Opinie o Berger Bau Polska Sp. z o.o. w Wrocław

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie Berger Bau Polska Sp. z o.o.. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do pracy w firmie Berger Bau Polska Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Usługi budowlano-remontowe - budowa dróg i autostrad

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Berger Bau Polska Sp. z o.o. w Wrocław

księciunio

Ktoś coś może powiedzieć o mechanikach jak zarobki ? atmosfera? itp Pozdrawiam

Marian
@księciunio

Zdecydowanie nie polecam, zarobki bardzo marne, brak dobrej organizacji pracy przez kierownika.

Firma dba o pracowników. Dowóz na budowę spod domu, wypłata zadowala. Bardzo na plus

Witin
@Czarny

Opieka medyczna jest, ubezpieczenia na życie, karty multi Sport, .. premie na święta są. nie rozumiem w czym problem jak ci tak źle to czemu się nie zwolnisz ?? To jest bardzo dobry pracodawca na rynku, tylko ludziom ciągle mało.

Nic o zarobkach na stanowisku Kierownik Robót Drogowych nie wiadomo z tego co patrze, ogłaszają się, ale już zarobków nie ma w ofercie podanych. To tajemnica jakaś? Mam nadzieję, że tu ktoś napisze, bo nie przepadam, jak to firmy zostawiają jako niespodziankę na koniec procesu.

Chetny Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 40 dni.

Hey, czy ta stawka 37 netto na sam. ciężarowe jest aktualna?? Bo ogloszen multum na olx itd a podobno starzy pracownicy tyle nie mają??? @Pracodawca daje nowym więcej niż starym pracownikom ??

Beton Nowy wpis

Ja od siebie dodam że nie polecam pracy w berger beton, stare auta co chwile się psują, nie ma kto ich naprawiać bo jeden chlopak na warsztacie robi co może, stawka ok 20 zł/h, zero socjalu więc zapomnij o imprezach, obiedzie, grillu. nawet wigilia w tej firmie nie istnieje Żadnej premi rocznej/ kwartalnej Nigdy nie wiesz kiedy koniec roboty Sama Ukraina i brak perspektyw na poprawe @Pracodawca mówi że jest dobrze ALE dla biura chyba

@Beton

Czemu jest tak, że jedna osoba w warsztacie wszystko ogarnia? To ile trzeba czekać na jakaś potencjalną naprawę? Chyba, że jak jest jakaś grubsza robota to wtedy przychodzi ktoś jeszcze albo auto gdzieś indziej się oddaje do warsztatu?

Gigi

Nie podali stawki w ogłoszeniu na elektryka. Jest stała czy jakoś indywidualnie wyliczona, może był ktoś właśnie na rozmowie tam i coś się dowiedział? Byłbym Wdzięczny, jakby ktoś dał znać, lepiej coś wiedzieć od razu jak nie, napiszcie pls.

Janusz
@Gigi

Stawka jest godzinowa, bez żadnej podstawy. Praca w brudnych i ciężkich warunkach. Częste wyjazdy które nie są opłacalne bo nie ma nawet płaconej diety. Nie poleć

Wiola
@Janusz

Cześć. Ale jaka ta stawka? Pytam dla męża bo kumpel mu polecił tu poszukać zatrudnienia. Mam nadzieję, że to nie problem, że pytam o te konkretne kwoty. Czy to jakaś tajemnica pomiędzy pracownikiem a pracodawcą?

