Opinie o FLOYD SP. Z O.O. w Szamotuły

Poniżej znajdziesz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy FLOYD SP. Z O.O.. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do pracy w FLOYD SP. Z O.O. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja mebli specjalistycznych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o FLOYD SP. Z O.O. w Szamotuły

Karol

Jaka jest sytuacja atmosfera we firmie ?czy warto aplikować CV jakie warunki pracy są we firmie na, stolarza operatora tapicera .Firma wystawiła ostatnio oferty pracy .

@Xxx

A jeśli nie udałoby się wyrobić najniższej krajowej, to będzie się miało do niej wyrównane? Zastanawiam się, ile gdzieś tak średnio jest się w stanie wyjść w pierwszym miesiącu... Napisz, jeśli wiesz.

Karol

@Karol

No właśnie, napisali, że wynagrodzenie 4300 brutto, znaczy minimalna krajowa, praca 6-14, ale premie uzależnione od wyników, I weź człowieku zgadnij, czy to 100 czy 1000 zł może być? Może ktoś nam odpisze, bo na najniższą ja bym się nie pisał, a jestem robotny, tak jak firma sobie życzy :)

Xxx

Na Tapicerni akord także tyle ile zrobisz tyle zarobisz.. wszystko przeliczane na minuty

Mati
@Xxx

A jaka umowa na początku zlecenie czy umowa o prace? Oprócz umowy o pracę są wogóle premie miesięczne i socjal firmowy?

Xxx Nowy wpis
@Mati

Raczej umowa o pracę.. jest akord także Twoja premia to to co wyrobisz sztukami.. socjal firmowy nie ma

@Xxx

Aż tak trzeba trzymać tempo pracy? Teraz szukają tapicera i chciałem się zgłosić tylko nie wiem czy wrobię z robotą jak trzeba mega szybko pracować. Potrzebne duże doświadczenie czy nowi szybko się wdrażają? Ty jak uważasz?

Romek Nowy wpis

Coś wiadomo o przyjęciach na produkcje? Ogłoszenia już mają długi czas . Warto szukać pracy w tej firmie?

Alex

Zmieniło się coś na lepsze w tej firmie? Nadal umowa zlecenie jest przy zatrudnieniu pracownika?

Na stronie internetowej Praca.gov.pl zamieszczono kilka aktualnych ofert pracy do firmy FLOYD SP. Z O.O.. Poszukiwani są sprzątanie. Co sądzicie o warunkach pracy zaproponowanych przez pracodawcę?

Rozmowa kwalifikacyjna to zwykle stresujące wydarzenie. Czy ta w FLOYD SP. Z O.O. się do takich zaliczała? A może wręcz przeciwnie? Czekamy na Twoją opinię.
logo firmy Specjalista ds. Wentylacji Mechanicznej (Rekuperacja)
Racibórz
Oem Energy Sp. z o.o.

Znalazłam ofertę pracy na stanowisko specjalistki ds. zakupów. Niestety, jest ona sprzed roku. Wiecie może, kiedy planowana jest najbliższa rekrutacja na ten wakat? Chętnie bym się tu zatrudniła. Czytam, że firma oferuje atrakcyjne warunki zatrudnienia. W takim razie, umowa o pracę, którą się dostaje jest na jak długo? Poza tym, w jakich godzinach się tutaj pracuje? :) Dajcie znać, bo bardzo spodobało mi się to ogłoszenie...

Czy urlop w FLOYD SP. Z O.O. jest płatny 100%?

Stanisław

Jeszcze rodzinnie kradną z tej firmy

Pinokio

Czy Floyd szuka ludzi na stolarnie? Jakie godziny pracy 8/10 czy więcej? Praca zmianowa? Soboty wolne? Nadgodziny płatne?

Bugi

Witam czy przyjmują państwo do pracy ?

Grażyna
@Bugi

Ja nie znam tak dokładnie tej firmy, ale dowiedziałam się, że poszukują pracowników do stolarni. Ofertę możesz sobie sprawdzić na gowork, praca jest na ul. Świdlińskiej. Może ktoś inny zna szczegóły dotyczące tej pracy lub chociaż był ostatnio na rozmowie i podzieli się wrażeniami?

Nadia

Czy ktoś może napisać ilu godzinne zmiany są w tej firmie?

Dawid

Weekendy sa wolne od pracy?

Arasss

Witam jesli mogę cos dodac od siebie to : Pozytywne komentarze to chyba dodają panie z kadr albo raczej Pani z kadr ! Byc moze kierownik

Janusz
@Arasss

To Plemnika albo tego całego łukaszka nazywacie "Kierownikiem"? HAHAHAHAHA

@joola czy próbowałaś znaleźć pracę w FLOYD SP. Z O.O.? Jak pracodawca podszedł do ważnej dla Ciebie kwestii, czyli zatrudnienia kobiety na stanowisko, które zazwyczaj obejmuje mężczyzna? Co od siebie możesz doradzić osobom, które chciałyby pracować w tej firmie? Jak prawidłowo przygotować się do rozmowy kwalifikacyjnej?

joola

maciek a czy na takiego tapicera w firmie u was to jako kobieta mam szansę jednak zdobyć zatrudnienie?

Arasss

A przepraszam argumenty jakie ? Mam wymieniać nazwiska czy może numery do ludzi tam pracujących ??? Nie rozumiem , firma byla zglaszana do pip byly i nawet chyba są sprawy w sadzie opisalem sytuacje tak jak jest i tyle , nie jest tam fajnie pracujący tam ludzie to wiedza a nowi się dowiedzą i tyle . Jakie argumenty ?

Arasss

A sorry opisalem dużo rzeczy a pokazuje tylko początek postu nie zauważyłem ,jak w to wejść. ????

mona

praca ok, spokój, umowa na stałe, wynagrodzenie - podstawa i bonusy zawsze!, płaca na czas, czego chcieć więcej...

kadry Floyd

UWAGA DOBRA PRACA!!! Poszukujemy wykwalifikowanych tapicerów, szwaczki oraz planistę działu szwalnia/tapicernia. Oferujemy zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę oraz atrakcyjne warunki finansowe. osoby zainteresowane prosimy o składanie dokumentów.

kxn

Ciekawe dlaczego umowe po tak dlugim czasie oferuja.? To na poczatek zlecenie umowa

kxn

Witam Mam pytanie czy firma aktualnie poszukuje pracowników I jak to wyglada z umowa I wynagrodzeniem ? Pozdrawiam

xxxxxx

przyjmuja obecnie do pracy w floydzie? jakie sa zarobki? jak traktuje sie pracowników? powiedzcie cos wiecej bo chce skladac tam cv

maciek

na stażu to chyba nie ma żadnych ubezpieczeń zdrowotnych, w ogóle to nie chcę Ci zmartwić @super kaczka, ale więlszość z takich praktyk jest jednak bezpłatna no i nie wiem na jakich warunkach Ty szukasz pracy akurat. Pozdrawiam wszystkich pracowników i czekam na nowe informacje właśnie odnośni zarobków stażysty u nich.

Zostaw merytoryczną opinię o FLOYD SP. Z O.O. - Szamotuły

• Jak się pracuje w FLOYD SP. Z O.O.?

Zobacz opinie na temat firmy FLOYD SP. Z O.O. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w FLOYD SP. Z O.O.?

FLOYD SP. Z O.O.
2.3/5 Na podstawie 22 ocen.
  • świdlińska 5
    Szamotuły