PRO Sp. z o.o.

Opinie o PRO Sp. z o.o.

Nikoś

Czy mógłby ktoś podpowiedzieć kilka informacji na temat pracy dla sprzedawcy - doradcy klienta? Czy można tu zarobić godziwe pieniądze? Czy jest w firmie stosowany pakiet socjalny? Jaką podpisują umowę?

artuditu
@Nikoś

Juz odpowiadam. Gps wszyty miedzy dwa palce lewej stopy. To tyle jesli chodzi o zaufanie do pracownika. Godziwe pieniadze... Zalezy co przez to rozumiesz. W pakiecie socjalnym masz weekend gdzie nie czuc na plecach oddechu pana TeWu, jego slugusow od brudnej roboty i pana GpSa. Czy dalej jestes zainteresowany typem umowy ?

Nikoś

Czy to rozwój firmy czy wietrzenie załogi, że PRO ma taka długa ofertę pracy? Proszę o merytoryczne wypowiedzi

Tomasz z Kielc

Liderzy konkurencji nie szukają pracy gdyż ją po prostu mają i jest im bardzo dobrze i to oni wyznaczają poziomy nie musząc mierzyć marzeń :)

Nikola

Widziałam w ostatniej ofercie pracę dla referenta w Wydziale Rejestracji Danych. Czy mógłby ktoś podzielić się wiedza na temat tej pracy? Jakie wymagania może mieć firma na początek? Czy da się godziwie zarobić ? Czy są w firmie jakieś dodatki np. socjalny?

Przedstawiciel Handlowy

Rekrutacja zaczęła się w bardzo miłej atmosferze, rozmowa z dyrektorem i kierownikiem regionalnym. Padały pytania dotyczące zatrudnienia w poprzednich firmach, słabe mocne strony, raczej podstawowe pytania rekrutacyjne. Atmosfera jak dla mnie super. Widać, że Panowie byli dobrze do niej przygotowani.

Kariera zawodowa, dlaczego chce Pan u nas pracować, słabe mocne strony, oczywiście scenka sprzedażowa

Nikola

Jak widzę PRO Sp. z o.o. ma bardzo fajną, długa listę ofert pracy! Działają prężnie i potrzebują ludzi. To była moja firma i czasem lubię poczytać o niej.

Ona

Niespecjalnie wiem o jakich trikach mówisz- ja mowie o swojej wyplacie, moze Twoja byla/jest mniejsza bo mniej sprzedajesz. Takie ogolniki o dzieleniu sie kasa jak sie nie ma pojeciu o prowadzeniu przedsiebiorstwa swiadcza tylko o Twojej frustracji.

Martin

Witam. Jaka jest podstawa na stanowisku PH?

Ona
@Martin

kolego podstawa nie jest wysoka, ok. 2 tys na ręke, ale srednio kolo 4 tys netto mozna wyciagnac. Przy dobrym miesiacu i dobrym zatowarowaniu nawet kolo 6 tki na reke sie zdarza.

Norbi

@pakowacz PRO w praktyce stosuje metody TQM. Zostało to docenione przez PIP nagrodą w konkursie „Pracodawca – Organizator Pracy Bezpiecznej”, promującym najlepsze praktyki w zakresie poprawy warunków bezpieczeństwa pracy.

Feliks

PRO w swojej ofercie ma pracę dla PH. Czy mógłby ktoś dodać kilka infornacji, słyszałem dobre opinie o firmie .

Kinga

Czy może ktoś przekazać trochę informacji o pracy w dziale administracyjnym? Na co można liczyć na początku?

demon
@Kinga

Na pewno możesz liczyć na Pana Tomasza , On jest wiernym przyjacielem każdego człowieka , pod warunkiem że stoisz do niego plecami

Jacy

A koledzy jaki PH dostaje samochód i jakie realne wynagrodzenie?

Lukas

Czy dowiem się coś więcej o pracy dla specjalisty ds. obsługi sklepów internetowych? Czy to praca w terenie? Proszę o kilka podpowiedzi gdyż planuje złożyć cv.

Kacy

Proszę o informację. Stanowisko pH jaki samochód czy faktycznie GPS na każdym kroku i jakie wynagrodzenia. Realne a nie wymyślone. Dzięki za pomoc. Może pH z Pomorza się też wypowiedzą?

Natalia

Witam, Czy dowiem sie cos na temat pracy - Promocja zdrowia > praca zdalna w Warszawie?

Mania

Szukam pracy w księgowości i widzę kilka ofert ale czy ktoś mógłby troszkę podpowiedzieć o firmie? Kiedyś słyszałam, że to dobra firma ale jak jest teraz.

Agent

Czy praca w Hamburgu jest jeszcze aktualna? Mam spore doświadczenie więc może się uda. Jak przebiega rozmowa, czy bardzo wałkują? Jak przebiega organizacja wyjazdu?

Ben

Dodaj jeszcze ze tej pomocy nie otrzymuje bo przełożony ma o tym mierne pojęcie a firma temu miernemu pojęciu przyklaskuje.

Amir

Dokładnie zgadzam się z poprzednikiem. Wystarczy zobaczyć historię ofert pracy i porównać sobie jak często zmienia się handlowiec na danym regionie. Jakby było pięknie i kolorowo , to nikt nie szukałby pracy. Może plany za wysokie , może produkty za drogie? Najlepiej pojechać na region , wejść do sklepu i zapytać.

Doradca
@Amir

Dla nieudacznika każda praca będzie zła. Generalnie trzeba być kreatywnym i na efekty nie będziesz długo czekał. Za leżenie i biadolenie nikt nie będzie płacił! A może po prostu nie jesteś handlowcem?

Zbychu

Drodzy użytkownicy, bardzo prosiłbym o obiektywne opinie. Ponieważ zastanawiam się czy pojechać na spotkanie rekrutacyjne czy nie?

dexter
@Zbychu

Otwórz oczy. Odpowiedź masz przed sobą.

Nikoś

Ja pracuję długo i jestem bardzo zadowolony z tej pracy.

Zostaw merytoryczną opinię o PRO Sp. z o.o. - Bielsko-Biała

• Jak się pracuje w PRO Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy PRO Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 17.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w PRO Sp. z o.o.?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy PRO Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w PRO Sp. z o.o. napisali 7 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

PRO Sp. z o.o.