Jak wygląda rozmowa kwalifikacyjna w firmie Berger Bau Polska Sp. z o.o. na stanowisko Pomocnik Operatora Wytwórni Mas Bitumicznych? Czy przeprowadzana jest wstępna rozmowa telefoniczna?
logo firmy Asystent Projektanta Konstrukcji
Siemianowice Śląskie
MERAENG SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA
logo firmy KIEROWCA KAT C
Gogolin
Eko-Probud Sp. z o.o.
logo firmy Monter sieci zewnętrznej
Arcus Technologie Sp. z o.o.
Juzek

Firma jest do tyłu z 5 lat albo sie cofnęła?? Na nie których stanowiskach ma specjalistów co na nich robią ale nie docenia tego. Czkawka i fakturami IM się to odbije. Trochę Ukraina im pomogła ale to nie to. Dziadki tez co odchodzą nie polecają firmy, młodych brak bo za taką stawkę nikt nie bd robił. Nawet nie mają czym skusić. Zapomnij o delegacji, obiedzie , ubrania na raty, zimowe nie dla wszystkich, słoik dostaniesz. Firma z tradycją 100 lat co wigilji nie robi dla wszystkich pracowników bo są robole i biuro. Zmarnowałem swój czas... tyle powiem

Za tę kasę to na warsztacie lipa. Sprzęt stary przed bramami stoi, wszystko (usunięte przez administratora) w masie lub betonie, 15 letnie sprzęty to u nich lalka. Mesiąc bd krótki lub długi jak wypłata godzinowa to kasy braknie. Ubrań nie daja normalnie do prania, tylko samemu trzeba prac. posiłek regeneracyjny to konserwa lub słoik. Śmiech na sali! Żadnej imprezy firmowej nie ma! Szkoleń nie ma! Pracowników nowych też nie ma czym skusić. Cała prawda i tylko prawda.

@Kandydat

Ale za jaką kasę? Wyczytałem w innej opinii że to okolice najniższej krajowej, prawda to? Zawsze jest wypłata godzinowa? Firma w ogóle zapewnia pełen etat?

Bylekto
@Kandydat

Potwierdzam, jak interesuje cię praca na warsztacie za 3-4 koła to to jest firmą dla ciebie. Potwierdzam. Grudzień słaby zarobki 3-4 styczeń słaby tak samo, luty krótki też koło 4 w marcu bd święta więc też 4 z przodu, kwiecień wiadomo że za marzec kokosów nie bd, w maju 1- 3 święto i dalej 4 z przodu. Nie polecam., szkoda czasu. @Pracodawca może cię mamić ale nie ma czym. Te karty czy opieka lub ubezpieczenie to standard. O socjalu szkoda słów. Słoiki masz. Imprezę musisz sobie sam zarobić.

On
@Bylekto

Cała prawda. W dodatku wymagania duże i praca w brudzie i starych sprzętach

Czy może ktoś podzielić się wrażeniami z pracy w firmie Berger Bau Polska Sp. z o.o.?

Roman

Nie polecam pracy w tej firmie, zarobki bardzo marne, duża firma bez większych możliwości własnego rozwoju liczą się tylko polecenia do wykonania.

księciunio

Ktoś coś może powiedzieć o mechanikach jak zarobki ? atmosfera? itp Pozdrawiam

@księciunio

Witaj, dziękujemy za zainteresowanie naszą ofertą. Chcesz dowiedzieć się czegoś więcej, zobaczyć jak i gdzie pracujemy, zapraszamy na rozmowę podczas której odpowiemy na wszystkie Twoje pytania. - ZESPÓŁ BERGER

@Berger Bau Polska Sp. z o.o.

Witam Czy przyjmujecie Państwo pracowników bez doświadczenia na stanowiska robotnicze? Pracowałem przy produkcji kostki brukowej, oraz jako operator maszyn zbrojarskich. Jest możliwość podnoszenia u Państwa kwalifikacji? Praca jest na miejscu tzn.we Wrocławiu, czy są również delegacje?

@Berger Bau Polska Sp. z o.o.

