Produkcja-Handel-Usługi " Drew - Met " Zdzisław Pyziński

Tuszyma

Opinie o Produkcja-Handel-Usługi " Drew - Met " Zdzisław Pyziński

panko 2016-06-29 23:26:46
firma Drewmet wykonała dla mnie szafkę pod telewizor.
Własny projekt.
Szafka kosztowała 1200 zł
prosiłem o zamontowanie prowadnic 'push to open' do szuflad.
zapewniono mnie ze takie będą zamontowane.
Z powodu wyjazdu nie było mnie przy odbiorze w/w szafki.
A oto co zastałem:
- plecówka przybita zszywkami tak ze cały laminat w tych miejscach został odbity pod spodem szafki.
- zamiast prowadnic które miały być zamontowane wstawiono zwykłe. po interwencji zmieniono na prowadnice z cichym domykiem. szuflad nie ustawiono wiec wyglądają jak nie od tej szafki.
- taśma na obrzeżach laminatu nierówno ponaklejane wiec nie przykrywają całości obrzeża.
- szkło do szafki musiałem sam sobie znaleźć bo firma nie była w stanie znaleźć ( zwykły brąz).
- ogólnie mówiąc totalna katastrofa.
Nie polecam chociaż powiem ze wcześniej zamawiałem komplet stolu z krzesłami do pokoju dziennego i jestem z niego zadowolony. Wtedy prowadzil firme Były właściciel. Bardzo uprzejmy pan.
Nadmienie ze byłem ponownie w firmie z reklamacja zapewniono mnie ze się ktoś skontaktuje ze mna niestety jak kamien w wode.
Ignorancja i olewanie ogolnie sprawę komentując.
Pozdrawiam wszystkich i zycze lepszych transakcji niż ta która tu opisałem.
Piotr.
Zostaw swoją opinię o Produkcja-Handel-Usługi " Drew - Met " Zdzisław Pyziński - Tuszyma
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Produkcja-Handel-Usługi " Drew - Met " Zdzisław Pyziński