FHU TELKOM-SYSTEM SP.J

Będzin

Opinie o FHU TELKOM-SYSTEM SP.J

anonim 2009-06-03 14:25:49
Słowa kojarzące się z FHU TELKOM-SYSTEM SP.J (np:.solidna, profesjonalna, rozwojowa, stresująca, wyczerpująca):
Możliwość rozwoju i szkoleń oceniam jako ... .
Atmosfera i ludzie tam pracujący są ... .
Od jakiej stawki można negocjować pensję?
Najbardziej podobało mi się w FHU TELKOM-SYSTEM SP.J:
Najbardziej nie podobało mi się w FHU TELKOM-SYSTEM SP.J:DOSTATECZNY
www3 2009-08-05 22:26:54
szkoda słów,
sami wiecie kto 2009-10-05 21:59:07
Słowa kojarzące się z FHU telkom-SYSTEM SP.J nie solidna, brak profesjonalizmu, brak możliwości rozwoju, stresująca, wyczerpująca
Współpracownicy ciężko powiedzieć zbyt duża rotacja
pensji nie da się negocjować nawet po 3 latach pracy
Można sie nauczyć bycia twardym i odpornym na chamstwo
nic mi sie nie podoba w tej spółce
Inka 2009-10-15 22:54:50
Strata czasu na pracę w takiej firmie. Salony partnerskie to porażka. Wysokie wymagania by jak najlepiej zaprezentować się Centertelowi i by zgarnąć jak najwięcej kasy a pracownikom dać jak najmniej. [usunięte przez moderatora] pensje najniższe, prowizje byle jakie i tak czasami zabierane za braki lub nie zrealizowanie wygórowanych celów. W dodatku brak współpracy z salonami firmowymi oraz z BOK na połączenie którego trzeba czekać z godzinę. Z drugiej strony wiecznie zdenerwowani i z wiecznymi problemami klienci, którzy mają Cię gdzieś. Praca bardzo męcząca, w dodatku nie wiem co to za pajac wymyślił takie beznadziejne krzesła dla pracowników. Po 12 godzinach pracy w kręgosłupie robią się niezłe wady
były 2013-12-09 12:50:48
Bardzo trudne warunki pracy. Wymagania niebagatelne, nie przekładające się na zarobki. Niezadowoleni pracownicy, o czym świadczą duże rotacje. Nie polecam nikomu.
były 2014-01-07 13:37:33
Zgadzam się z poprzednikami, bardzo trudne warunki pracy. Pensja najniższa a wymagania rzeczywiście z kosmosu, nieadekwatne do pracy. Brak profesjonalnych szkoleń. Żadnych szans na rozwój, bardzo stresująca. Atmosferę można siekierą ciąć. Mało sympatycznych i przyjaznych ludzi. Pewnie dlatego, że praca jest mocno wyczerpująca. Nic mi się w tej pracy nie podobało, najgorszy pracodawca w mojej karierze. Nie ma nic pozytywnego we współpracy z tą firmą. Odradzam każdemu kto się szanuje.
Ja 2014-08-27 16:11:15
Podczas swojego wieloletniego doświadczenia nie natknąłem się na tak beznadziejnego pracodawce. I nie wiem kto jest gorszy, dyrektor (usunięte przez administratora) manipulant czy regionalny kierownik (usunięte przez administratora) kłamca. Zarówno jeden jak i drugi uwielbia obiecywać ale nigdy nie wywiązują się ze swoich obietnic. Kłamstwo-system tak powinna nazywać się ta firemka. Unikajcie jak ognia. Nieważne czy macie doświadczenie czy nie. Naobiecują, wycisną i na koniec kopną w rzyć. A to wszystko za najniższą krajową lub ciutkę wyżej. Pamiętajcie tylko, że praca dla potentata komórkowego nie jest łatwa, lekka i przyjemna. Żeby się wdrożyć potrzeba przynajmniej 3 mcy. Wg nich poradzisz sobie po kilku dniach....bo musisz! Kłamliwe sukinsyny i tyle.
przed rozmową 2014-12-17 20:02:13
hej, jestem młodą osobą, parę miesięcy już pracuję w sprzedaży, jutro idę na rozmowę, jak teraz z warunkami w Będzinie?
janek 2015-02-13 22:56:32
Tez jestem ciekaw jak wyglądają zarobki w tej firmie
byly 2015-02-24 20:33:13
unikajcie jak ognia nie idzcie, pracowalem tam i moge was zapewnic dolaczycie do grona ludzi piszacych zle o tej firmie jesli tam popracujecie.

Mobbing, obiecanki, mala kasa i wycisniecie do granic mozliwosci
samarytanin 2015-05-06 15:07:33
Zgadzam się z większością opinii
Pracuję obecnie, nie polecam kadra zarządzająca zero szczerości wszystko oparte na zakłamaniu i pustych obietnicach warunki z upływem czasu coraz gorsze, zakres obowiązków, wymagania, poziom stresu, zupełnie nie adekwatne do wynagrodzenia (najniższa + premia) jak się wyrobi plany i spełni całą listę warunków.
Niepolecam 2015-07-21 08:54:57
Nie polecam nawet najgorsze mu wrogowi pracy w tej firmie . .... niestety miałem nie przyjemność pracować w tej firmie spory okres czasu..... plany nie do wyrobienia zwiększanie ciągle. .. jak wyrobił się jakimś cudem plan to i tak premiera nie otrzymywana bo były ciągle wymyślane jakes odcięcia albo z drugiej strony nierentowności salonu pomimo zrobionych planów. ... poszanowanie człowieka zerowe.... stres mega.... nie masz prawa do czasu i życia prywatnego.... bardzo się ciesze ze się uwolnił em od tego horego klimatu.....
zwolnilam się- i dzięki bogu 2016-08-04 10:12:49
dramat i tragedia... straszny wyzysk, praca za najniższą krajową, premie ciągle niewypłacane albo zagarniane przez kierownika salonu bądź wyżej, jest się tam śmieciem, brak podstawowych narzędzi do pracy (papier, drukarki, długopisy wieczny problem z tym był), oszczędzanie na wszystkim a najbardziej na pracowniku, wygórowane plany sprzedaży, nawet jak uda się je zrealizować to i tak szanse na to, że dostanie się premie są minimalne... najgorszy pracodawca z jakim mialam styczność
kamila 2016-08-05 14:01:09
Wszędzie są cięcia kosztów teraz @zwolniłem się trafisz na to chyba w każdym miejscu a, że wygórowane plany sprzedaży? To raczej motywacja do pracy i tyle
Zostaw swoją opinię o FHU TELKOM-SYSTEM SP.J - Będzin
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie FHU TELKOM-SYSTEM SP.J