Witam Czy przyjmujecie Państwo osoby na stanowiska robotnicze-fizyczne bez doświadczenia? Pracowałem przy produkcji kostki brukowej, oraz jako operator maszyn zbrojarskich. Jest możliwość podnoszenia kwalifikacji? Praca jest na miejscu tzn. we Wrocławiu, czy są również delegacje? Pozdrawiam

@Zainteresowany

Dzień dobry, odpowiadając na Pana pytanie – tak, zatrudniamy pracowników bez doświadczenia, przecież gdzieś to doświadczenie należy zdobyć oraz firma inwestuje w pracowników, którzy chcą rozwijać swoje możliwości. Zakres terytorialny pracy jest podyktowany realizowanymi kontraktami. Chciałby Pan dowiedzieć się czegoś więcej, proszę przesłać swoje CV a my skontaktujemy się i odpowiemy na wszelkie wątpliwości. - ZESPÓŁ BERGER

ANYMAUSE
@Zainteresowany

W TEJ FIRMIE NIE MA ŻADNEGO SOCJALU...NIE DOSTANIESZ DELEGACJI ,CZY OBIADU,JEDYNE CO TO DOSTANIESZ NAJTAŃSZY OBSKURNY HOTEL....AAAA I JAK MASZ DALEKO I BENDZIESZ NAWET WOZIŁ PRACOWNIKÓW,TO NIE WLICZA SIĘ TO W GODZINY PRACY....TEN CZAS PRACY DLA FIRMY WYKONUJESZ W CZYNIE SPOŁECZNYM....ZA DARMO!!!

Bingo
@ANYMAUSE

Wstajesz o 4 żeby być o 7 na budowie (3h gratis) zbierasz ludzi później 10h tyrasz następnie 2-3h wracasz (gratis) i zarobisz 3.5tys. Fajna praca jak ktoś się nie szanuje lub nie szanuje swojej rodziny. Jak kierownik to twój wojek jest spoko ale w innym wypadku lepiej puszki zbierać. Atmosfera jak w obozie koncentracyjnym a szefostwo ma ludzi gdzieś myślą że to roboty chyba.

Kamil
@Bingo

Widze ze w tej firmie nic sie nie zmienia. Roumiem takie podejscie do pracownikow jak by jakas budowa trwala pare dni, ale takie kwiatki byly i dla budowy co pare miesiacy, zadnego noclego!! Pamietam ze raz cala ekipa sie zbuntowala to zaproponowano jej nocelg w piwnicy, w bloku na materacach. Uwazam ze szefostwo ma ludzi glebiej niz gdzies. O wszystko musisz walczyc a i tak raczej nie dostaniesz. Idac do tej firmy na pewno nie zarobisz a jedynie nabawisz sie obrzydzenia do zycia. Polecam poskakac po firmach niz sie tam zasiadywac zeby samemu zobaczyc roznice.

Szer
@księciunio

Atmosfera ok, zarobki małe, przy tej orce na śniegu, deszczu i w błocie powinno być z 8k. Nawet nie ma czym skusić nowych pracowników. Premia roczna, kwartalna, ??? Płatne delegacje?? Jakiś dodatek na święta?? Jakieś paczki dla dzieci?? Impreza firmowa jakaś ?? NIE i JESZCZE RAZ NIE, o tym zapomnij idąc do pracy do Bergera. Może kiedyś się coś zmieni.

Mechanik kierowca
@księciunio

Firma dba o mechaników tak że pracują za najniższą krajową plus kilka zł. Brutto-netto itd. 5 max ci zaoferują, i bd liczyć żeś głupi Firma nie może pojąć że mechanik czy spawacz zarabia ok 7-8 k za 8 godz i to jest normalna stawka.

Wanda
@Mechanik kierowca

A od strony biura? Jak kwoty mogą wyglądać? jest także wystawiona oferta dla specjalisty ds. administracji z nakierowaniem na ubezpieczenia oraz gwarancje. W tym przypadku jakich zarobków można oczekiwać? Czy jest tu ktoś zorientowany? Można mieć wpływ na ich wysokość?

