PRO Sp. z o.o.

Opinie o PRO Sp. z o.o.

Norbert

Ja nie spotkałem się z idealna firmą. Ale pracownicy też są bardzo rożni.!!

S...

Witam, Post dotyczy pracy w terenie tzw. DK. Pracuje tam już trochę.Jest więcej minusów dodatnich niż ujemnych więc jak na firmę,która prze do przodu pod każdym względem to norma.Plany ambitne dlatego wszystkim którzy myślą że jakoś to będzie-powiem(napisze)jedno:dziękujemy-zadzwonimy...Praca tylko dla ludzi co mają chęci i umiejętności inaczej nie osłabiajcie grup regionalnych bo jeśli wy nie sprzedacie to wasi przyszli Kol&Kol będą musieli nadrobić.Kasa musi się zgadzać...PRO mała wielka firma.Skrajne złe opinie na tym forum pochodzą od ludzi którzy:*wybrali sobie inną przyszłość niż PRO;*do PRO się nie nadają;*coś przeskrobali w PRO(*niepotrzebne skreślić).P.S.Za napisanie tej opinii nie dostałem żadnej dodatkowej złotówki brutto lub rozliczenia w innej znanej mi/Wam walucie brutto.To zwykła subiektywna opinia,która ma na celu pokazać co myśli jeden z parudziesięciu DK na terenie PL.Dla wszystkich S...którzy to czytają,wiedzą o czym piszę i się ze mną zgadzają bądź nie-wielkie pozdrowienia i do zobaczenia w Stylu,na święcie P.oraz na wigilii firmowej:)Pamiętajcie...jak mawia klasyk:"...uważam że ten miesiąc będzie dobry"...

W Bielsku- Białej konkretne pytania,żadnych problemów .

Mark

Jesli chodzi o ph , jak szybko dzwonią po pierwszym etapie ?

Przedstawiciel Handlowy

Rekrutacja zaczęła się w bardzo miłej atmosferze, rozmowa z dyrektorem i kierownikiem regionalnym. Padały pytania dotyczące zatrudnienia w poprzednich firmach, słabe mocne strony, raczej podstawowe pytania rekrutacyjne. Atmosfera jak dla mnie super. Widać, że Panowie byli dobrze do niej przygotowani.

Kariera zawodowa, dlaczego chce Pan u nas pracować, słabe mocne strony, oczywiście scenka sprzedażowa

john

Wszyscy tutaj piszą o rotacji. A pomysleliscie , że wynika ona również z awansów ph ? Chyba logiczne , że odwalili kawał dobrej roboty na swoich terenach stąd poszli wyżej. Zarobki są wyższe niż piszecie. Narzekać potraficie - weźcie się do roboty. I ciągle negatywnie o firmie.... ah ta polska mentalność...

Lewy

Osoby, które być może już nie pracują w firmie PRO są bardzo aktywni na forum oczywiście aktywni negatywnie! Dobrze, że każdy może decydować sam o sobie!!

Niki

Witam. Jak wygląda sytuacja na północy kraju, chodzi mi o Słupsk, Koszalin. Czy kierownik jest normalny do dogadania? Czy można zarobić równie dobrze co w innych rejonach 3500-4000 na rękę i lepiej? auto do użytku priv. Liczą każdy przejechany kilometr prywatny? Pozdrawiam

Bobby
@Niki

po wynikach kolegi ktory tam pracowal teren dopieszczony,. Kierownik mlody, do pogadania. Stad z zarobkami problemow nie bedzie, kwoty o ktorych mowisz jak najbardziej do zrobienia. Auta wszyscy przedstawiciele uzywaja priv i jestplus ( oczywiscie o ile nie jezdzisz co tydzien do zakopanego i z powrotem). tyle, ze nie jest to praca do zachaczenia, tu trzeba robic wyniki.

Nikoś

Czy może ktoś wyjaśnić dlaczego firma PRO ma tak długą listę ofert pracy? Potrzebują sporo osób na stanowisko kierownika dużych projektów!

Natalia

Obecnie dostępnych jest kilka ofert pracy od PRO Sp. z o.o. Jakie są warunki zatrudnienia w tej firmie? W zamieszczonych ogłoszeniach brak informacji o rodzaju zawieranej umowy, a często jest to ważny czynnik w podejmowaniu decyzji o zatrudnieniu.

