Opinie o Work Service Express w

Poniżej znajdziesz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie Work Service Express. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do pracy w firmie Work Service Express o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Work Service Express w

jan

Oszuści !!! Zero profesjonalizmu, mają człowieka w czterech literach !! NIE POLECAM !!!

Gustek

Ja kto potrzebuje pracy za granica to ta firma na początek jest dobra. Potem apetyt rośnie w miarę jedzenia.

Andzej jasiniski

Witam. Co z pracom pszy budowie metra we francji wyjechał ktoś?

ostrzegający

Przestrzegam wszystkich przed oferta pracy we Francji w miejscowości miluna w fabryce peugeota tam nie ma żadnej pracy po prostu francuzi nie chca polakow! fabryka od miejsca zamieszkania ponad 30km te (usunięte przez administratora) w biurze w Katowicach opowiadaja jakies chore wymysły

@ostrzegający

Dzień dobry. Projekt ISS we Francji jest cały czas w toku, wciąż potrzebujemy pracowników. Jeżeli ma Pani jakieś wątpliwości zachęcam do kontaktu z naszym Rzecznikiem Pracownika. Dane kontaktowe: 32 721 57 59 rzecznikpracownika@workexpress.pl

oszukany
@Work Service Express

Jak potrzebujecie ludzi cały czas jak tam pojechali ludzie do pracy w sierpniu i pracy nie było nieprzepracowali ani jednego dnia!!! Osoby te sie zadłużyli tylko teraz musza odrabiac te pieniadze w innych pracach !!!!

ryszard

Co sądzicie o Malowaniu w Aubenas Francja ? Ktoś coś?

myszka miki

Uwaga, w ofercie pracy jako pokojówka w Amsterdamie rekrutują dla Arbex Services

Judi
@myszka miki

Uwaga? Chciałam pojechać do tej pracy, odradzasz?

Iza

Czy ktoś jechał jako pokojówka do Amsterdamu? Jak wygląda praca i zakwaterowanie?

Janas88.1988@wp.pl

Witam Mam zapytanie czy ktos jechal moze do pracy z firma WORSK SERVICE EXPRES DO NIEMIEC do opieki nad osobami starszymi? Pozdrawiam i czekam na informacje

Aneta
@Janas88.1988@wp.pl

Kolega mieszka w Niemczech ? Lepiej sobie samemu prace dla opiekuna osób starszych załatwić niż pracować za mniej dla agencji która na Tobie zarobi krocie. Pracowałam kiedys na bawarii okolice nurnberg i wiem ze szukają tam sporo osób do pomocy. Pozdrawiam

nick

ludzie jak podpisujecie umowę z tą firmą to wszystko co wam proponują bierzcie wyłącznie na piśmie !!!!!! a jak możecie to wybierzcie inną agencję , znam tą firmę i gdybym wiedział że tak traktują pracowników NIGDY NIGDY nie podpisał bym żadnej umowy z tą agencją NIGDY !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

@nick

Dzień dobry. Z jakim konkretnie problemem się Pan spotkał? Chcąc rozwiać wszelkie Pana wątpliwości związane ze współpracą z Work Service Express serdecznie zapraszamy do kontaktu z naszym Rzecznikiem Pracownika - tel. 32 721 57 59 lub mailowo na adres rzecznikpracownika@workexpress.pl Chętnie odpowiemy na każde pytanie związane z rekrutacją i pracą w naszej firmie.

kriss

Ktoś prcuje przez ta firmę w Belgii jako Zbrojarz ? bo mam ofertę od nich jestem ciekaw jak warunki mieszkaniowe i ogólnie praca tam ??

Labundek

Nie polacam tej firmy,choć przepracowałem u nich kilka lat... Pan koordynator z belgii,powinień kozy paść a nie z ludźmi pracowć. Trzymajcie sie od nich z daleka.

darek123

Work zatrudnia ludzi do Belgi nie nadających się do tej pracy. Ludzie się dosłowie opierdalają i nic nie robią w firmie panuje (usunięte przez administratora) Poprostu dramat co się tam dzieje . Niepolecam !!!