Duch
@księciunio

Stare maszyny, nie zadbane naprawiane „na chwilę” bo musi jeździć. Szkoleń czy jakiś możliwości rozwoju nie ma trzeba polegać na tym co się potrafi.Zarobki to marne grosze które nie są adekwatne do stanowiska pracy w dodatku stawka godzinowa która jak wiadomo jest nie korzystna. Atmosfera z pracownikami podobno spoko i to tylko tyle z plusów. Z kierownictwem i zarządem nie ma atmosfery bo zwykły pracownik nie powinien wychlać się przed szereg Nie polecam.

Romek
@księciunio

Jest tak (usunięte przez administratora)że od nowego roku warsztat bd samoobsługowy :) Tak o nas dbają, że ludzie aż się(usunięte przez administratora)żeby tu pracować. O konserwach to szkoda gadać, co dostanę to sprzedam po kilka zł bo ile można jeść ten(usunięte przez administratora). Za styczeń/luty wypłata jak zwykle marna bo mało godzin i nigdy nie wiesz ile zarobisz , nie polecam.

Sabina
@Romek

Tylko w styczniu lub lutym tak jest, że słaba mniejsza wpada? Co w jakichś innych sezonach? Kiedy ewentualnie najlepiej przyjść żeby sobie normalnie zarobić?

Marian
@księciunio

Ktoś pisał o zarobkach które niektórym zdawały się być nieadekwatne. Z jakich przyczyn i o których stanowiskach może być przy tym mowa? w tym momencie wiem, że poszukiwany jest specjalista ds. przygotowania produkcji. w tym przypadku wcale nie wskazują na żadne widełki placowe. Ile wiec mogą one wynieść?

Pozytywna opinia

Dobra pensja, dobrze się pracuje. Cisza, spokój. Dobry pracodawca

Inga

Za dużo ostatnich opinii od strony biura nie widzę, a właśnie szukają specjalisty ds. kadr i płać. Czy ktoś był już na rozmowie może? widzę ze został ponad tydzień do wygaśnięcia oferty. w jakiej atmosferze jest ona prowadzona? widnieje przy tym oznaczenie, że to praca od zaraz, czemu ktoś jest potrzebny? Dział się rozwija?

OnOn

Czy firma dalej w tym roku zamiast posiłku regeneracyjnego bd dawać te konserwy/słoiki??? To nie są smaczne rzeczy, zgaga męczy i toaleta pełna , nie ma jak tego zagrzać, ogólnie lipa .... Może lepiej zamówić chociaż ciepła zupę, czy coś innego??? Albo dofinansować kilka zł i niech pracownicy też coś od siebie dołożą i bd smaczne i ciepłe jedzenie. utrzymywać ten system konserwowy rodem z prl to (usunięte przez administratora) W żadnej firmie się z tym nie spotkalem

Joasia
@OnOn

A nie macie gdzie/ do kogo zgłosić tego, że konserwy wam nie odpowiadają? Może warto wyjść z taką inicjatywą. Myślicie, że wasza prośba np o ciepłą zupę zostałaby wysłuchana ?

A tak już całkiem poważnie to z kim się tu gada o jakichś problemach? Pani wyżej proponowana właśnie zgłoszenie do kogoś takich okoliczności, pytanie z jakim skutkiem? w dodatku czy jakieś jeszcze inne pomysły na zmianę były już sugerowane kiedyś? przeszło z nich cokolwiek?

Są tu osoby, które narzekają na stawki, można konkretniej? Jaka stawka dla murarza jest? Chciałbym sam sobie ocenić czy by mi się opłacało aplikować przez ich stronę. Czy to prawda, że nie zwracają za delegację? Wydaje się to mi dziwne jeśli jest umowa o pracę. Wymagają prawa jazdy właśnie w celu delegacji, była tu mowa, że nie ma samochodów służbowych. Czy długoletni pracownicy też ich nie dostają? Może trzeba najpierw odpowiedni staż sobie wyrobić czy coś?

Alicja

Te budowy to daleko są? W delegacjach się pracuje czy codziennie trzeba dojeżdżać? Daj proszę znać ile czasu trzeba przeznaczyć na taki dojazd?

