Opinie o HYDRO - NAUTA Sp. z o.o. w Gdynia

Poniżej znajdziesz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy HYDRO - NAUTA Sp. z o.o.. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do pracy w firmie HYDRO - NAUTA Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Mechanicy samochodowi

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o HYDRO - NAUTA Sp. z o.o. w Gdynia

Jak wygląda każdy z etapów rekrutacji w HYDRO - NAUTA Sp. z o.o.?

Monter Nowy wpis

Cała ta Nauta to pokomunistyczna spuścizna .Człowiek o jasnym umyśle nie będzie siedział w takim folwarku.Fakty..BHP to fikcja,wynagrodzenie dno,zarządzanie przedsiębiorstwem to nawet nie jest (usunięte przez administratora) a raczej muł.Cały kraj patrzy na nie udaczników. Polski przemysł stoczniowy na dzień dzisiejszy to obraz nędzy i rozpaczy.

Anna Nowy wpis

@Ltm masz może wieści czy coś się zmieniło po kolejnych dwóch latach?

Ltm Nowy wpis

Cześć. Tragiczne dla mnie jest to, że po 4 latach cały czas czytam o toksycznej atmosferze w firmie. Fakt, że ta atmosfera była głównym przyczynkiem do zmiany pracy. Więc albo jako dorośli ludzie stwórzcie pozytywną atmosferę pracy albo zatrudnijcie się w innej firmie albo przestanie biadolić. Pytanie gdzie nadzór, gdzie Wasze związki zawodowe lub też ZIP. Powodzenia koledzy

Zostaw swoją opinię o rozmowie kwalifikacyjnej w firmie HYDRO - NAUTA Sp. z o.o.. Jak oceniasz zaangażowanie rekruterów, ich podejście do kandydata, punktualność oraz organizację spotkania? Czy poleciłbyś aplikację innym? Czekamy na Twoją opinię.
Arek

Proszę o zaprzestanie wpisywania esejów na temat mojej osoby, moich tatuaży, zawartości kanapek, grupy krwi, koloru oczu, itd. Pulitzera i tak nie dostaniesz. Jest wiele arcy ciekawszych postaci, o których warto wspomnieć - niekoniecznie na tej stronie. Koniec komunikatu.

Nikt

CZY KTOŚ ZROBI PORZĄDEK Z SZWAGREM RUSKA? ALBO GO ZWOLNIĆ ALBO GO DOTRZEĆ BO NIKT Z TYM LENIEM NIE CHCE ROBIĆ. TRAGEDIA ????

PanP

.. i dajcie spokój temu łepowi z tatuażem. Robi dobrze swoją robotę. Jak jesteś lepszy GrzWit to spróbuj się z nim w Mensie.

PanP

Co do firmy jest ok. Płacą coraz lepiej. Gorzej jest ludźmi. Pracowałem w wielu firmach ale takich zawistnych ludzi nie widziałem. Najgorszy jest ten gruby spawacz musi sobie przedłużać małego dużym ałdi w kombi. Codziennie nakręca negatywnie swojego toudiego że wschodu. Chodzi obrabia wszystkim 4 litery a najgorzej jak nie pojedzie na delegacje on tylko inny spawacz. Współczuję mu ze ma tak nudne życie że interesuje go tylko cudze

Arek co mu nie staje od Karoli

Tragedia. Kolo co pisze o tym Arku to święta prawda. (usunięte przez administratora) Majster dramat (usunięte przez administratora) i nic wiecej.(usunięte przez administratora)

Filipek

Pewnie nie każdy może pracować w firmie bo jest dobra ale i wymagająca.

ONR

Nie polecam wręcz odradzam pracę w tej firmie. Jak starzy pracownicy odejdą na emeryturę to sam Arek ( tatuaż na przedramieniu Karolina ) z synusiem prowadzącego ksywa "mama" będzie zasuwał. Takiej szmaty jak Arek w żadnej firmie nie widziałem. Atmosfera bardzo zła. Majster chodzi i jątrzy, rzuca kaskiem i telefonem, pan "mama" to ewenement na skalę światową. Taki gość za szkalowanie pracowników powinien dostać dyscyplinarkę. Dno, dno i jeszcze raz dno.

Ochotnik

Co słychać w firmie? Czy macie jakieś potrzeby kadrowe?

Iwona

Pracujesz w HYDRO - NAUTA? Chętnie dowiemy się więcej na temat warunków zatrudnienia w firmie. Na jakie benefity mogą liczyć pracownicy?

oburzeni

Może ktoś chce przygarnąć do stolika pracownika "z plecami ",który beka,puszcza bąki i smarka na podłogę w czasie posiłku ? Chętnie się takiego pozbędziemy z naszej stołówki bo aż się jeść odechciewa . Znajdzie się jakiś ornitolog chętny?.

hm

Ofert już długo nie było @Koter..ma ktoś jakieś info czy coś się zmieni?

niemiec;)

Polska rzeczywistosc trzech stoi jeden robi...Pracusie na umowie na stałe... ha ha śmiech na sali , jeden na drugiego patrzy i czeka na pomysl bo kazdy sie boi wziasc robote na siebie ... ale do krecenia śrubek ,montazu i demontazu sie nadaja:) pozdrawiam

niemiec1

"kolego" ... to pracuj sam za siebie,a nie jeździj na plecach innych! Nie masz siły? Won na rente! Nie masz motywacji,idz do kierownika. Prcuj uczciwie i nie cwaniakuj jak większość w hydro naucie,jak nie podoba się że trzeba samemu się wysilić to się zwolnij. dziesięciu leserów na jednego robola. Cwaniaki ze stałymi umowami,lenie i nieroby...

qwerty

Panie i Panienki, ciężko jest zmienić ludzi. "Kolego" obrażając innych musisz sam mieć duże kompleksy, rozumiem, że sam musisz sie dowartościować. Owszem, w pracy jest jak jest,ale nikt nie każe wam tutaj pracować...

aaa

ciekawe jak ten cielak z hydro rurarzy wazy chyba ze 130 kg i nic nie potrafipo co takiego cielaka trzymać chodzi jak paw tylko miejsce blokuje dla fachowcow grubas nieudacznik ponoc mowia na niego NAJSLABSZE OGNIWO nic dziwnego jak się na niego patrzy

bbb

To prawda! Podwykonawcy są traktowani przez pracowników jak podludzie. To nowa wersja nacjonalizmu!

Zostaw merytoryczną opinię o HYDRO - NAUTA Sp. z o.o. - Gdynia

• Jak się pracuje w HYDRO - NAUTA Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy HYDRO - NAUTA Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

HYDRO - NAUTA Sp. z o.o.
2.8/5 Na podstawie 12 ocen.
  • Czechosłowacka 3
    81-336 Gdynia