Laboratoria La Medica

Katowice

Opinie o Laboratoria La Medica

anonim 2011-05-20 14:12:35
Dla mnie wszystko ok, rozliczenie, warunki wszystko klarowne. Myślę że jak ktoś nie potrafi pracować zawsze na każdą firmę napisze takie bzdury. Ale tacy juzsą ludzie..........
gość 2012-10-29 15:54:39
BAJKI piszesz, podkręcasz \"jakichś\" ludzi, czemu sam nie działasz?
Firma istnieje i działa, zaległości wypłaciła a ten kto nie chce odebrać kasy to jego problem, ha, ha!
Wierzyciel 2012-11-20 13:16:13
Dziwne jakoś mi firma zalega i nie zamierza uregulować swoich należności?
asiek 2012-11-23 15:48:18
Mam w przyszłym tygodniu rozmowę w tej firmie, napiszcie mi jak jest?czego się spodziewać czy firma jest ok??w której siedzibie pracowaliście?
lola 2012-11-28 18:17:27
to zależy czy chcesz przychodzić do pracy malować się czy rzetelnie pracować zgodnie z umową, NIE wiem jakie są twoje oczekiwania??
***** 2012-11-30 20:54:31
Ta firma to jedno wielkie bagno i banda [usunięte przez administratora], zadłużeni na max a pracownikom pensji nie płacą, w około bród i smród, pseudo szefowie wymagają tylko od innych a od siebie nic nie daja. Szkoda nerwów no chyba że lubisz pracować za darmo aby inni mogli się bogacic.
m 2012-12-02 18:22:30
a czy w tej firmie ktos jeszcze pracuje?
farmaceutka 2012-12-03 13:17:52
Zostałam bardzo oszukana przez tą firmę, Czy ktoś wie gdzie mogę ich znaleźć? Na ondraszka ich już nie ma...proszę o pomoc. Myślę, że nie tylko ja zostałam oszukana
bp 2012-12-03 16:17:13
nie na pewno, ale chyba urzędują na Warszawskiej 55
albo zwrócic sie o informacje do Kancelarii Adwokackiej na Młynskiej 5
Cos powinni wiedziec, ale ogólnie straszne matactwo
gośc1 2012-12-07 17:53:45
A to znowu nowina...galeria.
Handlują juz nawet niemiecką chemią ...razem z jajami.
Firma nierzetelna i nie ma co sie tam zatrudniać...brak konkretnych umów o pracę.
Właściwie czym się ta "Firma" zajmuje??
Może ktoś wie?
Proszę o informację .
Ogólnie czarna magia
Stefani 2012-12-11 09:22:16
nie masz informacji - prosisz o takie na forum i źle piszesz o firmie = brak wiarygodności
***** 2012-12-11 12:22:40
Skoro nie ma ich na ondraszka to może są na warszawskiej 55 ale tam też taka podejrzana kamienica same mieszkania prywatne - więc to chyba też ściema, ale zobacz w Szopienicach na 11 - go Listopada tam mają gabinet weterynaryjny a na westerplatte w Szopinicach sklep zoologiczny, no chyba że to już padła albo zwineli przed wierzycielami którym kasę wiszą. Dla mnie to jedno wielkie [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] , nic nie jest jasne, same umowy zlecenie bez zusu i odpowiedzialności, pieniędzy nie płacą w terminie albo wogóle a sami żyją z tego co ukradną innym.
yoll 2012-12-11 17:51:41
po co te informacje adresowe? - podobno zakończyli nabór pracowników (handlowców), chodzisz do marketów to widzisz jak dobrze prosperują przed świętami
red 2012-12-12 11:33:27
Ludzie, jacy Wy jesteście biedni. Nakręcacie się pisząc głupotę za głupotą. [usunięte przez administratora] zajmijcie się sobą, swoimi rodzinami a nie napawacie się jakąś firmą, gdzie kiedyś pracowaliście bądź pracujecie. Poczytajcie troczę ile to trzeba mieć pieniędzy, aby prowadzić firmę. Ja w firmie pracują łajzy, które nawet nie potrafią pracować, to tak jest. Weźcie się do roboty a nie do wciskania głodnych kawałków. Swoje frustracje i brak profesjonalizmu sprzedawajcie komuś innemu i nie starajcie się ściemniać, że byliście tacy [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] iści jako pracownicy, bo tak naprawdę jesteście zwykłymi darmozjadami.
bp 2012-12-14 14:51:57
Ciekawe co to za mądrala napisała???
Profesjonalisci...śmiechu warte
mag 2012-12-14 15:24:30
odpowiedź do "red" rozumiemy,że właściciele firmy po perfekcyjnej weryfikacji i okresie próbnym zatrudniali "łajzów i zwykłych darmozjadów".
Wstyd pisać do cv, że się tam pracowało. Pracowałam jakiś czas temu w Szopienicach, dużo się nauczyłam z przyjemnością wspominam ten czas. Prezes o wysokiej kulturze osobistej, wynagrodzenie zgodnie z umową i w terminie.
Wierzyciel 2012-12-20 20:47:01
Witam,

W jakiej galerii urzędują?
xxxxx 2012-12-29 22:13:51
Firmę za firmą tworzą urzędują na warszawskiej 55 w katowicach albo w szopienicach w sklepie zoologicznym lub w gabinecie weterynaryjnym też w szopienicach. Są pod kilkoma nazwami m.in Laboratoria la medica, potem Vet medica, officinum cubitum ire - kancelaria windykacyjna... Ha ha ha sami powinni sie zwindykować
bpm 2012-12-31 12:01:15
Do Siego Roku całej załodze Firmy...no cóż trudno okreslić jakiej.
Zycze powodzenia i sukcesów w dalszym [usunięte przez administratora]pracowników...wg firmy...nieudolnych, nie profesjonalnych i najnormalniej....głupich.
No cóż...takie zycie, ale ja nie popuszczę i powoli zrealizuję swoje żądania, czego i innym w Nowym Roku życzę
Dominika 2013-01-25 18:05:35
potencjalny pracownik 2013-02-26 11:04:07
Witam, pod jakim adresem funkcjonuje VET MEDICA Sp. zo.o.?
Jakie są aktualne numery kontaktowe do spółki?
Ikaril 2014-10-30 10:41:01
Ostrzegam nie tylko przed firmą La Medica, której właścicielem jest Pan Wojciech Zaremba, ale również przed wszystkimi spólkami tego Pana, a więc AGV Sp Z o.o (firma szkoleniowa), Officium Cubitum Ire (spółka windykacyjna), Fundacja For Animals oraz Vet Medica. Pan Wojciech jest niewiarygodny - nie wypłaca należności, miał już zasądzoną sprawę dot długów. Szczegóły tu:
bloger 2015-02-17 03:31:08
pewnie Cię ta opowiedź nie zaskoczy , ale jedyne miejsce gdzie możesz się zgłosić , aby otrzymać tu pracy to siedziba Laboratoria La Medica. Możesz również oczywiście przeszukiwać internet w poszukwaniu ofert pracy stąd, jednak najpewniej i najszybciej potrzebne informacje znajdziesz bezpośrednio u źródła
kaoao 2016-05-14 15:50:05
no właśnie @qlaka, jak sam napisałeś, nie jest to nie wiadomo co. Zarobki jak to na produkcji, dość standardowe, ale nie czepiałbym się. Ciekawe jak wygląda system pracy i rodzaj oferowanej umowy. :) :)
Zostaw swoją opinię o Laboratoria La Medica - Katowice
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Laboratoria La Medica