brak logo

HYDRO - NAUTA Sp. z o.o.

Gdynia

Opinie o HYDRO - NAUTA Sp. z o.o.

zbychu 2014-11-12 20:30
We firmie jest zła atmosfera wśród pracowników a to przez jednego majstra (usunięte przez administratora)Nie potrafi rozmawiać z ludźmi tylko wrzeszczy i wszystkie sprawy zwala dla ludzi ,on by tylko chciał mieć czyste raczki i nic nie robić.A najlepiej mu wychodzi pranie rękawiczek i kasku w sobote kiedy stawko godzinowe wzrasta 100%.Pozdrawiam i nie życzę współpracy z tym gościem.
8
zbychu 2015-02-08 11:09
Witam wszystkich,którzy chcą się zatrudnić w hydro!Namawiam do walki o umowę o pracę bo w innym przypadku będziecie tzw Niemcami.Niemiec to pracownik o charakterze niewolniczym,który wykona wszystkie prace za nas,wchodzi w najbrudniejsze dziury,nosi najcięższe rzeczy,narzędzia,itd.Niemiec nawet chorować nie może dłużej niż dwa dni bo w oczach Głównego suwnicowego traci na swojej wartości.Więc łykając antybiotyki lezie do tej roboty jak robot i służy swym panom z hydro.Główny suwnicowy w tym czasie pieści i łechce swych tzw halusiów.Halusie to tacy pracownicy,na których setki musi robić reszta-nie tylko Niemcy-reszta z nas też.Będąc halusiem możesz sobie pozwolić na 3-4 pary rękawic w tygodniu bo masz tak brudne ręce od komórki i od kierownicy firmowego auta.Jedyne klucze,które masz w rękach są od szafki-więc z awansem opłaca się być jednym z halusiów.W nadgodzinach rozwieziesz ludzi po dokach i heja na stołówkę na kawkę przy radyjku!Reszta pod kontrolą pary montrskiej z hydro plus niemiec,który musi wykonać to co jest zadane na trzy osoby! standard! Plan wykonany!Główny suwnicowy zadowolony,przed szefem-wykonał plan i jeszcze samochód zdążył umyć,biuro,kask wyglancować,itp.I to za 100-tki! żyć nie umierać!Czasem spotkamy się z Niemcami na piwie-oni już nawet nie wiedzą co z tym zrobić więc się już z tym powoli godzą.Z mobbingiem ze strony głównego suwnicowego i resztą bzdet od halusiowych cyców.Myślę,że w końcu ktoś lub coś w końcu pęknie i pójdzie pismo do Zarządu lub gdzieś indziej do kogoś kto będzie zainteresowany sytuacją w hydro bo nas 15-tu z 40-tu plus germania nie utrzyma całego tego cyrku!Razi też notoryczny brak sprzętu w narzędziowni.Ta buda to śmiech na sali.Osoba za to odpowiedzialna powinna sama dygnąć przez m-c w zęzach np.na promach i to po 12cie.I to tempo leniwców przy okienku! hasło NIE MA już mają we krwi!!! Reasumując-w pośredniaku byłeś!? Nie pchaj się do hydro bo Główny suwnicowy cię zajedzie-odmówisz?to cię zgnoi-jak Niemca!!
8
aaa 2015-03-11 20:52
to sa nieroby które nic nie potrafja zal jak się na nich patrzy podczas pracy BANDA NIEROBOW I NIEUDACZNIKOW
1
kooperacja 2015-03-13 14:41
Jedna wsciekła sikorka wiosny nie czyni,kierownictwo nadal nieudolne,chociaż "suwnicowy" się uspokoił. Ale pracownicy ze stałymi umowami dalej traktują koperantów jak niewolników,dalej trwa ostentacyzm i wyręczanie sie "niemcami"
Nawet doszło do tego że jeden z pracowników hydro-nauty przyjechał na zielonym rowerze na warsztat i wykrzykiwał żę "pie...oni niemcy"itd. Było to w obecności kierownictwa(brak reakcji) mobingowanie kooperantów jest tak zakorzenione że praca w hydronaucie to słuchanie wyzwisk i praca pod batem,co często jest wynikiem sprowadzania niebezpieczeństwa,pracy w stresie i urazów(ale niemiec nic nie powie) Nie polecam.
2
bbb 2015-03-13 15:55
To prawda! Podwykonawcy są traktowani przez pracowników jak podludzie.
To nowa wersja nacjonalizmu!
3
aaa 2015-03-25 21:33
ciekawe jak ten cielak z hydro rurarzy wazy chyba ze 130 kg i nic nie potrafipo co takiego cielaka trzymać chodzi jak paw tylko miejsce blokuje dla fachowcow grubas nieudacznik ponoc mowia na niego NAJSLABSZE OGNIWO nic dziwnego jak się na niego patrzy
1
qwerty 2015-03-27 10:15
Panie i Panienki, ciężko jest zmienić ludzi. "Kolego" obrażając innych musisz sam mieć duże kompleksy, rozumiem, że sam musisz sie dowartościować. Owszem, w pracy jest jak jest,ale nikt nie każe wam tutaj pracować...
5
niemiec1 2015-04-10 00:30
"kolego" ... to pracuj sam za siebie,a nie jeździj na plecach innych!
Nie masz siły? Won na rente! Nie masz motywacji,idz do kierownika.
Prcuj uczciwie i nie cwaniakuj jak większość w hydro naucie,jak nie podoba się że trzeba samemu się wysilić to się zwolnij. dziesięciu leserów na jednego robola. Cwaniaki ze stałymi umowami,lenie i nieroby...
2
niemiec;) 2015-04-24 12:14
Polska rzeczywistosc trzech stoi jeden robi...Pracusie na umowie na stałe... ha ha śmiech na sali , jeden na drugiego patrzy i czeka na pomysl bo kazdy sie boi wziasc robote na siebie ... ale do krecenia śrubek ,montazu i demontazu sie nadaja:) pozdrawiam
4
hm 2016-05-17 09:06
Ofert już długo nie było @Koter..ma ktoś jakieś info czy coś się zmieni?
1
oburzeni 2016-11-11 10:52
Może ktoś chce przygarnąć do stolika pracownika "z plecami ",który beka,puszcza bąki i smarka na podłogę w czasie posiłku ? Chętnie się takiego pozbędziemy z naszej stołówki bo aż się jeść odechciewa . Znajdzie się jakiś ornitolog chętny?.
3
Iwona 2017-04-05 15:48
Pracujesz w HYDRO - NAUTA? Chętnie dowiemy się więcej na temat warunków zatrudnienia w firmie. Na jakie benefity mogą liczyć pracownicy?
Zostaw swoją opinię o HYDRO - NAUTA Sp. z o.o. - Gdynia
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie HYDRO - NAUTA Sp. z o.o.