INTERCARS

Łódź

Opinie o INTERCARS

anonim 2009-06-03 15:40:11
sieć największych hurtowni motoryzacyjnych w Polsce
Toudi 2010-01-27 16:49:06
Witam
Po pierwsze nie jest to InterCars. InterCars istnieje jako szyld a pracujemy w jakimś Liberty lub Perfect Logistic . Praca dość ciekawa , płaca do luftu , jeden wielki wyzysk ! Przepracowałem tam kilka ładnych miesięcy przed tym musiałem zarejestrować się w UP i to na Kilińskiego bo potencjalny pracodawca miał dostać dotację z tamtego UP . By to zrobić musiałem zameldować się tymczasowo u kogoś kto podlegał pod dany UP.Po tych wszystkich ceregielach wreszcie dostałem pracę w magazynie no i zaczęło się. Pierwsze dni były straszne , okazało się że firma otwarta jest od poniedziałku do soboty ale za soboty firma nie płaci do tego praca przez 9 godzin dziennie ale firma płaci tylko za 8h. To po pewnym czasie się zmieniło za sprawą pracowników którzy po prostu buntowali się. Ale do dnia dzisiejszaego szef [usunięte przez moderatora] lubi bawić się wariografem więc nie znasz dnia i godziny... Ostatnimi czasy przyjął do pracy rodzinę która piastuje wysokie stanowiska w firmie i nic nie robi jak tylko siedzi i gra w necie. Jeśli chodzi o kierowców to to jedna wielka lipa, za wszystko odpowiedzialmny jest kierowca za braki w dostawie za źle dpbrany towar przez sprzedawcę no i za pogodę bo popadało i korki w mieście straszne . Jednym zdaniem , firma prowadzona przez młodych nieokrzesanych ludzi począwczy od Prezesa (lat 35) po dyrektorów [usunięte przez moderatora] . Pozdrawiam panciów wasz Toudi .
vert 2011-07-24 15:01:31
Ludzie, nie pracujcie tam! To najgorsza firma jaka istnieje - marnie płacą i [usunięte przez moderatora] jak szalony.
sprzedawca 2012-06-11 18:57:11
[usunięte przez moderatora] Zarobki przecietne,wypłacane na czas.
sobie ktos 2012-06-25 13:57:10
ja pracowalem w filli Zgierz. Jesli chodzi o pracowników to sprzedawcy sa naprawde w porządku zwłaszcza [usunięte przez moderatora]:) 2 magazynierow naprawde zaufani ludzie mozna pogadac o wszystkim i o niczym , kierowcy jajcarze jak ich malo:) zarobki magazyniera? 1800brutto co daje 1320zl na rekę, Kiedys placili za nagdodziny i pracowalismy po 9-10 godzin ale panu Dyrektorowi sie to nie spodobalo i kazal wychodzic po 8 h do domu, soboty pracujące 2 w miesiacu srednio sie robilo, placone za soboty bylo dodatkowo. Ja wychodzilem ok 1500-1700zl , praca w Zgierzu akurat od 4:30 do 12:30 albo od 10 do 18. Jesli Chodzi o kierownika, to wporzadku mial swoje minusy typu, jak wszedl na zaplecze do nas i zobaczyl ze np 1 magazynier cos robi a 2 czeka az zejdzie z kompa to bardzo go to bolalo i wymyslal jakas nowa robote albo kazal isc do domu, ogolnie jesli wam cos nie pasuje w firmie nie mowcie mu o tym bo zaraz wypowiedzonko na stol przyszykuje:) zastepca kierownika wporzadku ale podobno on musi taki byc :) jesli chodzi o sama robote w intercarsie to nie zarobicie tam kokosow a o podwyzce mozecie pomarzyc, praca monotonna. Chyba ze jestescie znajomymi jakiegos kierownika albo rodzina, jak nowy magazynier i macie na dzien dobry 2tys na reke....na takich trzeba uwazac.
Klient 2014-06-18 11:04:29
