Systemy Sp.z o.o

Opinie o Systemy Sp.z o.o

anonim 2009-06-03 15:29:35
profesjonalna, rozwojowa
krajanka_60 2011-10-12 20:28:32
Stanowczo odradzam, pełen nieprofesjonalizm, ale profesjonalne zbywanie pracownika kiedy jest termin wypłat, które są ale z opóźnieniem i w postaci zaliczki.....tzw. "zaliczki do pensji" a całość dodaje się do długów z poprzednich miesięcy. Współpracują z firmami - biurami architektonicznymi, które nie wypłacają pieniędzy także szefostwo usprawiedliwia się brakiem pieniędzy od inwestorów lub od dłużników. Praca dobra dla WOLONTARIUSZY :) lub za miły uścisk ręki i dziękuję od pracodawcy!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
anonimous... 2012-03-01 23:01:31
Niestety muszę potwierdzić to co powyżej napisane, śmiać mi się chce jak słyszę o tej firmie, która chce zatrudniać nowych ludzi jak starych nie byli w stanie zatrzymać w swojej firmie, czyt. zapomnieli im płacić na czas lub do tej pory zalegają z zapłatami ;/
werfg 2016-04-04 18:49:57
no hej ale mnie bardziej wlasnie zainteresowlaa ta oferta na progrmaiste C++ wiaodmo ze trzeba znac te wszystkie programy komputerowe i oprogramowania ;p
Zostaw swoją opinię o Systemy Sp.z o.o - Wrocław
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Systemy Sp.z o.o