Gustaw

PRO ma rzeczywiście spora listę ofert ale to może być jakiś nowy kierunek lub nowa umowa. I potrzebują ludzi.

nowy

Lolek to dlaczego nie ma takiej rotacji ludzi w Stalco, Modeco, Dedrze a nawet w Geko i tp. Pokarz mi chociaż czy jest z jeden pracownik ph po jakiej kol wiek narzędziówce. Do PRO idzie ktoś kto nie zna lub chce wystartować jako ph.

Karol

PRO jest spoko firmą ale bez dobrych wyników nikt nie utrzyma się.

boro

Atmosfera w porządku, bywa wesoło, bywa mniej przyjemnie. Zależy pewnie od działu, w handlu jest ok.

nowy

Rotacja, rotacja i jeszcze raz rotacja ludzi nie świadczy dobrze o firmie. Wiec po co te pytania jak się pracuje. Jak jeden kierownik się wstawił za ludzmi to teraz pracy szuka. (usunięte przez administratora)

Lolek

Rotacja jest w dzisiejszych czasach zupełnie normalna, powodów jest bardzo dużo. A jaka jest atmosfera w firmie?

Nikoś

To dobrze, że dzieje się dużo w firmie. Jest perspektywa pracy i to pewnie dobrej pracy, z dobrymi zarobkami.

as

nowy sympatyczny kierownik magazynu, nowy magazyn w budowie, dzieje sie, pracy bedzie pod dostatkiem to na pewno. Pytanie jak z warunkami, trzeba isc i rozmawiac.

bba

A jak wygląda sytuacja na stanowisku Magazynier?

Natali

Czy może cos więcej napisać o tym nowym systemie płac? Jak to jest z uzależnianiem płacy od wysokości sprzedaży? Czy to jest dobra zmiana dla ludzi? Złożyłam cv i dlatego tak drążę ten temat ale dobrze wiedzieć teraz niż jak będzie za późno. Jak się pracuje?

byly
@Natali

Natali dużo zależy na jaki region złożyłaś cv bo jak teren zaniedbany to może być różnie z zarobkami na początku ;) z tego co wiem to szukali ostatnio na kujawsko-pomorskie a tam dziewczyna fajną kasę zarabiała.

On i Ja

Wprowadzili podwyżki i nowy system premiowania tylę że sprzedając za podobną kwotę zarabiasz mniej. To jest PRO-fesjonalne robienie z ludzi (usunięte przez administratora)

Wy i Oni
@On i Ja

Jest to nieprawda co mówisz. Jedynie ten będzie miał słabiej kto nie doczołga się do 80% planu. Biorąc pod uwagę jakie są wzrosty w sprzedaży- ten kto stoi w miejscu i sprzedaje za tyle samo tak naprawdę się cofa. Nie mówiąc o premii powyżej 100 tyś sprzedaży. To też jest robienie ludzi w bambuko ? Może trzeba wziąć przykład z najlepszych i sprzedawać więcej, a nie tylko narzekać.

kowboj
@Wy i Oni

No z Tobą też się nie zgodzę do końca Wy i Oni, w nowym systemie nikt nie ma gorzej- nawet jak nie zrobisz żadnego planu (czyli sprzedasz za tyle samo) to w związku ze znacznie podniesioną podstawą- zarobisz więcej niż wcześniej. Ja nie wiem jak na to można narzekać. Swoją drogą, jak jesteś taki niezadowolony kolego On i Ja, a znasz szczegóły podwyżki (choć po swojemu zeby być wiecznym pokrzywdzonym) czyli jesteś obecnym pracownikiem. To po co wypisywać jakieś płacze na forum ? Mogłoby tu przyjść kilku PH z PRO i napisać, że są zadowoleni. Ale wiesz co oni robią ? Sprzedają aż furczy - nie mają czasu na pierdoły.

Zostaw merytoryczną opinię o PRO Sp. z o.o. - Bielsko-Biała

• Jak się pracuje w PRO Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy PRO Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 17.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w PRO Sp. z o.o.?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy PRO Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w PRO Sp. z o.o. napisali 7 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

PRO Sp. z o.o.