Andrzej Klich Firma Klich-Pol

Opinie o Andrzej Klich Firma Klich-Pol

Chcę się dowiedzieć jak bardzo warunki pracy są elastycznie. Po prostu zauważyłem te odpowiedź do zapytania o godziny tras dla kierowców, że należy się bezpośrednio kontaktować. Ja to mam problem by odszukać aktualna ofertę za kółko a wstępnie może byłbym chętny w zależności w tym roku zaoferują. Czy zaszły jakieś zmiany względem warunków zatrudnienia?

Kandydat Nowy wpis

Widziałem ogłoszenie o pracę na kierowcę. Można się dowiedzieć, o której zaczyna się pracę, jak dalekie są trasy i ile zrzutek średnio?

Szymon Klich Nowy wpis
@Kandydat

Wszelkie szczegóły dotyczące pracy na danym stanowisku są omawiane z kandydatem na rozmowie o pracę.

Jak się pracuje z ludźmi z Andrzej Klich Firma Klich-Pol?

Nowy wpis

Mamy nadzieję, że pracuje się dobrze. Można samemu się przekonać zatrudniając się po rekrutacji i podpisując umowę o pracę na okres próbny.

Robert

Pracowałem jako kierowca. Praca do lekkich nie należy (poza jeżdżeniem są rozładunki i załadunki), ale powodów do narzekania nie miałem. Jak ktoś szuka pracy na "szofera" to trzeba iść na taxi a nie do firmy gdzie jest magazyn i transport. Z resztą pracowaca od razu mi powiedział jak praca wygląda i żeby sobie zadecydować czy takie warunki odpowiadają. Płacone zawsze miałem na koniec miesiąca, ewentualnie zaraz na początku kolejnego, z kasą nigdy problemu nie było.

KUNA
@Robert

Pracowałem u Pana Andrzeja kilka lat i powiem tylko to że za pracę jaką się wykonywało należycie było płacone. Nigdy nie musiałem czekać na wynagrodzenie. W Klich Pol nauczyłem się wielu rzeczy których nie nauczył bym się nigdzie indziej i poznałem cudownych ludzi DZIĘKUJĘ za to.

Alicja
@KUNA

Jest Pan w stanie przy tej opinii odnieść się szerzej do tych wspomnianych rzeczy, których udało się docelowo nauczyć? Nie jestem po prostu pewna o perspektywę którego ze stanowisk chodzi a chciałabym poznać szczegóły.

Brałeś udział w rekrutacji na [stanowisko] w firmie Andrzej Klich Firma Klich-Pol? Podziel się swoimi wrażeniami! Jak długo czekałeś na odpowiedź rekrutera po wysłaniu CV? Z ilu etapów składał się proces rekrutacyjny?

Na jakie narzędzia pracy może liczyć pracownik w Andrzej Klich Firma Klich-Pol?

Szymon Klich

Na narzędzie konieczne do wykonywania pracy na poszczególnych stanowiskach.

Natalia
@Szymon Klich

Ahhh, jak konkretnie. Jakie narzędzia zatem do pracy ma osoba na stanowisku Handlowiec - branża mięsna? Gdzieś widziałam w internecie takie ogłoszenie. I interesuje mnie czy jest służbowy samochód i jak wyglądają rozliczenia za paliwo?

Szymon Klich
@Natalia

Przy każdej ofercie pracy podany jest numer telefonu i adres e-mail do kontaktu, dane kontaktowe widnieją też na stronie www, itd. Myślę, że gdyby Pani była faktycznie zainteresowana ofertą to by się Pani skontaktowała, umówiła na rozmowę o pracę i uzyskała wszystkie potrzebne informacje. Poza tym w samej treści oferty znajdowała się informacja czy jest to praca dla stacjonarnego handlowca czy też dla lotnego przedstawiciela handlowego. Jeśli natomiast pierwsze pytanie kandydata na stanowisko handlowca brzmi czy dostanie samochód służbowy i jak będzie z rozliczeniem za paliwo - to Firma nie jest zainteresowana takim kandydatem.