Johny bravo
@darek123

Jony bravo

J.B.
@darek123

Pewnie masz na mysli firme Danilith, faktycznie ten spęd to jekas masakra

Fachman

Tak, spaprała się ta firma. Pięć lat temu pracowałem w Worku i było dobrze - kwaterunek i auto francuskiej firmy do dyspozycji i ich firmy koszty. Zarobki nad wyraz solidne i terminowe. Teraz jak to czytam, to odczuwam, że ktoś w Worku przejął stery i dziadostwo się zrobiło.

Plakist

Napisze ogólnie o tej firmie pracował em tam nie długo bo szukali ludzi do aubena pana gassenta przyjechało nas 10 ludzi przed świętami bożego narodzenia obiecywali prace na długo starzy pracownicy wyjechali na święta urlop jak zaczęli wracać to wciągu 3 tyg wszystkich nas zwolnili u gassenta na depo totalny bałagan chodzi mi o rozdział pracy zajerzdzasz na 6 rano czekasz jak idiota czasem nawet do 8 rano fakt wypłata na czas ogólnie to nie polecam

manam

żeby podjąć prace za granicą przez workexpress głownie w belgii to natychmiastowo i bezapelacyjnie trzeba usunąć koordynatora marcina.d który wprowadza jakies gierki psychologiczne i roz....dala cały system jak to robiła była koordynatorka pani debora. Ciagle w ogloszeniach jest ze work express szuka koordynatorow do niemiec i francji gdyz obecni sie nie nadają a pan marcin jest wszechnajlepszym otóż nie!!!! nie zastaawia was spadek ofert prac w belgii przez work express?? Belgwie jak slysza o workexpress i panu marcinie dziekuja od razu rezygnują z kontraktow z agencją work express ktora nie zdaje sobie sprawy ze to przyczyna pana marcina.d on sam nie zdaje z tego sprawy tłumaczac sobie to w jakis dziwny sposób. podsumowują : marcin.d miesza kombinuje i mydli wszystkim oczy a siebie wybiela i stawia sie na 1 miejscu. Work expressie nie bój sie zmian nie ma ludzi nie zastąpionych.

Oi

W tym momencie nie wiem jak jest, ale mam nadzieję, że dość dobrze będzie, w końcu Work Express Agencja Pracy Tymczasowej jest w stanie znaleźć ludziom naprawdę sensowne zajęcia nawet w najtrudniejszych sytuacjach życiowych, moim zdaniem warto próbować

Witam wszystkich na forum.. Chciałbym się zapytać ludzi którzy skorzystali pomocy firmy Work Express co sądzą o firmie, jak im się podoba praca np na terenie Niemiec i czy zarobki są adekwatne do pracy wykonywanej. oraz czy miejsce zakwaterowania są dobre czyli bez tak zwanego syfu po lokatorach itp. Czy zarobki otrzymuje się +/- 1300 euro na miesiąc ? czy poniżej grubo poniżej 1000 euro... Chciałbym poznań tylko i wyłącznie opinie ludzi którzy pracowali przez tą agencje bez ingerencji Pana Artura Ragana

ex

Nawet nie wyjeżdzaj z nimi,oszukują na wszystkim począwszy od wypłaty,a kończywszy na opłatach za zakwaterowanie,zawsze coś się nie zgadza z wypłatami,a potem na wyrównanie czeka się miesiącami!! banda krętaczy,nie polecam!!!!

nick

pracowałem i już nigdy więcej nie popełnię tego błędu

tola

Lola - Logistyka Pl to jedna ze spółeczek Worka.

Lola

Logistik PL sp z o.o. co to jest? Opiekunki pracujące w Niemczech rozmawiają z firma Works Express a umowa podpisana przez Log Pl????

Lola

Proszę o informację co to jest Logistyka Pl Sp. o.o.

Zostaw merytoryczną opinię o Work Service Express

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Work Service Express?

Kandydaci do pracy w Work Service Express napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Work Service Express