Ta hurtownia to jakaś kpina a nie firma. Dodzwonić się do nich graniczy z cudem. Raz w telefonie słychać ( nie ma takiego numeru ) za 5 min ( wybrany numer nie istnieje ) a za kolejne 5 min jest sygnał ale nikt nie odbiera. Poza tym,niektórzy sprzedawcy nie powinni w ogóle tam pracować. Klienta traktują jak przysłowiowe [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] dodając do tego opryskliwe odpowiedzi jak by tam pracowali z przymusu. Jednak najlepsze są dowozy części. Mozna mówić jak do ściany gdzie ma jechać towar ( dwa miejsca dostaw ) a i tak pojedzie gdzie indziej. Zupełnie nie słuchają tego co się do nich mówi. Myślę że jak tak dalej będą funkcjonować to przewiduję w niedalekiej przyszłości ich koniec.
wwz 2014-06-26 11:37:55
(usunięte przez administratora)szczególnie w grupie Łódzkiej więcej dyrektorów niż pracowników pracowałem tam ok 4 lat szkoda więcej pisać
Pracownik 2014-07-04 12:12:05
Pracy w carsie nie polecam. zgadzam sie z wypowiedziami innych (usunięte przez administratora). Pracę zaczynamy na umowę zlecenie za 1300 która mo,ze trwać nawet do roku czasu. zatrudniają bo w danym momencie brakuje rąk do pracy a potem nara. Praca fizyczna i dosyć ciężka trzeba się nalatać bo pracowników mało z racji oszczędności(usunięte przez administratora)
kolo 2014-07-13 22:06:21
Zgadzam się , że w grupie łódzkiej jest więcej dyrektorów niż pracowników .
speed icslask 2014-09-11 21:28:54
Jest źle i to bardzo praca jak w obozie od rana do późnego popołudnia . A dyrektor finansowy tylko szuka tzw oszczędności obniżając pensje pracownikom
laaaa 2014-12-01 20:00:54
Firma INTERCARS opublikowała nowe nabory do pracy, zobaczcie jakie stanowisko teraz proponują i proszę skomentujecie, bo się zastanawiam czy warto spróbować. W związku z dynamicznym rozwojem firmy poszukujemy wysokiej klasy pracowników którzy chcieliby wspó...
drajwer 2014-12-12 10:55:38
złośliwośc dyrektorów i kierowników w grupie łódź niema sobie równych... płacą grosze wymagają gór złota... zastanów się 2 razy zanim będziesz chciał pracowac pod tą bandą tępaków... chamstwo i prostactwo wszem i wobec panujące... a główny dyrektor patrzy tylko do swojej kieszeni i sra na pracowników...
jolek 2015-02-04 20:00:00
To może ktoś jeszcze napisac coś o tych zarobkach, bo ja się w pełni zgodze z kolegą o nicku gregory, bowiem faktycznie punkt widzenia zalezy od miejsca siedzenia, to i jeden 3 tysiące na rękę nazwie groszami, a drugi groszami nazywa minimalna krajową. Może bylibyście w stanie przedstawić jakieś widełki?
udek 2015-03-19 16:01:04
ile na poczatek moze zarobic tam magazynier ? sa jakies podwyzki po 3 miesiacach ? czy podstawa zostaje cały czas ta sama ? jak z tymi premiami ? ile min i maxymalnie mozna dostac do reki ? jakaies punkty sie podobno zbiera,a moze ktos to rozwinać
Xopa 2016-03-12 14:25:58
Tak @rtyh taka oferta jest u nich, tyle, że może być już nieaktualna, skoro jest z listopada. Najnowsza oferta u nich jest na specjalistę ds. personalno-administracyjnych, no i tutaj już trzeba mieć doświadczenie na takim stanowisku.
Zostaw swoją opinię o INTERCARS - Łódź
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie INTERCARS