Iwona

Praca w biurze jak najbardziej OK. Sporo papierów i telefonów, ale do ogarnięcia. Wiadomo, że nie zawsze wszystko jest perfect - jak to w pracy, ale generalnie nie ma za bardzo na co narzekać. Płacone na czas i bez zbędnych dyskusji jak to niestety czasem bywa u innych pracodawców:)

Dagmara K.

Wszystko OK, nie miałam żadnych problemów w tej firmie.

Czy urlop w Andrzej Klich Firma Klich-Pol jest płatny 100%?

Dziwne pytanie... O wymiarze wynagrodzenia za urlop nie decyduje pracodawca tylko ustawodawca i przepisy kodeksu pracy. Pracownicy zatrudnieni na umowę o pracę otrzymują za urlop 100% wynagrodzenia zgodnie z listą płac.

Czy pracodawca Andrzej Klich Firma Klich-Pol organizuje swoim pracownikom szkolenia podnoszące ich kompetencje?

Pepe

Człowieku jak nie zadbasz sam o podniesienie swoich kwalifikacji to nikt zadba o Ciebie!!!!!

Jaka stawka początkowa jest w firmie.Nie jestem z zawodu masorzem.

@Nowy

Stawka jest indywidualnie ustalana z każdym pracownikiem podczas rozmowy o pracę - jest uzależniona od stanowiska, doświadczenia pracownika i zakresu obowiązków. Orientacyjne wynagrodzenie miesięczne jest podawane przy ogłoszeniach o pracę.

Hugon

Jak bardzo epidemia spowodowała zamieszanie w firmie? Powiedzcie czy warto składać cv?

@Hugon

Epidemia nie miała żadnego negatywnego efektu na działalność firmy. Oczywiście firma stosuje się do wszelkich zasad i przepisów związanych z epidemią COVID-19, natomiast jeśli chodzi o zatrudnienie i pracę firmy to nic się nie zmieniło.

Kiki

Czy to prawda że firma przeniosła się do Chrzanowa

@Kiki

Jest to informacja nieprawdziwa. Firma nie ma i nigdy nie miała siedziby ani magazynów w Chrzanowie.

Jest ok, nie ma co narzekać. Jeździłem za towarem, praca jak każda inna tego typu - troche jazdy, trochę pracy fizycznej.

Ryszard

Nikt nie mówi, że jest lekko ale można zarobić za leżenie nikt nie będzie płacił!

fff

rotacja jest, znowu pojawiło się ogłoszenie, że szukają kierowcy/magazyniera.. może ktoś coś więcej napisać? zarobki? dużo dźwigania? dużo punktów do obskoczenia?

(usunięte przez administratora) W tym momencie rynek należy do pracowników, a nie pracodawców. Raczej wątpię, aby komuś zależało na pracy gdzie ktoś nie podaje kwoty wynagrodzenia i nie ma ochoty odbierać telefonów. Ogłoszenie już po raz kolejny pojawia się na tablicy ogłoszeń więc chętnych za pewne nie ma do tej pracy :)

Henryk

Nie szukajcie na siłę wad. Jest dobra praca i można jedynie coś ulepszać.

Leszek

@Firma Klich-Pol Jakie warunki zatrudnienia oferuje firma Klich-Pol swoim pracownikom? Czy aktualnie firma prowadzi jakąś rekrutację? Jeśli tak - na jakie stanowisko i w jaki sposób zainteresowana osoba może aplikować? Pytania te padają w związku z brakiem takich informacji oraz trudnością ze znalezieniem ich w internecie, także zachęcam do odpowiedzi.

TRL

Jest ogłoszenie do działu handlowego możesz powiedzieć coś więcej ?

yyy

Masakra

Zostaw merytoryczną opinię o Andrzej Klich Firma Klich-Pol - Olkusz

• Jak się pracuje w Andrzej Klich Firma Klich-Pol?

Zobacz opinie na temat firmy Andrzej Klich Firma Klich-Pol tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Andrzej Klich Firma Klich-Pol?

Andrzej Klich Firma Klich-Pol