Opinie o FHU TELKOM-SYSTEM SP.J w Będzin

AP Orange

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o FHU TELKOM-SYSTEM SP.J w Będzin

kamila Nowy wpis

Wszędzie są cięcia kosztów teraz @zwolniłem się trafisz na to chyba w każdym miejscu a, że wygórowane plany sprzedaży? To raczej motywacja do pracy i tyle

zwolnilam się- i dzięki bogu Nowy wpis

dramat i tragedia... straszny wyzysk, praca za najniższą krajową, premie ciągle niewypłacane albo zagarniane przez kierownika salonu bądź wyżej, jest się tam śmieciem, brak podstawowych narzędzi do pracy (papier, drukarki, długopisy wieczny problem z tym był), oszczędzanie na wszystkim a najbardziej na pracowniku, wygórowane plany sprzedaży, nawet jak uda się je zrealizować to i tak szanse na to, że dostanie się premie są minimalne... najgorszy pracodawca z jakim mialam styczność

Niepolecam Nowy wpis

Nie polecam nawet najgorsze mu wrogowi pracy w tej firmie . .... niestety miałem nie przyjemność pracować w tej firmie spory okres czasu..... plany nie do wyrobienia zwiększanie ciągle. .. jak wyrobił się jakimś cudem plan to i tak premiera nie otrzymywana bo były ciągle wymyślane jakes odcięcia albo z drugiej strony nierentowności salonu pomimo zrobionych planów. ... poszanowanie człowieka zerowe.... stres mega.... nie masz prawa do czasu i życia prywatnego.... bardzo się ciesze ze się uwolnił em od tego horego klimatu.....

byly

unikajcie jak ognia nie idzcie, pracowalem tam i moge was zapewnic dolaczycie do grona ludzi piszacych zle o tej firmie jesli tam popracujecie. Mobbing, obiecanki, mala kasa i wycisniecie do granic mozliwosci

samarytanin Nowy wpis
@byly

Zgadzam się z większością opinii Pracuję obecnie, nie polecam kadra zarządzająca zero szczerości wszystko oparte na zakłamaniu i pustych obietnicach warunki z upływem czasu coraz gorsze, zakres obowiązków, wymagania, poziom stresu, zupełnie nie adekwatne do wynagrodzenia (najniższa + premia) jak się wyrobi plany i spełni całą listę warunków.

Masz już za sobą rozmowę kwalifikacyjną w firmie FHU TELKOM-SYSTEM SP.J? Zostaw komentarz z opisem swoich doświadczeń. Jakich wskazówek mógłbyś udzielić osobie, która wybiera się na rozmowę w tym miejscu?
logo firmy Opiekun Osób Starszych (Pan Kurt 79 lat)
Będzin
Avanti Medic Plus Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnościa Sp.K.
logo firmy ŚLUSARZ
Tramwaje Śląskie S.A.
logo firmy Kierowca kat. D komunikacji dalekobieżnej FLIXBUS
Profesjonalny kierowca
janek

Tez jestem ciekaw jak wyglądają zarobki w tej firmie

przed rozmową

hej, jestem młodą osobą, parę miesięcy już pracuję w sprzedaży, jutro idę na rozmowę, jak teraz z warunkami w Będzinie?

Podczas swojego wieloletniego doświadczenia nie natknąłem się na tak beznadziejnego pracodawce. I nie wiem kto jest gorszy, dyrektor (usunięte przez administratora) manipulant czy regionalny kierownik (usunięte przez administratora) kłamca. Zarówno jeden jak i drugi uwielbia obiecywać ale nigdy nie wywiązują się ze swoich obietnic. Kłamstwo-system tak powinna nazywać się ta firemka. Unikajcie jak ognia. Nieważne czy macie doświadczenie czy nie. Naobiecują, wycisną i na koniec kopną w rzyć. A to wszystko za najniższą krajową lub ciutkę wyżej. Pamiętajcie tylko, że praca dla potentata komórkowego nie jest łatwa, lekka i przyjemna. Żeby się wdrożyć potrzeba przynajmniej 3 mcy. Wg nich poradzisz sobie po kilku dniach....bo musisz! Kłamliwe sukinsyny i tyle.

były

Zgadzam się z poprzednikami, bardzo trudne warunki pracy. Pensja najniższa a wymagania rzeczywiście z kosmosu, nieadekwatne do pracy. Brak profesjonalnych szkoleń. Żadnych szans na rozwój, bardzo stresująca. Atmosferę można siekierą ciąć. Mało sympatycznych i przyjaznych ludzi. Pewnie dlatego, że praca jest mocno wyczerpująca. Nic mi się w tej pracy nie podobało, najgorszy pracodawca w mojej karierze. Nie ma nic pozytywnego we współpracy z tą firmą. Odradzam każdemu kto się szanuje.

były

Bardzo trudne warunki pracy. Wymagania niebagatelne, nie przekładające się na zarobki. Niezadowoleni pracownicy, o czym świadczą duże rotacje. Nie polecam nikomu.

Inka

Strata czasu na pracę w takiej firmie. Salony partnerskie to porażka. Wysokie wymagania by jak najlepiej zaprezentować się Centertelowi i by zgarnąć jak najwięcej kasy a pracownikom dać jak najmniej. [usunięte przez moderatora] pensje najniższe, prowizje byle jakie i tak czasami zabierane za braki lub nie zrealizowanie wygórowanych celów. W dodatku brak współpracy z salonami firmowymi oraz z BOK na połączenie którego trzeba czekać z godzinę. Z drugiej strony wiecznie zdenerwowani i z wiecznymi problemami klienci, którzy mają Cię gdzieś. Praca bardzo męcząca, w dodatku nie wiem co to za pajac wymyślił takie beznadziejne krzesła dla pracowników. Po 12 godzinach pracy w kręgosłupie robią się niezłe wady

sami wiecie kto

Słowa kojarzące się z FHU telkom-SYSTEM SP.J nie solidna, brak profesjonalizmu, brak możliwości rozwoju, stresująca, wyczerpująca Współpracownicy ciężko powiedzieć zbyt duża rotacja pensji nie da się negocjować nawet po 3 latach pracy Można sie nauczyć bycia twardym i odpornym na chamstwo nic mi sie nie podoba w tej spółce

www3

szkoda słów,

Słowa kojarzące się z FHU TELKOM-SYSTEM SP.J (np:.solidna, profesjonalna, rozwojowa, stresująca, wyczerpująca): Możliwość rozwoju i szkoleń oceniam jako ... . Atmosfera i ludzie tam pracujący są ... . Od jakiej stawki można negocjować pensję? Najbardziej podobało mi się w FHU TELKOM-SYSTEM SP.J: Najbardziej nie podobało mi się w FHU TELKOM-SYSTEM SP.J:DOSTATECZNY

Zostaw merytoryczną opinię o FHU TELKOM-SYSTEM SP.J - Będzin

FHU TELKOM-SYSTEM SP.J