Czarny

A to jak firma dba o pracowników??? Wydaje ok tysiaka na dojazdy bo nie mam auta firmowego ani nikt mnie nie wozi. Brak premii kwartalnych/ rocznych!! Np. Zrobiłeś kawał dobrej roboty w delegacji/kilka osób bd jutro pracować zamiast stac i zarabiać dla firmy, a ty nie możesz tylko sobie kupić obiadu na fv. Brak opieki medycznej!!! Brak płacenia za delegacje!!! Tylko godzinowka!!! Brak jakiejś premi na święta noworoczne czy boże narodzenie!!! Bo po co u nas takich rzeczy niegdy nie były. Brak szkoleń!!! Czego nie wiesz?? Brak imprez firmowych, oszczędności na każdym kroku. Wypłata dalej zadowala¿?? A inflacja jest ok czy pracujesz żeby czasem słoiki się nie skończyły?? Normalnie same plusy i cała prawda

Witin
@Czarny

Czy w Berger Bau Polska Sp. z o.o. poza podstawowym wynagrodzeniem obowiązują jeszcze jakieś świadczenia dodatkowe?

dofinansowanie do kart sportowych oraz prywatna opieka medyczna za free dla wszystkich, premia miesięczna tzw. godzinowa dla pracownikow fizycznych

Xdxd

Zwykły pracownik ma pracować i nie wychylać nosa. Imprezy firmowe typu statek czy golf to są dla biura a nie dla Kowalskiego. Nic się nie zmienia od lat. Stawki sa chyba z 2020r Dali by jakąś premie roczna żeby człowiek choć raz w roku odczuł przypływ gotówki ale to nie w tej firmie. 200/300 zł na święta to śmiech na sali Dzieciom też nic nigdy nie dali Barbórka tylko dla kierowników i biura bo wiadomo po co robić imprezę dla zwykłych roboli Dobrze że już nie pracuje tam.

Arni
@Xdxd

Jeszcze nie widziałem stawek. Coś wiesz, ile to teraz płacą przy najprostszej robocie? Jaka stawka godzinowa z dodatkami lub premią tu funkcjonuje, jeśli można wiedzieć? I co zadecydowało, że już u nich nie robisz?

VxV

Firma, utrzymuje tylko kierownikow, w tym też kierowników budowy. A oni wykorzystują np. samochody służbowe na wycieczki rodzine w weekendy lub załatwianie swoich prywatnych spraw jeżdżąc w te i we wte. A pracownicy muszą na to za (usunięte przez administratora)pieniądze zarabiać, nie mając żadnych dodatkowych profitów.

Na stronie Pracuj.pl zamieszczono 11 maja kilka aktualnych ofert pracy do firmy Berger Bau Polska Sp. z o.o.. Poszukiwana jest osoba do pracy jako Operator maszyn budowlanych. Co sądzicie o warunkach pracy zaproponowanych przez pracodawcę?

Polecam, dobre warunki pracy, fajna atmosfera. Dowóz, odwoz na budowę.

Miro
@Odpowiedz

Co jest konkretnie do roboty, i ile za to płacą? Napisz też proszę, czy zdarzają się nadgodziny i czy są dodatkowo płatne?

Bitumy

Jak wygląda praca w Chrzanowie w grupie bitumicznej, bo poszukują sporo pracowników?

Ślusarz

Witam, jak wygląda praca na stanowisku ślusarza bo widziałem ostatnio takie ogłoszenie?? Tylko prace ślusarskie czy wszystko?? ile jest pracy na miejscu i ile w delegacji??? Wyjazdy ekstra płatne?? Jak stawki i atmosfera??

Zostaw merytoryczną opinię o Berger Bau Polska Sp. z o.o. - Wrocław

• Jak się pracuje w Berger Bau Polska Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Berger Bau Polska Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 24.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Berger Bau Polska Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 19, z czego 4 to opinie pozytywne, 11 to opinie negatywne, a 4 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Berger Bau Polska Sp. z o.o.