NAGAZ STEFANOWSKI

Łódź

Opinie o NAGAZ STEFANOWSKI

anonim 2009-06-03 15:40
wiodąca firma w branży instalacji gazowych do samochodów
mifaldo 2010-09-16 09:49
[usunięte przez admina słowo niecenzuralne] i tyle wynagrodzenie nigdy sie nie zgadza
Były 2013-09-17 12:48
Omijaj firmę szerokim łukiem.
Były 2013-09-26 23:24
Z moich doświadczeń. Pensja nigdy nie zgadzała się z zadeklarowaną. Nadgodzny nie były opłacane ddatkowo. Pracy full, część stanowisk dofinansowana przez UP. Koniec dofiansowania, koniec pracy.Ludzie z montażu, pracowali bez umów, ciągle byli pierwszy dzień w pracy na wypadek ewentualnej kontroli. Większość z nich już pracuje gdzie indziej.
Mimo tego że interes kręcił się dobrze zawsze od szefa usłyszałeś że brak kasy w frmie, oczywiście dla pracowników.
2013-10-09 00:03
Nie były płacone wcale.
Eurobusiness 2014-09-04 12:01
Nie zostawaliśmy, zmienialiśmy pracę na lepszą.
DNO 2015-01-08 13:27
W chwili obecnej dno.
maciek 2015-03-10 19:24
oczywiście - zgadzam się z użytkownikiem @krzycho, trzeba patrzeć co się podpisuje nie potem płakać. Jeśli pracodawca nie wywiązuje się z umowy to nie rozumiem dlaczego zalezy /wam na takiej pracy? moim zdaniem postąpienie w takiej sytacji jest jedyne i oczywiste - pożegnanie się po prostu i to wszystko.
Zostaw swoją opinię o NAGAZ STEFANOWSKI - Łódź
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie NAGAZ STEFANOWSKI