w pobliżu to nie idźcie do Inter carsu. Odradzam. Na pewno znajdziecie coś lepszego.

Norbert

Czy tak dobrze się tu pracuje, że od dawna nikt nie pisał?

@Norbert

Nie pracuje się tam dobrze, wręcz przeciwnie, odradzam z całego serca pracę w tej firmie. Umawiają się na jedno a potem mówią, że nie pamiętają, nakładają za byle co duże kary, oskarżają o brak rozliczenia pieniędzy klientów i grożą nasłaniem policją. Ogromny bałagan, pracownika ma się tam za nic.

sieć największych hurtowni motoryzacyjnych w Polsce

Xopa

Tak @rtyh taka oferta jest u nich, tyle, że może być już nieaktualna, skoro jest z listopada. Najnowsza oferta u nich jest na specjalistę ds. personalno-administracyjnych, no i tutaj już trzeba mieć doświadczenie na takim stanowisku.

udek

ile na poczatek moze zarobic tam magazynier ? sa jakies podwyzki po 3 miesiacach ? czy podstawa zostaje cały czas ta sama ? jak z tymi premiami ? ile min i maxymalnie mozna dostac do reki ? jakaies punkty sie podobno zbiera,a moze ktos to rozwinać

jolek

To może ktoś jeszcze napisac coś o tych zarobkach, bo ja się w pełni zgodze z kolegą o nicku gregory, bowiem faktycznie punkt widzenia zalezy od miejsca siedzenia, to i jeden 3 tysiące na rękę nazwie groszami, a drugi groszami nazywa minimalna krajową. Może bylibyście w stanie przedstawić jakieś widełki?

laaaa

Firma INTERCARS opublikowała nowe nabory do pracy, zobaczcie jakie stanowisko teraz proponują i proszę skomentujecie, bo się zastanawiam czy warto spróbować. W związku z dynamicznym rozwojem firmy poszukujemy wysokiej klasy pracowników którzy chcieliby wspó... http://www.gowork.pl/praca_podglad,5714223?keywords=&region=

sobie ktos

ja pracowalem w filli Zgierz. Jesli chodzi o pracowników to sprzedawcy sa naprawde w porządku zwłaszcza [usunięte przez moderatora]:) 2 magazynierow naprawde zaufani ludzie mozna pogadac o wszystkim i o niczym , kierowcy jajcarze jak ich malo:) zarobki magazyniera? 1800brutto co daje 1320zl na rekę, Kiedys placili za nagdodziny i pracowalismy po 9-10 godzin ale panu Dyrektorowi sie to nie spodobalo i kazal wychodzic po 8 h do domu, soboty pracujące 2 w miesiacu srednio sie robilo, placone za soboty bylo dodatkowo. Ja wychodzilem ok 1500-1700zl , praca w Zgierzu akurat od 4:30 do 12:30 albo od 10 do 18. Jesli Chodzi o kierownika, to wporzadku mial swoje minusy typu, jak wszedl na zaplecze do nas i zobaczyl ze np 1 magazynier cos robi a 2 czeka az zejdzie z kompa to bardzo go to bolalo i wymyslal jakas nowa robote albo kazal isc do domu, ogolnie jesli wam cos nie pasuje w firmie nie mowcie mu o tym bo zaraz wypowiedzonko na stol przyszykuje:) zastepca kierownika wporzadku ale podobno on musi taki byc :) jesli chodzi o sama robote w intercarsie to nie zarobicie tam kokosow a o podwyzce mozecie pomarzyc, praca monotonna. Chyba ze jestescie znajomymi jakiegos kierownika albo rodzina, jak nowy magazynier i macie na dzien dobry 2tys na reke....na takich trzeba uwazac.

sprzedawca

[usunięte przez moderatora] Zarobki przecietne,wypłacane na czas.

Toudi

Witam Po pierwsze nie jest to InterCars. InterCars istnieje jako szyld a pracujemy w jakimś Liberty lub Perfect Logistic . Praca dość ciekawa , płaca do luftu , jeden wielki wyzysk ! Przepracowałem tam kilka ładnych miesięcy przed tym musiałem zarejestrować się w UP i to na Kilińskiego bo potencjalny pracodawca miał dostać dotację z tamtego UP . By to zrobić musiałem zameldować się tymczasowo u kogoś kto podlegał pod dany UP.Po tych wszystkich ceregielach wreszcie dostałem pracę w magazynie no i zaczęło się. Pierwsze dni były straszne , okazało się że firma otwarta jest od poniedziałku do soboty ale za soboty firma nie płaci do tego praca przez 9 godzin dziennie ale firma płaci tylko za 8h. To po pewnym czasie się zmieniło za sprawą pracowników którzy po prostu buntowali się. Ale do dnia dzisiejszaego szef [usunięte przez moderatora] lubi bawić się wariografem więc nie znasz dnia i godziny... Ostatnimi czasy przyjął do pracy rodzinę która piastuje wysokie stanowiska w firmie i nic nie robi jak tylko siedzi i gra w necie. Jeśli chodzi o kierowców to to jedna wielka lipa, za wszystko odpowiedzialmny jest kierowca za braki w dostawie za źle dpbrany towar przez sprzedawcę no i za pogodę bo popadało i korki w mieście straszne . Jednym zdaniem , firma prowadzona przez młodych nieokrzesanych ludzi począwczy od Prezesa (lat 35) po dyrektorów [usunięte przez moderatora] . Pozdrawiam panciów wasz Toudi .

Zostaw merytoryczną opinię o INTERCARS - Łódź

• Jak się pracuje w INTERCARS?

Zobacz opinie na temat firmy INTERCARS tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

INTERCARS